Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

zdjęcia i filmiki ze zlotu na Jasnej Górze 18.04.2010


Rekomendowane odpowiedzi

witam.dziś widziałem dużo osób, które robiły zdjęcia na tym jakże wielkim i ważnym zlocie.był bym bardzo wdzięczny jeżeli mogli byście podzielić się swoimi fotami ije innym użytkownikom pokazać.jeżeli chodzi o mnie tomiałem nakręcić film i porobić zdjęcia lecz aparat się zepsuł i zrobiłem tylko 4 zdjęcia telefonem .8b45d376963693.gif d0bf9476963695.gif 987dbc76963697.gif be037f76963700.gif impreza udana ! :Dlecz jak zwykle trafi się na paru niekoleżeńskich gości ;)SZEROKOŚCI ŻYCZĘ !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to co z tego że msza? to źle? Z tego co widziałem tylko jakaś 1/5 dotrwała do święcenia maszyn; żałujcie, bo to bardzo fajnie wyszło :)Poza tym taka ilość motocykli robi niesamowite wrażenie i dlatego warto tam być. No i później jedzie się na zamek w Olsztynie jakby ktoś nie wiedział... na razie bylo nas jeszcze niewielu, ale mysle że za rok bedzie lepiej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scarlet @ 19.04.2010 10:04no to co z tego że msza? to źle? Z tego co widziałem tylko jakaś 1/5 dotrwała do święcenia maszyn; żałujcie, bo to bardzo fajnie wyszło :)Poza tym taka ilość motocykli robi niesamowite wrażenie i dlatego warto tam być. No i później jedzie się na zamek w Olsztynie jakby ktoś nie wiedział... na razie bylo nas jeszcze niewielu, ale mysle że za rok bedzie lepiej:)
Nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Wręcz przeciwnie, ja jechałem tam dla mszy, ale jak widzę wypowiedzi że była to "imprezka", jak widzialem ludzi którzy podczas mszy zajadali , pili i śmiali się w niebogłosy to zastanawiałem się po co tam przyjechali, chyba właśnie dla takiej swojej prywatnej imprezki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyba @ 19.04.2010 10:20
Scarlet @ 19.04.2010 10:04no to co z tego że msza? to źle? Z tego co widziałem tylko jakaś 1/5 dotrwała do święcenia maszyn; żałujcie, bo to bardzo fajnie wyszło :)Poza tym taka ilość motocykli robi niesamowite wrażenie i dlatego warto tam być. No i później jedzie się na zamek w Olsztynie jakby ktoś nie wiedział... na razie bylo nas jeszcze niewielu, ale mysle że za rok bedzie lepiej:)
Nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Wręcz przeciwnie, ja jechałem tam dla mszy, ale jak widzę wypowiedzi że była to "imprezka", jak widzialem ludzi którzy podczas mszy zajadali , pili i śmiali się w niebogłosy to zastanawiałem się po co tam przyjechali, chyba właśnie dla takiej swojej prywatnej imprezki.Dla wielu spotkanie to nie tylko msza ale tez oficjalne rozpoczęcie sezonu. Sam zawsze słyszę od ludzi o Częstochowie jak o rozpoczęciu - nikt nigdy nie używa słów typu jedziemy do Częstochowy na mszę. Wiadomo ,że ta msza to tam główny punkt ale raczej nie oczekiwałbym ,że nagle kilkanaście tysięcy motocyklistów zacznie się modlić. Gdyby było oddzielne miejsce dla tych którzy przyjeżdżają tam na mszę jak i dla tych którzy jadą tam na "oficjalne rozpoczęcie sezonu" może nie było by takich zgrzytów.Sami przespacerowaliśmy się podczas mszy aby wrzucić pluszaki do pudła i co ? Pogwałciłem jakieś prawo ,nie uszanowałem kościoła czy mszy świętej. Nikomu we mszy nie przeszkadzaliśmy bo zaraz wróciliśmy na tyły i siedzieliśmy spokojnie koło armaty. Ale jak ktoś się ciśnie pod sam ołtarz aby tam zrobić sobie piknik to już przesada. Nie wierzę ,żeby jednak w przyszłości to się zmieniło. Z tego co widzę to ludzie tracą wiarę ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie po prostu nie mają wyczucia. Faktycznie- jak ktoś przyjechał sobie piknik robić, to mógł to