Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

I Ślaska Wystawa Motocykli Indywidualistów


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

jezeli nie wiecie to mozna juz przybyc w piatek,jest mozliwosc rozbicia namiotu milej zabawy Post edytowany: 15.08.2010 10:18----------narazie z tego co wiem to jest............... -puchar dla najlepiej pomalowany motocykl-puchar za najbardziej pomyslowy motorek-puchar za najstarszy motocykl na zlocieto jest ten plkat http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/cd27cd214377314b.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szacunek dla kogoś komu się chciało coś robić.Jednak przyszedł mój znajomy z buta zapłacił ile trzeba bo zwiedzający płacą i pyta za co zapłacił? bo tam 3 moto na krzyż.A na bramce -jak ci się nie podoba to spierdalaj.A on wali tyle km w sezonie co ci z bramki nie zrobią za trzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nic nie zrobil. Rozumiem ze mu przeszkadzalo ze dzieci robily sobie fotki na jego motorynce ale zeby rzucac sie z do bicia i nazywac dzieci "BACHORY" to moim zdaniem lekka przesada. Moja laska ktora byla swiadkiem tej akcji powiedziala "jak na tych zlotach zawsze panuje taka rzyczliwosc to ja dziekuje".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moj motocykl mozna wsiadac do woli to po pierwsze, a szczegolnie dzieci bo maja z tego frajde, a lubie dzieci i usmiech dziecka jest dla mnie jak woda na mlyn.Rozumie tez ze ktos sobie tego nie zyczy ale mozna sprawe zalatwic w grzeczny sposob a nie jak ta dlugowlosa panienka chudsza niz lagi w swojej motorynce.Jak by tak sie odniosl do moich dzieci to choc jestem niskiego wzrostu wytargal bym mu ten wszarz i zrobil sobie z niego w domu mopa.Tyle w tym temacie a impreza bardzo fajna, brawa dla organizatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krasnal_91 @ 05.09.2010 18:34Organizatorzy serdecznie dziekuja wszystkim odwiedzajacym ktorym nie bylo zal wydac 5 zloty na wstep. Pogoda byla w miare dobra , wieczor integracyjny przeszedl do historii :) P.S. Swierqu nie zly z ciebie egzemplarz ale klata lysego gora :)
Nie no nie róbmy z tego cyrku że impreza udana.Klapa na całego.Giemul dokładnie to określił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja też coś tu dodam, rzeczywiście frekwencja dla kogoś z "zewnątrz" nie była rewelacyjna, no i potem trochę się rozpadało ale... Ci co byli to imprezkę zaliczyli, no i kilku nowych ludzi się poznało. Dla mnie było spoko, mam nadzieję że następnym razem będzie cieplej i będzie więcej maszyn ale wkońcu to był pierwszy raz. A tak sobie myśle ilu z nas? Was? było bez moto a teraz piszą ze słaba ilość motocykli, trzeba było być i swoją maszyne wstawić a nie narzekać to frekwencja by z Waszą pomocą była ogromna :-)DArA masz racje co do gościa od zielonego moto powiniem był ogrodzić sobie płotem ten motor jak niechciał go pokazać, zresztę jak jakieś dresy ładują się na moje moto bez zgody to też mam nerwy,ale jak dzieci ehhh żal, a i jak dorosły zapyta to czemu nie... pozdrawiam zadowolonych i niezadowolonych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.