Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zgubiłem blachę! ST 2155


Kalek

Rekomendowane odpowiedzi

Coś to nowe forum słabo działa... Zjadło mi posta ;-(Jak w temacie - zginęła mi tablica ST 2155. Nie wiem, czy ktoś mi jej nie świsnął, bo zorientowałem się jak wstawiałem moto do garażu, a wcześniej miałem pauzę w Kobiórze, potem poleciałem na Tychy (oczywiście tą drogą z wylotem na biedronkę)... Prawdopodobnie jak wyjeżdżałem to jeszcze była, bo raczej brak blachy się rzuca w oczy, ale nie mam 100% gwarancji.W pierwszej kolejności, zgłosiłem sprawę na policję, na wypadek gdyby ktoś potrzebował sobie potankować na mój rachunek ;-) Teraz wybieram się do wydziału komunikacji.W razie gdyby ktoś znalazł, prosiłbym o kontakt 695 151 996,l najlepiej SMS ;-)Gdybyście mieli jakieś rady, wszystkie podpowiedzi mile widziane ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalek @ 07.06.2010 14:22Coś to nowe forum słabo działa... Zjadło mi posta ;-(Jak w temacie - zginęła mi tablica ST 2155. Nie wiem, czy ktoś mi jej nie świsnął, bo zorientowałem się jak wstawiałem moto do garażu, a wcześniej miałem pauzę w Kobiórze, potem poleciałem na Tychy (oczywiście tą drogą z wylotem na biedronkę)... Prawdopodobnie jak wyjeżdżałem to jeszcze była, bo raczej brak blachy się rzuca w oczy, ale nie mam 100% gwarancji.W pierwszej kolejności, zgłosiłem sprawę na policję, na wypadek gdyby ktoś potrzebował sobie potankować na mój rachunek ;-) Teraz wybieram się do wydziału komunikacji.W razie gdyby ktoś znalazł, prosiłbym o kontakt 695 151 996,l najlepiej SMS ;-)Gdybyście mieli jakieś rady, wszystkie podpowiedzi mile widziane ;-)
A jak wczoraj widziałem Twoją koze pod WORD-em to myślałem, że zaginanie tablic już nie wystarcza i teraz jeździ się bez :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie obawiam prawa, bo z prawem żyje dobrze i nie muszę zaginać tablic ;-)Niezły art, wiary nigdy nie tracę ;-D Ciekawe co powodowało że wszyscy tablice gubili w jednym miejscu... kałuże przecież czasami wysychają... A tak swoją drogą tablicę zamontowali mi w Sikorze - złapali dwoma małymi skraweczkami taśmy dwustronnej, a ja głupi się łudziłem, ze może mają "jakieś sposoby" żeby nie dziurawić blach i że są to sposoby skuteczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.