Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Stowarzyszenie motocyklistów polskich


Tazzman

Rekomendowane odpowiedzi

Razem z osobami, które od samego początku tworzymy akcję autostrada poszukujemy kilku osób ze śląska, które chciałyby wejść do nowo tworzonego stowarzyszenia motocyklistów polskich.W skrócie wygląda to tak:założycielami będzie 15 osób, które w formie prawnej, włącznie ze statutem tworzy stowarzyszenie.. Oczyście stowarzyszenie będzie się rozrastać z osób zamieszkujących śląsk i małopolskę.Głównymi celami stowarzyszenia będzie:1. poprawianie wizerunku motocyklistów na drogach2. poprawa bezpieczeństwa motocyklistów na drogach3. wpływ na zmiany w w opłatach na drogach płatnych dla użytkowników motocykli.4. jako pierwsze stowarzyszenie z Polski podejmiemy współpracę z europejskimi fundacjami motocyklowymi, które już wiem (bo mam z nimi kontakt na codzień), że nam pomogą.To w skrócie.. o szczegółach na mailu - ślijcie wiadomości na PW, podam maila i będiemy w kontakcie.Stowarzyszenie musi mieć formę prawną, gdyż tylko wtedy można rozmawiać z rządem, fundacjami, innymi stowarzyszeniami itp itd.Spotkania w krakowie i na śląsku minumum raz na kwartał (czyli 4 razy w roku)+ jakaś minimalna składka roczna.P.S. rzuciłem ostatnio na spotkaniu w Krakowie, żebyśmy również walczyli o krzyż pod pałacem, ale to będzie jeszcze do zastanowienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez to była ironia ;)stowarzyszenie bedzie sie starac pokazywac dzieki mediom (z ktorymi jak wiecie mamy dobry kontakt), ze motocyklista tez czlowiek, wyciagnac kase z unii (bo sa na to szanse ale jako stowarzyszenie) na wyemitowanie w TV kampanii typu THINK! oraz na walke z oplatami na autostradach Post edytowany: 17.08.2010 09:27

