Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

II zagłębiowskie spotkanie 8.08. 2010r Góra Św. Doroty w Będzinie-Grodźcu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Dnia 8.08.2010r Odbędzie się II spotkanie motocyklowe na Dorotce w Będzinie-Grodźcu. Program:godz: 14:00 -Zbiórka na parkingu przy kościele pw. Św. Antoniego w Dąbrowie Górniczej-Gołonogu godz: 14:30-wyjazd(parada)godz: 16:00-Msza św. w intencji Motocyklistów godz: 17:00-piknik przygotowany przez organizatorówgodz:17:30-koncertyProsimy o przesłanie pocztą elektroniczną imion i nazwisk zmarłych koleżanek i kolegów, których polecimy Miłosiernemu Bogu w modlitwie.adres : [email protected] ( do 5.08.2010r.Tak jak w ubiegłym roku, liczymy na waszą obecność :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to obowiazkowy? to znaczy ze ja tam musze byc? a jak nie bede to co? nie bede prawdziwym motocyklista bo nie bralem udzialu we mszy? w jakims smiesznym pseudo zlocie ktory ma na celu jedynie pokazywac porzadny wizerunek motocyklisty, ktory to co niedziela zapieprza do kosciola? no wkurza mnie takie gadanie.kto chce niech jedzie.zreszta dla was , tu obecnych to mega zlot :) bo jak widac po dziale zloty/imprezy - jezdzacych mozna policzyc na palcach jednej reki :Dtakze iddzcie, modlcie sie, i rozpowiadajcie jaki to cudowny moherowy zlot byl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem warto zatrzymać się na chwile i oddać cześć tym którzy odeszli. Ludziom których łączyła ta sama pasja co nie ? Widocznie nie czujesz takiej więzi ale to jest kwestia indywidualnego podejścia.Ja patrze na to z innego punktu. Tylko po co się wzajemnie szufladkować i wytykać kto jest a kto nie?Tak jak napisałeś jak nie chcesz to nie przyjedziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daill88 kto będzie chciał to przyjedzie niepotrzebne są dyskusje do niczego nie prowadzące a powodujące bicie piany i zniechęcające do przyjazdu. W ubiegłym roku były wpisy przeciwne zlotowi a przyjechała ogromna ilość motocyklistów, więc do spotkania na miejscu i wspólnego pochylenia głowy ku pamięci tym co odeszli. Ja będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.