Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moto Music Festival 2010 - 31.07 i 01.08


Rekomendowane odpowiedzi

"Moto Music Festival 2010 - Przedsięwzięcie o charakterze cyklicznym i charytatywnym. Połączenie sportowej rywalizacji i ciekawych pokazów ze świetną zabawą na świeżym powietrzu. Oprócz wyścigów i pozostałych atrakcji przygotowanych przez organizatora, nie zabraknie także sporej dawki muzyki, zarówno koncertowej, jak i klubowej."http://miastoimprez.pl crashderby.jpgakrobacje.jpg----------Stunt, rozwalające się samochody, wyścigi supermoto, dfift - chyba pierwsze takie wydarzenie w Polsce i taka cisza w temacie?:|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Tak zawiedziony to ja jeszcze nie byłem na żadnej imprezie... Raczej tam więcej nie pojadę. Byłem w niedzielę, w momencie przybycia na miejsce wyglądało to ciekawie. Akurat był trening SM. Potem jakieś drifty z publicznością i następnie prawie 2 godziny czekania na start SM. Raz na tor wbijały auta i się ustawiały, raz motocykle... ale nic nie wystartowało i po 2 godzinach zmyliśmy się znudzeni z ekipą... Szkoda kasy i czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lawka @ 03.08.2010 06:57kwestia dobrego aparatu i ps
A ja głupi myślałem, że w fotografii najważniejsze są umiejętności :) No ale fakt, że te takie zdjęcia zrobić to żaden problem (i w tym akurat przypadku na nic drogi aparat, bo najniższe modele lustrzanek sobie poradzą). Mnie osobiście nie ciągnie do robienia zdjęć sportowych, wydają mi się po prostu nudne :(. Zdecydowanie wolę inne dziedziny fotografii.Co do samej imprezy - nudna. Kiepska organizacja, drift taki sobie (ubiegłoroczne BMW Cup prezentowało zupełnie inny poziom). No i gdzie ten zapowiadany stunt? Byłem dopiero od godziny 13 więc może był wcześniej, ale podejrzewam że nie było wcale, a być powinien przynajmniej 3 razy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.