Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

80km/h


flashar

Rekomendowane odpowiedzi

BANITA @ 08.10.2010 21:34Arturs ty mozesz w konczycach przy kierchowie dołaczyc:d
To ustawię się tam i będę czekał, tylko o której? Co do przejazdu przez Bielsko, to krąży tam taka całkiem zadbana vectra, co to kręci filmy dokumentalne. Ostatnio zafundowali mi poranny 20 minutowy seans za 300zł i 10pkt :-/ Z relacji znajomych z Bielska wynika, że uwielbiają uganiać się za takimi jak my ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ArturS @ 08.10.2010 22:04Co do przejazdu przez Bielsko, to krąży tam taka całkiem zadbana vectra, co to kręci filmy dokumentalne. Ostatnio zafundowali mi poranny 20 minutowy seans za 300zł i 10pkt :-/ Z relacji znajomych z Bielska wynika, że uwielbiają uganiać się za takimi jak my ;)
Za takimi jak my? Przecież my jesteśmy tymi od spokojnej jazdy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto chetny prosze o skopiowanie listy i dopisanie sie widze ze zabrze rzadzi:) - prosze o info kto startuje z chorzowa zeby wiedziec na kogo czekacwszystkie nowe osoby prosze o zaznajomienie sie z informacjami nt jazdy w grupie i respektowanie powyzszego (w watku 3,14 i reszta jest to pierwszy post)szkoda ze sezon sie konczy bo impreza sie rozkreca:)----------LISTA:1)flashar2)husar3)banita ale startuje mikołów gierkowska na wisle4)Dario-parking carrefour5)bastor ja lece za banitą6)Dawid leci za mną :)7)ArturS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ralfazosiemanko Panowie jesli nie macie nic przeciwko to bym sie podpiol z wami posmigać?Banita widze ze jestes z hindenburga o której startujesz ????????ja startuje 10:45 z parkingu strzezonego na koperniku wiesz gdzie to----------1)flashar2)husar3)banita ale startuje mikołów gierkowska na wisle4)Dario-parking carrefour5)bastor ja lece za banitą6)Dawid leci za mną :)7)ArturS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyście chcieli odwiedzić BK to od strony Wisły żwirku nie ma więc jest OK. Ja być może podepnę się już w Bielsku-Straconce. Jutro się okaże, ale jakby co to o której będziecie w Bielsku?LISTA:1)flashar2)husar3)banita ale startuje mikołów gierkowska na wisle4)Dario-parking carrefour5)bastor ja lece za banitą6)Dawid leci za mną :)7)ArturS8)Ralfązo - startuje z Banita z Zabrza 9)ptaku + plecaczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aczkolwiek jest to znowu pare kilometrow wiec kto jest za tym aby zahaczyc o BK?
Jak dla mnie to można zahaczyć.
ptaku821106 @ 09.10.2010 12:07Gdybyście chcieli odwiedzić BK to od strony Wisły żwirku nie ma więc jest OK. Ja być może podepnę się już w Bielsku-Straconce. Jutro się okaże, ale jakby co to o której będziecie w Bielsku?
Z google maps wynika, że tam z Chorzowa ok 100km, więc myślę 12:30+/-20min
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)flashar2)husar - carrefour Chorzów3)banita ale startuje mikołów gierkowska na wisle4)Dario-parking carrefour5)bastor ja lece za banitą6)Dawid leci za mną :)7)ArturS8)Ralfązo - startuje z Banita z Zabrza 9)ptaku + plecaczekCo do Białego Krzyża, ja nie mam nigdy nic przeciwko - tam gdzie nie ma syfu na drodze :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.