Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jestem kobietą i szukam taniego ale zdolnego do długich jazd motocyklu.


malaxxx1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. właśnie zapisałam się na prawo jazdy na motor. obecnie mam 4500zł. jeszcze jestem w trakcie zbierania na motocykl, więc myślę że będzie więcej. mam 20 lat. nie mam nikogo kto jeździłby na motorze w rodzinie. czy mógłby mi ktoś doradzić w miare tani motocykl a taki na którym ładnie wygląda kobieta i który mógłby dalekie trasy jeździć? jaki model, marka... tak orientacyjnie... z góry wam bardzo dziękuję:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!Jeśli mógłbym Ci coś doradzić to hmm...wiesz to zależy od Twoich preferencji, domyślam się, ze to będzie Twój pierwszy motocykl. Suzuki Gs 500 (naked) może nie jest jakiś najładniejszy ale dobry i nie drogi sprzęt idealny na początek. Kawasaki ZXR 400 (sportowy) ale na początek nie wiem czy się nadaje ale zmieściłabyś się w tej kwocie. Suzuki bandit 400- 600 też byś kupiła za w miarę przystępną cenę. Ale myślę, że najlepiej to kobiety z tego forum by Ci pomogły. ----------A jeszcze lepiej jak byś miała możliwość siąść sobie na motocykl, spróbować czy dostaniesz stopami do ziemi i czy waga motocykla za duża dla Ciebie nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suzuki Bandit 600 za ciężki za wysoki,bandit 400 może być problem z odsprzedaniem.Na pierwszy motor np.yamaha virago.Lekka,niska,prosta w opanowaniu,odpada smarowanie łańcucha raczej tania w eksploatacji.Aby zacząć dalej jeździć najpierw trzeba zdobyć trochę doświadczenia.Do 200 km moto da radę bedziesz chciała sprzedać to szybko zejdzie. http://www.google.pl/images?client=opera&rls=pl&q=yamaha%20virago&oe=utf-8&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&hl=pl&tab=wi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yamaszka virago 125 bedzie git na przejezdzenie 1 sezonu. jak sie odpowiednio pogoni to i ta stowke poleci, wiekszosc egzemplarzy dostepnych mozna kupic z jakimis akcesoriami bagazowymi (kufry, stelaze). leciutka, niska, bezproblemowa do opanowania przez kobiete - no i ladnie na niej wyglada :) virago to typowo "dziewczynski" motur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie o to pytasz ale:1. kask i kombinezon (obowiązkowo) i wtedy zobaczysz ile masz kasy z 4,5 zostanie ok 3tyś :D Ale pamiętaj, to jest najważniejsze:)A teraz odpowiadam :D- Honda CB500 myślę to to bardzo fajny wybór :)- Suzuki GS500, też fajny i nie drogi motocykl (tańszy niż w/w) Ostatnio objeżdżałam Polske na moto i GS-a znajomych bardzo dobrze się sprawiła :)- Yamaha XJ600 - osobiście od takich motocykli zaczynałam. Bardzo fajny turystyk, z tym że ciężki dlatego, możne być to problematyczne dla kobietkiTen motocykl, wystepuje zarówno w wersji z owiewka jak i bez :)Ile bedziesz miała kasy...od tego zależy czy będziesz mogła sobie zafundowac młodszą (od 98r) z dwiema tarczami, a czy starszą z jedna. Różnica bardzo wielka i fjanie jets mieć czym hamować.ZXR400 raczej do długich tras się nie zda, a raczej nie będzie wygodny :)z racji sportowej pozycji kierowcytrzeba na pewno pamiętac o tym, ze to nie bedzie nowy motocykl i trzeba go bardzo dobrze obejrzec z kims kto sie zna i najlepiej ze dwie-trzy osoby, bo zawsze któraś znajdzie cos innego :)Powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malaxxx1 @ 02.08.2010 21:15Witam. właśnie zapisałam się na prawo jazdy na motor. obecnie mam 4500zł. jeszcze jestem w trakcie zbierania na motocykl, więc myślę że będzie więcej. mam 20 lat. nie mam nikogo kto jeździłby na motorze w rodzinie. czy mógłby mi ktoś doradzić w miare tani motocykl a taki na którym ładnie wygląda kobieta i który mógłby dalekie trasy jeździć? jaki model, marka... tak orientacyjnie... z góry wam bardzo dziękuję:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.