Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pierwszy motor


mlody 86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Jestem świeży w tej dziedzinie.Kupiłem pare dni temu motor.To jest mój pierwszy motor sportowy.I mam teraz problem bo nie wiem jaki byłby najodpowiedniejszy strój-chodzi mi o markę.Także kask,kombinezon dwu częściowy,buty,rękawice i pas na kręgosłup.Pisze na tym forum dlatego że wiem że jest na nim dużo doświadczonych motocyklistów, który znają się na rzeczy i mogliby mi pomóc.Byłbym bardzo wdzięczny.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Młody kup to w czym będzie ci wygodnie i zostawi cień szansy na przetrzymanie ścierów . To ze marka i cena uratuje ci życie to mit .Ludzie przeżywają wypadki i to poważne ale na torze gdzie są pasy spowalniające i miękkie bariery (i jak się czasem zdarza wtedy tez nie przeżyją) w wypadkach ulicznych żaden ciuch i kask nie da ci 100% szansy .Zwróć tylko uwagę by w kombinezonie były usztywnienia na stawy w butach jakieś wzmocnienia na kostkę ,a kask żeby ci nie latał jak wiadro najlepiej kupić jeden lub dwa numery mniejszy (z początku troszkę gniecie potem się ułoży ) I najważniejsze po prostu jeździć trzeba ostrożniej na początku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak kup sobie dwa numery mniejszego SHOEI albo SCHUBERT a na pewno będziesz zadowolony :D:D:D:D

A co do marki to na pewno nie mit... ludzie przeżywają wypadki bo maja szczęscie ????

To fakt marka nie da Ci 100% szans na uratowanie sie z poważnej kolizji.. bo tu nawet "rycerska" zbroja nie pomoże, lecz na pewno zwiększy szanse na zminimalizowanie obrażeń a nie mówiąc że ułatwi i umili zycie w codziennej eksploatacji na moto :P

A ostrożniej to trzeba całe zycie jeździć i tego nic nie zmieni nawet super markowa odzież ... :excl:

SORKI Wichun ale tak jakoś dobrze mi sie pisało :blush:

PS

A tak poza tym Młody miło i przyzwoicie było by sie najpierw PRZYWITAĆ :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.