Jump to content
flashar

80km/h

Recommended Posts

Ja też już w domu  ;)  Po drodze jeszcze Chudów zaliczony :D Dziękuję wszystkim za trzymanie tempa, niesamowitą kulturę jazdy i wspaniałe towarzystwo, mam nadzieję, że to jeszcze nie koniec w tym sezonie. Szerokości !

Ja też w domku już od 16:25. Szkoda że nie mogłem z Wami zostać do końca ale tzw. Siła wyższa :D  Następnym razem inaczej zorganizuje sobie czas, bez limitu ;)  Nawet sie nie pożegnałem z chłopakami z Zabrza z którymi wracałem, sorki <_<  Było super, oby więcej takich wypadów. Jeśli macie fotki to ja chetnie poproszę wszystkie jakie są na [email protected]

Ja rowniez dziekuje za wspanialy wypad :) jestem bardzo zadowolony, duzo ludzi i bardzo pozytywnie bylo jedynie szkoda ze musialem sie urwac wczesniej z chlopakami :P

Ale przynajmniej poczuliśmy wiatr we włosach :D

Trzeba było rozporek zamknąć  :D  :D  :D  :D  :D

ps

Którzy to samolotem wracali?

Jak mocno oszukali googla?

Ja z TomkiemSV o jakieś 12 minut jadąc wiślanką :ph34r:

My wracaliśmy samolotem i byłem o 16:20 w domu w Gliwicach, jak wjechałem na A1 to już faktycznie był samolot, choć przy tym wietrze średnio się jechało z prędkościami odrzutowymi ;) Nie wiem co tam mówił wujek google bo nie miałem z nim kontaktu, lecz myśle że gdyby nie mega korki po drodze to czas byłby przyzwoity.

Tez wracalem tym samolotem i musze przyznac ze korek mega w wisle, ogolnie ruch ogromny, ale google mowilo jakies 2h wiec oszukalismy na jakies 20-30 minut :)

Trzeba było rozporek zamknąć  :D  :D  :D  :D  :D

ps

Którzy to samolotem wracali?

Jak mocno oszukali googla?

Ja z TomkiemSV o jakieś 12 minut jadąc wiślanką :ph34r:

aaaa to ja nie wiedziałem, że jakiś konkurs był na to kto najbardziej googla zrobi w ciooola. Co było do wygrania?

aaaa to ja nie wiedziałem, że jakiś konkurs był na to kto najbardziej googla zrobi w ciooola. Co było do wygrania?

czarny humor

Do wygrania były wyrazy współczucia w dziale ku przestrodze :)

A tak poważnie to....

Oby nikt nigdy tam nie zawitał jako bohater dnia

No i już typowo w temacie, ciekawy jestem na ile przewidywania natężenia ruchu gugla się sprawdzają.

Stąd te pytania