Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Szukam lacia 160/60/17


berni80

Rekomendowane odpowiedzi

W starym forum dodawanie postów nie było takie wkurwiające :/Jeśli ktoś posiada informację gdzie można za przyzwoite pieniądze nabyć tylną gumę 160/60/17 to bardzo proszę o info. Proszę też o sugestie ponieważ jak dotąd mam doświadczenie jedynie z D208 GP.Chciałbym również poznać opinię na temat ewentualnego "oszukania" rozmiaru, mianowicie czy korzystniej jest oszukać na wysokości czy szerokości opony?Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jesli chodzi o dobor gumy musialbym znać troche wiecej detali. mianowicie do czego ona ma bys (sprzet) i jaką technikę jazdy preferujesz :) żeby poźniej nie było pretensji że po paru kilometrach nie masz na czym jeździćogólnie moge w tych rozmiarach załatwić ci 3 marki. Michelinka, Pirelke oraz Metzelerka :) wszystko oczywiście nówki :Pregards 4 all---------------------www.firma-cyklon.pl Post edytowany: 19.06.2010 18:17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ello.Ujeżdżam Suzuki SV z 1999 roku. A jeżdżę różnie, raczej wycieczkowo ale nie ukrywam że czasem lubię odkręcić. Na kolano nie schodzę bo jeszcze nie umiem :) Palenie gumy mnie nie bawi więc chciałbym coś trwałego ale żeby trzymało w deszczu. Obecnie mam na wykończeniu D208 GP, oponka trzyma się genialnie ale wolał bym teraz coś nie na jeden sezon :) Cyklon napisz jakie modele i w jakich cenach wchodzą w grę.Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moje propozycje będą następującewszystko w podobnej klasie wbierzesz sam :)Michałek - Road 2 - 650 zł (tego bym proponował - nie dlatego ze jest najdroższy ale sam używałem i ta guma jest genialna)Metzelerek - Sportec M5 - 570 zł ...........- Roadtec Z6 - 530 złPirelli - Angel - 570 złreszte pytań na priwa :)regads Post edytowany: 21.06.2010 11:20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.