Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Cześć. Jestem Sebastian


sebek93

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Jestem Sebastian mieszkam w Chorzowie. Motocyklami interesuje się od dziecka. Jest to moja życiowa pasja, którą zaraził mnie ojciec. Jak narazie mam za sobą dwie Motorynki, Komarka, dwa Ogary, trzy Simsony, Suzuki RG 80, Honda NS1 80, Aprilie RS 125, Honde CB 400, Suzuki GS 500 (sprzedałem w październiku 2010), a od 2006 roku jestem właścicielem MZ ETZ 250 z 89', 5 - cio stopniową skrzynią biegów, od drugiego właściciela. Jest to moje oczko w głowie. Na nadchodzący sezon planuje kupić Honde CB 500, albo nowszego GS - a. To jest moje pierwsze forum, więc za wszystkie wpadki z góry przepraszam, krytyke przyjmę z pokorą

:) O mnie to by było właściwie tyle. Szerokości...:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego że wydaje mi się że 500 ccm to jest rozsądny wybór jak na razie. 500 - tki są dość szybkie, ładnie pracują. Wydaje mi się że jeszcze nie dorosłem do takich maszyn jak np Honda Fireblade 1000. Przyznam ze jeździłem już taką, i wrażenia z jazdy są niesamowite :) Drugą przyczyną dlaczego znów celuję w 500 - tki jest oczywiście ich cena. Cena za takiego GS - a, czy CB 500 jest według mnie bardziej przystępna niż za taką Kawe ZZR1100. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś o pojemnościach pomiędzy 500 a 1000 :)

W sumie GS i CB są bardzo tanie w utrzymaniu, też często śmigam sobie GS-sem. Jest fajny, ale niestety trzeba go nieźle gonić by pośmigać z większymi maszynami.

Ja bym na twoim miejscu pomyślał o klasie 600. Sporo jest bandytów i innych XJ na rynku w fajnej kasie.

Na MZ-kach i Jawach prześmigałem wiele sezonów, chętnie bym zanabył jakąś Jawę 350TS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CBR - ka... Piękna maszyna, ale troche droga... Ogólnie szukam motoru tak do 3000zł Wiem że suma jak na moto nie jest za duża, ale na takiego GS - a, CB 500 akurat ;) Chyba że może mógł by ktoś polecić jakiś inny sprzęt do tej kwoty? Był bym bardzo wdzięczny za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasu jeszcze troche mam na kupno, narazie jest zimno <_< A jest ktoś może zainteresowany kupnem kasku? Mam do sprzedania kask firmy HJC model FG-14 używany tylko jeden sezon. Tylko tyle zostało mi z mojego GS-a ^_^ Jak by był ktoś chętny to prosze pisać na meila: [email protected], albo na gg: 8276755

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.