Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wypadek Ruda Śl. Halemba ok.19.45 nr 2


pirx10

Rekomendowane odpowiedzi

No i ponownie piszę. Dopiero co minołem opisany poniżej wypadek ok. 1,5 km dalej też na Halembie zobaczyłem kolejny. Na drodze z halemby w kierunku na Kopalnię Halemba(przy stadionie Grunwaldu). Też srebna Yamaha R6. Kolo z motora zderzył się z skręcającą na skrzyżowaniu Sieną. Efektem czego jego żona została zabrana do szpitala z podejrzeniem złamania obojczyka. Kolo z motora zaś cały był pokiereszowany ale na szczęscie w całości. Pogadałem z jego kolegą z drugiego motora no i okazało się że kierowca Yamahy nie ma prawka. Tak więc tu będzie problem. Gadałem też z kierowcą Sieny. Powiedział że dostał w lewy bok jak skręcał prawidłowo w lewo a wtedy motocykl jeszcze próbował go wyprzedzić , niestety też z lewej no i nie udało się. Nie wiem czy kolega z motocykla nie widział że ta Siena skręca ale to chyba jego wina. W każdym bądź razie błotnik Sieny stracił swój naturalny profil. Gość z puchy gadał że motor miał conajmniej 120 na blacie , ale to absurd. Żaden motór ani samochód nie jest tak lekko uszkodzony przy takiej prędkosci - i tak właśnie powstają plotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może i miał tylko na szczęście wyhamował ile się dało.Znam ten kawałek i też miałem akcję że w ostatniej chwili jakiś dziędzioł włącza kierunkowskaz i skręca w osiedle albo do marketu.No i zapewne tak było.Jak już słychać w tyłu ryk silnika to po co się ciśnie i skręca puchą?co by go zbawiło ich przepuścić?A co on tą sieną po mieście 50 jeździ taki przepisowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tam bylem i sam kierujacy motocyklem mowil glosno podczas rozmowy tel. ze wyprzedzal siene ktora skrecala w lewo i ze to jego wina, coz, fakt faktem ze bylo skrzyzowanie i nie mial prawa wyprzedzac, predkosc - tylko on wie ile mniej wiecej jechal... Oczywiscie teksty jak przechodzilem typu "zapieprzal na jednym kole" mnie rozbawily ;) Najwazniejsze zeby zona wyszle bez szwanku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.