Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Mikołów Zakonczenie Sezonu!!!!!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Niku @ 23.09.2010 20:53no zobacz ilu chetnych w kilka minut :P):):) to może zrobimy zakończenei u Veltress w mieszkaniu :):):*:P
Hahah, wjazd za free ;D Tylko motocykle proszę zostawiać przed drzwiami, tak żeby "wjazd na chatę" nie nabrał zbyt dosłownego znaczenia ;D ;PA ze zlotem spróbuję coś wykombinować do tego 9-go, bo w sumie miały iść ze mną jeszcze 2 osoby, więc będę kombinować. Rozpoczęcie przegapiłam, zakończenia przegapić nie mogę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ryba0508 @ 23.09.2010 22:46Tylko czemu tak poźno ta parada? Przecież w październiku po 17 to już będzie się ciemnić niebawem i chłodno może być :/
Podzielam Twoje zdanie. Wczoraj nas juz o 19.30 porządnie wypiździło jak wracaliśmy z Tychów.----------Myslę że 15.30 byłaby dobrą godziną ale oczywiście to tylko moje zdanie.To już nie sierpień żeby liczyć na w mierę ciepły i jasny dzień po 17-ej.Jak pogoda dopisze to będziemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna MIKOŁOWSKA GRUPO MOTOCYKLOWA YNO JAZDA I OSP KAMIONKA reprezentowana przez andrzej1410 i mody 750.Grupa zagłębiowskich motocyklistów pod dowództwem Ewy SOPRANO zwraca się do Was z prośbą o wyrażenie zgody na zbiórkę pieniędzy na Waszym zakończeniu sezonu , na rzecz MOTOMIKOŁAJÓW 2010 dla dzieci z Domów Dziecka z naszego terenu. Nasze koleżanki i koledzy zbieraliby dobrowolne datki do wcześniej przygotowanych puszek. Wszelkie pytania i wątpliwości można kierować do mnie bezpośrednio (nr w miom profilu) jak również do Ewy SOPRANO. Z nadzieją , SNAKE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, jak była impreza o 15.00 to było milion telfonów- czemu tak wcześnie, bo cos tam ,bo w sobota do roboty i sie niewyrobimy, ,bleeee bllleee i tak dalej. Dwa razy było o 15.00 i 70 procent ludzi przyjechało dopiero o 17.00, albo nawet później .tak źle i tak źle, zapraszam serdecznie o 17.00 , mam nadzieje że pogoda bedzie, i ekipa dopisze,pozdrawiam .MODY i ANDRZEJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda zapewniona ognisko bedzie miejsce na namiocik tez (wersja "flaszka w dlon") piwko dla wszystkich jakas kielbaska tez no i najwazniejsze......wspaniale towarzycho i klima !!!!!! Kto mimo to uwaza ze zimno....kalesonki na dupe i ciepla koszula!!!!----------Po rozpatrzeniu ZA i PRZECIW dot Motomikolajow jestesmy gotowi na kazda forme wspolpracy i pomocy dot.pomocy dzieciakom z Domow Dziecka nie przychylamy sie jednak do formy "zbiorka kasy do puszek"!!! Jeszcze raz proponujemy kazda inna forme wspolpracy !!! Pozdrawiamy i zapraszamy na zlot i...rozmowe przy kufelku (-: andrzej1410 mody750

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna impreza, wszystko na duży plus, wkurzali mnie tylko oboranci z jabolami kręcony się po krzokach i na dole, a na ewentualne uwagi żeby poszli na górę spożywać te trunki było sapanie... Kapele na duży plus, szczególnie Prokuratura i banda Maszkieta. Droga powrotna...o jasny gwint jak mie wypizgało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i.....Zamkniecie Sezonu za nami !!!! Dzieki wielkie wszystkim ktorzy nam pomagali w organizacji i prowadzeniu...dzieki zespolom za gre i klimat ,,,,,no i najwieksze dzieki WAM WSZYSTKIM za udzial piekna parade wspaniala zabawe !!!!!! Za wszelkie pomylki lub niedociagniecia przepraszamy no i zapraszamy na udzial w paradzie z okazji Wielkiej Orkiestry.... i kolejne zloty i spotkania!!!!! Jeszcze raz dzieki Andrzej i Mody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie sezon zakończony ale słoneczko na to nie pozwoli.Wrzucam link ze zdjęciami i filmiki sorry za jakość.http://picasaweb.google.pl/109772072704427676666/ZakonczenieSezonuMotocyklowegoMikoOw2010#http://www.youtube.com/watch?v=GI_jZmpSHychttp://www.youtube.com/watch?v=XCYmBlXXlDchttp://www.youtube.com/watch?v=G-QNBz4F2PA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.