Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

80km/h


flashar

Rekomendowane odpowiedzi

Banita nie dasz się namówić, żebyśmy się przy tym rondzie spotkali? Ja bym nas na Chorzów poprowadził... Post edytowany: 08.10.2010 17:18

Bastor @ 08.10.2010 17:10Panowie padło pytanie od kolegi Dawida co był wczoraj z nami na Chudowie z jaką predkościa pojedziemy bo tez by sie wybrał ale ma troche słabe moto bo tylko 250 ccm niestety
Mnie i Banitę jak trochę popuściliśmy wodze fantazji dogoniliście więc chyba nie jest źle ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

flashar @ 08.10.2010 12:58 ptaku821106: skoro przez szczyrk jednak nie polecimy to moze wpadnij na bialy krzyz? i stamtad bys z nami polecial na katowice?ostrzegam! podrozujemy z zawrotna predkoscia (WARP 4 - patrz wpisy 3,14;)
Jasna sprawa, o której planujecie być na miejscu? Co do prędkości to spoko, ja jeżdżę od Lipca wiec bez szaleństw.To ja dorzucę jeszcze swoje 3 grosze i zaproponuje Wam dalszą cześć trasy, gdybyście zechcieli zrobić ciekawą i niezwykle widokową pętlę tzw. Pętlę Beskidzką (ładne widoki i duuuużo winkli):http://maps.google.pl/maps?f=d&source=s_d&saddr=Wis%C5%82a&daddr=Czarne+to:istebna+to:Wegierska+G%C3%B3rka+to:%C5%BBywiec+to:Mi%C4%99dzybrodzie+%C5%BBywieckie+to:Bielsko+straconka+to:skocz%C3%B3w&geocode=FdqO9QIdG-YfASk11gSRCxgURzHFKwCFKCREZQ%3BFRYQ9QIdnrMgAQ%3BFfpF9AIdPXkgASmZ-RFjdT0URzFxgMj4ca-jmA%3BFcLv9AIdoq0jASkjm2jGNyUURzGlDEO7LMd_6A%3BFaQ69gIdPrMkASm7pG3HIyYURzEX8NOIU9yphQ%3BFZlc9wIdKyglASnjul7SD50WRzGOhWXnVYqNqg%3BFYfX9wId7WEjASnl1XsSVZ4WRzE1JoMBDfq09w%3BFY_v9wIdarkeASmv7TFHUR0URzFVOmkOcLioMQ&hl=pl&mra=ls&sll=49.669183,18.887215&sspn=0.138429,0.308647&ie=UTF8&z=10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawid nasz jak w banku pojade za toba ;) tak ze niemartw sie nie zgubimy----------husar ja mam na gierkowke blizej odnas a pozatym bym podjechał z dawidem bo on mieszka umnie na osiedlu to znaczy mieszkamy na jednym osiedlu:d----------1) flashar 2) husar3) banita hm ale startuje mikolow gierkowka na wisle4) dario- parking carrefourdopisujcie sie ;)----------dawid jak bedziesz miał czas to podejdz tam ci ulotke bardzo przydatna poruszaniu sie szyku motocyklowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok w takim razie finalna trasa bedzie wygladac tak: http://maps.google.pl/maps/ms?vps=3&jsv=282d&hl=pl&doflg=ptk&ie=UTF8&oe=UTF8&msa=0&msid=116581868027302234954.0004921da54cc893c0d23startujemy z chorzowa o 11:00 przez skoczow na bielsko, robimy petle na wisle i wracamy do chorzowaw trakcie zrobimy sobie 2 przstanki:1) gdzies za bielskiem (musze jeszcze posprawdzac chyba ze macie jakies propozycje)2) wisla - nad rzeka jest mala pizzeria w parku - tam siadziemy i zjemy cos na cieplotrasa z chorzowa z cala petla i postojami z meta w wisle zajmie nam w przyblizeniu kolo 3h - dlatego warto sie CIEPLO ubracWSZYSCY PRZYJEZDZAJA Z PELNYM BAKIEM:) - jak sie po drodze bedziemy zatrzymywac na tankowanie to trase z zrobimy w 6h:)z wisly wracamy bezposrednio na katowiceADANIOR: zabierasz sie z nami?_______________________________________________________LISTA:1)flashar2)husar3)banita ale startuje mikołów gierkowska na wisle4)Dario-parking carrefour5)bastor ja lece za banitą6)Dawid leci za mną :)7)ArturS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

flashar @ 08.10.2010 19:14WSZYSCY PRZYJEZDZAJA Z PELNYM BAKIEM:) - jak sie po drodze bedziemy zatrzymywac na tankowanie to trase z zrobimy w 6h:)
Ja jutro planuję zrobić jakieś 60 kilosów w ramach zaprawy, potem zalewam sprzęta pod korek ale znając jego apetyt to pewnie jednak gdzieś w drodze powrotnej zatankować będę musiał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bastor @ 08.10.2010 19:24takie pytanie mam. Czemu my nie lecimy ze skoczowa od razu na wisłe tylko skręcamy na bielsko ?
zeby zrobic sobei trase widokowa i jednoczesnie ominac trase ze szczyrku na salmopol (jak wynika z postow wyzej - ktos bardzo nie lubi motomaniakow i sypie zwirem pod kola)----------ta sie zastanawiam.. czy wszyscu chca jechac na petle? bo jednak "troche egoitycznie" okreslilem trase:)jesli trasa nie odpowieada mozemy ja skrocic? co wy na to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

husar bmysmy dołaczyli na gierkowce na wisłe przy oszołomie w mikolowie to znaczy przy wiezdzie na gierkowke na wisłe----------LISTA:1)flashar2)husar3)banita ale startuje mikołów gierkowska na wisle4)Dario-parking carrefour5)bastor ja lece za banitą6)Dawid leci za mną :)7)ArturS ----------a moze jeszce brenną dodac zobaczyc co i jak?----------HUSAR-Ja nie gonię, ja jeżdżę spokojnie, wręcz moherowo więć mną tu ludzi nie straszmy ;) TO TYLKO RUMAK TAK CIAGN----------Arturs ty mozesz w konczycach przy kierchowie dołaczyc:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.