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie statut mógłbyś zamieścić.jak rozumiem zbierasz członków-założycieli niezbędnych do formalnej rejestracji w KRS.po cholerę masz tracić czas na tłumaczenie jednemu z drugim i pokazywanie statutu skoro możesz go zamieścić. istoty rozumne przeczytają i jeśli będą miały wolę to przystąpią. na tych którzy nie są w stanie przeczytać i tak chyba szkoda czasu, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do czesława: właśnie nie chce tutaj statutu zamieszczać, bo i po co ma byc komentowany przez osoby, które to mają i tak w d...... albo nie sa tak rozumne jak potrzeba...jestes zainteresowany tematem? napisz pw z mailem i wtedy wysle.. zalozycieli ma byc min 15 osob i w sumie osob zadeklarowanych na 100% ze slaska i od strony krakowa jest juz ok 30.. obecnie zamiescilem temat na forum i pare ciekawych osob sie juz zainteresowalo tematem.Jak nie jesteś zainteresowany, to niei tyleCo do PZMot to tych starych pierników niestety nie da sie ominac w zadnych dzialaniach zwiazanych z rynkiem motoryzacyjnym.Ogolnie przy walcje o oplaty autostradowe (wtedy legalnie bedziemy mogli wystepowac do rzadu polskiego o pomoc w nowelizacji ustawy), albo przy walce o np barierki czy pasy "nieszkodliwe" dla motocyklistow, czy tez walka z glupimi zakazami wjazdow np dla motocyklistow do centrum czestochowy, czy mozliwosc korzystania w krakowie z bus pasów walczymy sami..Jezeli jednak w przyszlosci udaloby sie nam wspolnie z europejska federacja motocyklistow (mamy z nimi kontakt i wlasnie oni nam podpowiedzili o zalozyzeniu stowarzyszenia) udaloby sie wywalczyc kase na akcje w polsce typu THINK to wtedy juz musi to byc robione "wspolnie" z PZM... oczywiscie federacja nam pomoze zeby panowie z pzm nie zarobili na tym milionow, tylko zeby cala kasa poszla na akcje..JESTES ZAINTERESOWANY?? napisz w pw maila i posle statut----------Podawajcie proszę maile w PW. osoby, które podały maila, dziękuję. Osobty, które chcą się zaangażować chociaż trochę (na razie chodzi o uzbieranie jak największej ilości członków i niekoniecznie bedą się czymkolwiek zajmować), proszę o przesłanie maila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie też racja.nawet dokładniejsze sito celekcji ci dzięki temu wyszło.o dziadach borowych z pzm nie chce mi się nawet gadać. w którymś momencie skołowali sobie ustawowe prawo do wpierdalania się w całą branżę. są oczywiście wyjątki, ale generalnie wszystko co ma w sobie element rywalizacji, pomiaru czasu, czy też słowo rajd/wyscig w nazwie trzeba dziadom teoretycznie zgłaszać.nie do końca jestem pewien czy mogą się wpierdalać w działalność statutową niezależnych stoważyszeń-trzeba by to sprawdzić. ale i tak może być nieodzowne przystąpienie jako osoby prawnej do członkostwa w pzm bezpośrednio lub poprzez któryś ak.z czego ak śląski jest instytucją tak samo dziadowską jak i cały pzm.sorry, ale musiałem bo na samo wspomnienie pzm mnie wkurw łapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tazz podziwiam Cię.Jak dla mnie to kolejne starcie Don Kichota z wiatrakami.Ale jeśli Cię to bawi to już twoja sprawa.Każdy ma jakieś hobby.Życzę powodzenia!Żivot je jizda!! Post edytowany: 20.08.2010 00:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdole, wszyscy narzekają, to na prawo, to na polityków, to na inne duperele, ale jak ktoś ruszy dupe i chce coś zmienić to słyszy tylko "to sie nie uda, walka z wiatrakami, czarno to widze itp." nosz kurwa, motywacja do działania jak huj. Czarno to widzisz? OK, schowaj to do czarnej dupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Milosz napisal.. samo narzekanie..Ze stowarzyszeniem to wyszlo tak, ze rozmawiajac caly czas z A4, rozmawiajac z rzadem, wspoldzialajac z Prezydentem Jaworzna (wspiera naas przy akcjach oraz chce wypromowac miasto jako gmina przyjazna motocyklistom) oraz to, ze mam bezposredni kontakt z Prezydentem Federacji Europejskiej przy parlamencie UE za kazdym razem dawano nam do zrozumienia, ze musimy miec forme prawna, zeby prawnie mozna zrobic.Np spotkac sie z Ministrem, zorganizowac zlot w Jaworznie, czy wyciagnac kase z UE dzieki posrednictwu federacji motocyklistow na organizacje kampanii w Polsce typu THINK po prostu musimy miec forme prawna.Zalozyciele juz sa(15 oosb), teraz po prostu szukamy czlonkow (jak najwiekszej ilosci osob), ktora i tak pewnie ch.. bedzie robic ale fajnie bedzie pokazac wszystkim, ktorzy z nami rozmawiaja ze jest nas np 400 i caly czas dolaczaja nowi.Jako zalozyciele (15 osob) bedziemy sie spotykac pewnie tak jak teraz, czyli raz na 2-3 msc wieczorem w Krakowie czy na slasku)(nie poswiecam wiecej czasu na to)a inni czlonkowie raz, dwa razy do roku i tyle.i jak widze same kur.... mohery, ktore tylko potrafia narzekac bo nic sie nie da w jeb.. Polse...To wyjezdzcie na zmywak do anglii, gdzie bedzie Wami pomiatac jakis czarny albo arab, ale wtedy sie bedzie oczywiscie dalo bo sie zarobo nie 1500 zl ale 1500 funtow?Wtedy moze EGO bedzie lepsze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MiloszRR @ 21.08.2010 07:24Czarno to widzisz? OK, schowaj to do czarnej dupy.
Raczej do białej chyba ze jesteś murzyn to inna sprawa . Jak ktoś ma potrzebe to niech sie zapisuje i sie udziela .Baw sie dobrze .----------
Tazzman @ 21.08.2010 13:10i jak widze same kur.... mohery, ktore tylko potrafia narzekac bo nic sie nie da w jeb.. Polse...To wyjezdzcie na zmywak do anglii, gdzie bedzie Wami pomiatac jakis czarny albo arab, ale wtedy sie bedzie oczywiscie dalo bo sie zarobo nie 1500 zl ale 1500 funtow?Wtedy moze EGO bedzie lepsze..
Tylko nie mohry !! Dobra ?? Działaj sobie chłopie i nie wyzywaj , nie obrażaj jak nie znasz ludzi w dupe jeza agitator sie znalazł ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie neguję twojego działania ,ktoś taki musi być .A tak w nawiasem mówiąc czy ktoś mówi ,że jest tu żle w tym kraju.W Polsce jest zajebi... ,mi się podoba przeżyłem komunę i kilka RP.Nie jestem już małolatem ,który działa spontanicznie,i jak ćma leci prosto do ognia.I niestety mam dużo mniejsze ambicje.Życzę powodzenia w bojach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vanhelsing @ 21.08.2010 22:27Wcale nie neguję twojego działania ,ktoś taki musi być .A tak w nawiasem mówiąc czy ktoś mówi ,że jest tu żle w tym kraju.W Polsce jest zajebi... ,mi się podoba przeżyłem komunę i kilka RP.Nie jestem już małolatem ,który działa spontanicznie,i jak ćma leci prosto do ognia.I niestety mam dużo mniejsze ambicje.Życzę powodzenia w bojach .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po akcji autostradowej powiedzmy, ze ekipa ktora sie za to brala od samego poczatku nabrala wiatr w zagle..dogadane mamy ze SE, mamy juz wtyki w rzadzie i dosc dobre uklady z niektorymi poslami, kontakty w mediach, kontakty w niektorych gminach na bardzo wysokim poziomie..Aby ruszyc dalej z wieloma tematami musimy dzialac juz nie jako zbieranina motocyklistow, ale jako stowarzyszenie.ja ze swojej strony i dzieki swoim kontaktom mam dosc dobre stosunki z europejska federacja motocyklistow przy parlamencie europejskim wiec zapowiada sie ciekawie----------dokladniejsze info i statut bede wysylac na maile po weekendzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.