Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Skradziono Yamahę XJ600 Wrocław


gasolin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, 21.09 we wtorek, wieczorem albo w nocy, skradziono mi Yamahę XJ600 diversion z miejsca parkingowego z garażu podziemnego na ul.Skarbowców (Krzyki). Zdążyłam się nią nacieszyć i polatać tylko 4 dni :D( Yamaszka z 2003 roku, z przebiegiem w chwili kradzieży ok. 18 040 km; rzucający się w oczy jaskrawoczerwony lakier. Dodatki: gmole i szyba turystyczna Yamaha, podgrzewane manetki Daytona, stelaż pod kufer centralny Givi, lusterka karbon look, wskaźnik temp. oleju na korku wlewu. Tankpad na baku. Moto było b. zadbane. Po parkingówce ubytek w lakierze po lewej stronie owiewki, otarta rączka kierownicy i mała wgniotka po lewej stronie baku. Z tyłu obtarty stop. Nr VIN: JYARJ011000017450; nr rej. ZS 9474, jeździłam na moto po Wrocławiu. Jeśli ktoś co widział, słyszał, wie, to bardzo Was proszę o pomoc i kontakt!! Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gasolin @ 25.09.2010 11:34Witam serdecznie, 21.09 we wtorek, wieczorem albo w nocy, skradziono mi Yamahę XJ600 diversion z miejsca parkingowego z garażu podziemnego na ul.Skarbowców (Krzyki). Zdążyłam się nią nacieszyć i polatać tylko 4 dni :)( Yamaszka z 2003 roku, z przebiegiem w chwili kradzieży ok. 18 040 km; rzucający się w oczy jaskrawoczerwony lakier. Dodatki: gmole i szyba turystyczna Yamaha, podgrzewane manetki Daytona, stelaż pod kufer centralny Givi, lusterka karbon look, wskaźnik temp. oleju na korku wlewu. Tankpad na baku. Moto było b. zadbane. Po parkingówce ubytek w lakierze po lewej stronie owiewki, otarta rączka kierownicy i mała wgniotka po lewej stronie baku. Z tyłu obtarty stop. Nr VIN: JYARJ011000017450; nr rej. ZS 9474, jeździłam na moto po Wrocławiu. Jeśli ktoś co widział, słyszał, wie, to bardzo Was proszę o pomoc i kontakt!! Dzięki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.