robić "na tyłach", a nie pod samym ołtarzem. A tak- odprawiana jest Msza Św., gdzie dużo ludzi jednak w niej aktywnie uczestniczy, a jakieś pajace przeciskają się co chwilę między motocyklami, robią fotki, itd. rozpraszając tych, którzy chcą się modlić. No ale tak- cisną się pod sam ołtarz, bo lans musi być, a z tyłu nie widać nikogo na zdjęciach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba większość i to spora niestety nie do końca rozumie sensu spotkań na Jasnej Górze organizowane przez Stowarzyszenia Międzynarodowego Motocyklowego Rajdu Katyńskiego .Po pierwsze i po ostanie to jest Masza a przy okazji spotkania się tylu motocyklistów oficjalnie otwiera się sezon oraz Święci maszyny.Jadąc na Jasną Góre właśnie Organizatorzy OCZEKUJĄ od motocyklistów MODLITWY a nie zachowań piknikowych!! Czy raz na rok nie idzie wytrzymać chodźby godziny w ciszy i skupieniu !? Ostatni raz byłem dwa lata temu z Żoną i to w pierwszym rzędzie aby uczestniczyć w Mszy -nie tak jak ktoś tu napisał "aby się lansować bo w TV". Po stwierdziliśmy KONIEC udziału w profanacji !!! Co rok to gorzej z zachowaniem się ludzi.Wstyd Dojdzie do tego że Stowarzyszenie zrobi spotkanie zamknięte i oby szybko ktoś wreście wpadł na ten pomysł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pielgrzymka Motocyklistów na Jasną Góre" to chyba mówi wszystko oczywiście tak jak już ktoś gdzieś napisał piknik mozna sobie było zrobić gdzieś w dalekich tyłach ale tak przed samym ołtarzem to troche nie wypada a widać było kolesi którzy odpalali fajki podczas kazania lub opalali sie na leżaka jak na plaży.Szkoda ze trąbienie i przegazówki były takie chaotyczne ( zrobił to moze co 10) 3 lata temu jak byłem pierwszy raz to chyba jakiś ksiądz to fajnie zoorganizował zrobił probe przede mszą i wszyscy wiedzieli oco chodzi a potem to była sama moc:) to robiło wrażenie !!! W następnych latach juz tego nie było Ale tak poza to super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na mszy poświęconej motocyklista w Częstochowie pierwszy raz i powiem, że było ciekawie. Masa motocykli! Nie spodziewałem się takiej ilości. Dla jednych to była msza, dla drugich symboliczne rozpoczęcie sezonu i komentarze na temat niestosownego zachowania pewnych osób w danych momentach, są zbędne, bo takie narzekania nic nie zmienią, a z roku na rok będzie coraz więcej motocykli i już nie wrócą te dawne masze w zadumie i skupieniu. Ja osobiście pojechałem tam jakoś ciekawie spędzić niedziele na moto, a nie gorliwie się modlić, dlatego też stałem daleko, daleko za "wiernym ludem" pod klasztorem. Oto kilka moich zdjęć:a272df45e17126f7med.jpg38360c8470312fdemed.jpg0b41bac0c033eb5bmed.jpgbd39a3b1fa6eaa65med.jpgPozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daro TL @ 19.04.2010 21:26Chyba większość i to spora niestety nie do końca rozumie sensu spotkań na Jasnej Górze organizowane przez Stowarzyszenia Międzynarodowego Motocyklowego Rajdu Katyńskiego .Po pierwsze i po ostanie to jest Masza a przy okazji spotkania się tylu motocyklistów oficjalnie otwiera się sezon oraz Święci maszyny.Jadąc na Jasną Góre właśnie Organizatorzy OCZEKUJĄ od motocyklistów MODLITWY a nie zachowań piknikowych!! Czy raz na rok nie idzie wytrzymać chodźby godziny w ciszy i skupieniu !? Ostatni raz byłem dwa lata temu z Żoną i to w pierwszym rzędzie aby uczestniczyć w Mszy -nie tak jak ktoś tu napisał "aby się lansować bo w TV". Po stwierdziliśmy KONIEC udziału w profanacji !!! Co rok to gorzej z zachowaniem się ludzi.Wstyd Dojdzie do tego że Stowarzyszenie zrobi spotkanie zamknięte i oby szybko ktoś wreście wpadł na ten pomysł .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.