Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Chudów - czwartkowy


mel

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjeżdżając z zameczku w lewo na tak jakby lecieć na KWK Budryk. Na ul. Szkolnej było małe bum. Widziałem policję i rozbity motor. Motocykl nie wyglądał tragicznie. No i czarne Audi A8 w poprzek drogi. Miało na lewej stronie ślady mocnego otarcia. Jak dla mnie babka/koleś w Audi chcieli zjechać w swoje lewo do posiadłości, a motocyklista albo zaczął wyprzedzać albo już wyprzedzał. Kwestia kto pierwszy zasygnalizował. Nie wyglądało to tragicznie. Ktoś ma jakieś info niech wali !Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. To niestety był mój brat. w stronę na zamek jechali obaj w tym samym kierunku, ominęli stojący samochód na poboczu i brat zaczął wyprzedzać audi, które nagle zahamowało i skręciło w lewo. Próbował uciekać ale niestety nie zdążył. Policja stwierdziła winę kierowcy Audi.Reszte brat wam dopisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myslalem, ze kiedys zobacze tutaj post o mnie ;) no cóz, wyszlem dzisiaj ze szpitala po nocnej obserwacji, ogolnie to sluczenia i otarcia,y ale zyje. Motocykl czarna vfr 750 raczej pojdzie do kasacji, wstepna przyczyna kolizji-wypadku by nagly skret kierowcy audi, gdy ja wyprzedzajac bylem juz na wysokosci jego zderzaka, predkosc byla niewielka. Ale niestety honda nieprzezyla, tak o to zakonczylem ten sezon, dziekuje wszystkim po drodze za zainteresowanie i chec udzielenia pomocy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem co czujesz, ja skonczylem podobnie poprzedni sezon. U mnie akurat byla czarna Astra i koles tez niespodziewanie skrecil. Na szczescie mialem pada i skonczylo sie na urwanym kierunku i lekkim szlifie owiewki. Ze mna bylo nieco gorzej bo mialem dziure w nodze ale wszystko sie zaroslo i juz jest ok...Dobrze ze zyjesz, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.