Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Śmierć za karę lub ku przestrodze.


Zbyszek59

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,byłem ostatnio na spotkaniu Prezydenta Rudy Ślaskiej Andrzeja Stani z dyrektorami rudzkich placówek oświatowych.Poza ważnymi tematami poruszanymi przez nauczycieli, usłyszałem wypowiedź prezydenta, która mnie zszokowała, cytuję: "Proszę państwa. Rozmawiałem o tym z dziekanem (…) pół godziny temu.Proszę państwa i on powiedział, że moje myślenie jest prawidłowe.Mianowicie, już mówię, już mówię o czym żeśmy rozmawiali. Proszępaństwa jesteśmy osobami wierzącymi bardziej lub mniej i w związku ztragedią z 10 kwietniaI katastrofą najbardziej bezpiecznego Tupolewa 154 w Polsce, wszyscypowinniśmy to odczytać jako znak boży. W którym mówi, jestprzestrogą dla nasz wszystkich. Ja postawiłem pytanie czy, taprzestroga w większym stopniu dotyczy albo dotyczy w takim stopniu wjakim byli uczestnicy w tym samolocie. Czy inaczej. Powiedział, żemożna tak interpretować, że jeżeli powiedzmy 70% było tych a potempo kolei, no to proporcjonalnie taka przestroga, tak może być toodczytane , ale może być odczytane jeszcze inaczej. Że tych,których było więcej to była kara a dla tych wszystkich innych tobyła przestroga. Taka, takie jest prawidłowe myślenie teologów. Iuspokoiłem się, bo myślałem że już mam jakieś chore myślenie. Ale tomyślenie jest zgodne z nauką kościoła. Ono może nie jestprezentowane w „Gościu Niedzielnym” ale one jest uzasadnione.” Można tego "dziwactwa" posłuchać:http://www.youtube.com/watch?v=88y3KW3S5f0Moim zdaniem, ten człowiek byłby w stanie powiedzieć, że: "Ten który szybko jechał i zginął tragicznie, to za karę"Na Boga, nie ma śmierci za karę, żadna śmierć nie może być za karę. Życzę życia i mądrości z rozsądkiem,nadal w szoku - Zibi007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.