Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

OSTANIA DROGA [*][*].....


Rekomendowane odpowiedzi

BOA sie zeni :Dtym razem oficjalnie z kosciolem i innymi pierdolami :]oficjalna informacja od niego:"Alo alo z wielką przyjemnością zapraszam na moje ostatnie pożegnanie które odbędzie się 22.05.2010 w kościele Matki Boskiej Różańcowej w Moszczenicy o godz. 11.00 (wyjazd z chaty ode mnie o 9.00). Będę wielce uradowany jeżeli zobaczę was na waszych żelaznych rumakach na obstawie weselnej PozdrawiamBOA "jesli ktos nie wiem gdzie co jest - start o 8 15 w sobote odemnie... poprowadzimy pod kazde istotne miejsce... po calych oficjalach zapraszamy na poczestunek do lokalu BEST PIZZA we wodzislawiu (2km od miejsca upicia sie pary mlodej)eskorta odbedzie sie niezaleznie od pogody - to info dla tych ktorzy nie boja sie deszczu :)w razie pytan: 601 514 524pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulujemy Młodej Parze i strasznie żałujemy , że nas nie mogło być ... cóż VFR-ka jeszcze nie poskładana no i praca praca ...Życzymy Wam duuużo słonecznych dni w dalszym wspólnym życiu.Życzymy spełnienia najskrytszych i najbardziej zwariowanych marzeń , oraz tego by przez resztę zycia otaczali WAs sami zyczliwi ludzie:) Pozdrawiamy serdecznie ,Sylwia i Łukasz 24a4b7e7fa214e5557cfd2d7a04e05a5.jpg18416_Ślubne obrączki 2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....Misiaczki bardzo wam dziękujemy za przybycie gały nam wyszły jak tyle maszyn zobaczyliśmy.....goście też byli zachwycenie nawet pani fotograf co z wydechu w hery dostała pod kościołem chyba od CB1 SV-łą też była podniecona :) ......MEGA RZEŹ........ wiiiieeeeeeelkkkiiiieeee dziiiiięęęęękkkkkiiii BOA & ŻUCZEK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.