Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Witam Tasior Ostrów wlkp.


tasior181

Rekomendowane odpowiedzi

Witam trafiłem na to forum przypadkiem chciałem dowiedzieć się i prosić o kilka porad prawnych w sprawie kłopotów jakie obecnie mam :/ Tak ogólnie to jestem Marcin dla znajomych Tasior mam 24 lata, na moto latam od małego Tak poważniej to trzeci sezon aktualnie na ZX 6R 2008r 131km. + power comander daje rade hehe :) Nie wiem co jeszcze napisać o sobie jestem jaki jestem na pewno czasami bardzo trudny ;> kocham to co robię kocham swoja dziewczynę madzie w której mam durze oparcie nawet jak jest źle to podnosi mnie na duchy ;* a w świecie moto każdy powinien mieć , kogoś takiego kto w szpitalu będzie obok ciebie gdy zaliczysz glebę ;* Niżej podaje link do mojej NK pozdrawiam i życzę przyczepności :phttp://nk.pl/#profile/18099166

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego odnośnie Twojego wypadku to naprawde musisz mieć dobrego papuge. Po pierwsze tablice które miałeś nie musisz wiedzieć jakie oryginalnie blachy mają niemcy i taki też motor z tymi tablicami kupiłeś i po kłopocie. Odnośnie wypadku jeżeli faktycznie pies Cie skopał i masz na to świadków to będą próbowali zamknąć sprawę. Ale musisz mieć dobrego papugę to najważniejsze. Jeżeli chodzi o sprzęta to zapomnij, musi być zabezpieczony do ewentualnej sprawy gdyby musia być powołany biegły oraz jako zabezpieczenie na pokrycie ewentualnych szkód lub grzywny. Pozdrowienia i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema dzieki za rady najbardziej denrwuje mnie fakt ze do dzisiaj nikt mnie nie przesluchal a moto caly czas na na parkingu :/ Moja adwokat mowi ze nie powinno byc zle ja tez staram sie myslec pozytywnie chociarz troche hehe pzdr :] Tak na marginesie masz moze jakies czesci do zx6r 2008r.??? Bo widze ze masz import moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.