Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

80km/h


flashar

Rekomendowane odpowiedzi

husar tak sobie mysle ze z tym ogrodkiem to chyba nie jest zly pomysl...pytanie czy mozemy tam zrobic ognisko? bo przy grilu zimno bedzie.. a przy ognisku zawsze sie rozgrzejemy.. i myslalem czy nie zrobic tego czasem w ten wekend? oczywisice nie wiem jak reszta z czasem stoi - jesli beda chetni i zgoda z twojej strony to bysmy tylko ugadali termin i co kto przyniesie..i ze tak niesmialo spytam - ile osob sie tam moze wpakowac? zeby ci sie na glowe polowe forum nie zwalilo:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wyglada tak - ognisko to nie problem, już robiłem. Jeśli chodzi o ten weekend też nie widziałbym problemu. Co do ilości osób powiem tak : miejsc siedzących mam mniej więcej 14 z możliwością zorganizowania jeszcze kilku, tak więc przyjmijmy, że do 20 osób nie byłoby problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Chudowie będę na 90% ok 17:30-18:00. Jednak jeśli przyjdzie mi zrobić w czwartek montaż reklamy, to pewnie utknę w korkach [ w najgorszym wypadku podjadę po drodze z Żor. Co do tego weekendu to jestem chętny - w niedzielę mam tylko bieg na 10km, więc nawet jak zapiję, to na luzie przebiegnę i wyparuję promile :P Za dwa tygodnie odpadam, bo biegnę maraton w Dębnie (wyjazd w sobotę, ok 500km w jedną stronę) :-/ Bieganie to takie moje drugie/trzecie hobby :P Tak czy inaczej postaram się być w Chudowie, więc się omówi sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

unearth @ 12.10.2010 23:34Ja bym się chętnie z kumplem na chudów wybrał tylko drogi nie pamiętam, bo tylko raz jechałem i chętnie byśmy się do kogoś podczepili w katowicach, chorzowie, rudzie, bytomiu. Te rejony :P
Jak chcesz to możemy się umówić pod McDonaldem w Rudzie, ja bedę startował około 16.30.--------------------Sprawę ogniska widzę więc tak : z kim się zobaczę w Chudowie odpowiem na wszelkie pytania na miejscu, kto do Chudowa nie wpadnie, niech pisze na forum, też odpowiem. Trzeba by zacząc jakąś listę opracowywać, żebyśmy wiedzieli jak się sprawy mają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.