Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Usunięte konta i zanikniecie listy znajomych...itp...


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie Z uwagi na dość nietypową sytuację pragnę zwrócić uwagę Moderatorów na pewien fakt ,który mnie dziwi.Jest to zapewne związane z tą nową formą Forum i choć jest wątek "opinie" to jednak - mi nie chodzi o opinie a o konsekwencje tego faktu... Otóż pisząc posty -raz jestem jako Kinga a inny raz jako "konto usunięte".Gdyby była numeracja postów -podałabym o które chodzi -ale nie ma a nie chcę tworzyć znowu postu" tasiemca". Po napisaniu postu jako "konto usunięte" -nie sprawdziłam jak wpisał się Wam autor postu ponieważ szybko wprowadzałam zmiany w poście pierwszym a tam nadal byłam i jestem jako Kinga... Gdy w innym dziale czy temacie założyłam nowy watek - znowu zapisało się jako Kinga...Nie znam się czemu tak się stało- ale myślę ,że taka sytuacja mogła wystąpić u innych-ponieważ rozmawiałam z jednym z forumowiczów i on powiedział ,że nie wie dlaczego jego konto po napisaniu wątku zostało usunięte... i ,że nie może się zalogować... tez kilka razy nie mogłam...Dzisiaj-a raczej wczoraj- sama ten fakt zauważyłam -właśnie ,że raz jestem jako Kinga a raz jako "konto usunięte" - i pisząc znowu nowy watek sama byłam ciekawa jak się zapisze... zapisało jako Kinga... Niby nie ważne -bo przecież treść jest,ale...właśnie chodzi o treść... inaczej się odbiera gdy czyta się od podpisanej osoby -a inaczej od nieznanej - jako "konto usunięte"... No i może niejedna osoba tak jak tamten forumowicz-i jak ja ( czasami) niby jest usunięty a w zasadzie jest nadal-tylko o tym nie wie bo po kilku nieudanych próbach zalogowania-uwierzył ,że jest jego konto usunięte... Czytałam co którąś opinię forumowiczów o zmianach Forum- i zgadzam się z niektórymi ,np.utrata wiadomości PW ( nie podejrzewam ,ze zrobiono to celowo-ale może stwierdziliście ,że jak ktoś zechce odnowić daną wiadomość od konkretnej osoby -to ja o to poprosi... tylko ,że nigdzie nie ma "użytkownicy Forum" - po drugie słyszałam ,że ludzie odchodzą z Forum ... albo zostali usunięci ... Ja miałam w wiadomościach numery telefonów do pewnych instytucji i osób i teraz nie mogąc odnaleźć forumowiczów ,którzy mi to przesłali - nie odzyskam tego co mi jest potrzebne do Akcji w "Spodku" Jeszcze raz powtarzam - nie podejrzewam ,ze zrobiono to celowo- dlatego proszę o szybkie utworzenie takowych list znajomych... inni też na pewno z tego się ucieszą ,bo z niektórymi znajomymi nie miało się innego kontaktu jak przez Was...P.S. A tak abstrachując do próśb kierowanych do Was - wiem po niejednej sytuacji,że nie zawsze są one spełniane - choćby o to by info o Akcji umieścić na głównej stronie w "Polecamy"... Dziwi mnie ,że nie ma tam też o Akcji Motoserce...nie żeby wymieniać wszystkie info o punktach Akcji -ale moglibyście dać samą nazwę Akcji Motoserce z odnośnikami do wątków o punktach tej Akcji...Nie żebym się wtrącała w organizację -ale to tylko takie moje spostrzeżenie- ktoś nowy nie znając się za bardzo na działaniu Forum-szczególnie przy utrudnieniach po zmianie-wiele czasu poświęci zanim znajdzie info o swoim terenie... o ile znajdzie bo jak watek przesuwa się do tyłu na koniec , ta nowa osoba może się nie domyśleć ,ze jeszcze gdzieś tam na końcu działu jest ten watek o Akcji Motoserce na jego terenie zamieszkania...... Z pozdrowieniami Kinga( podpisuję się -bo nie wiem ,jak się to zapisze - czy jako Kinga ,czy jako konto usunięte...P.S Info do moich znajomych z listy z poprzedniego Forum- o ile jesteście...prześlijcie mi na moje gg 4908118 kontakt do siebie ,bo naprawdę te numery co mi przesłaliście przy organizowaniu Mikołajów są mi potrzebne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Z uwagi na dość nietypową sytuację pragnę zwrócić uwagę Moderatorów na pewien fakt ,który mnie dziwi.Jest to zapewne związane z tą nową formą Forum i choć jest wątek "opinie" to jednak - mi nie chodzi o opinie a o konsekwencje tego faktu... Otóż pisząc posty -raz jestem jako Kinga a inny raz jako "konto usunięte".Gdyby była numeracja postów -podałabym o które chodzi -ale nie ma a nie chcę tworzyć znowu postu" tasiemca". Po napisaniu postu jako "konto usunięte" -nie sprawdziłam jak wpisał się Wam autor postu ponieważ szybko wprowadzałam zmiany w poście pierwszym a tam nadal byłam i jestem jako Kinga... Gdy w innym dziale czy temacie założyłam nowy watek - znowu zapisało się jako Kinga...Nie znam się czemu tak się stało- ale myślę ,że taka sytuacja mogła wystąpić u innych-ponieważ rozmawiałam z jednym z forumowiczów i on powiedział ,że nie wie dlaczego jego konto po napisaniu wątku zostało usunięte... i ,że nie może się zalogować... tez kilka razy nie mogłam...Dzisiaj-a raczej wczoraj- sama ten fakt zauważyłam -właśnie ,że raz jestem jako Kinga a raz jako "konto usunięte" - i pisząc znowu nowy watek sama byłam ciekawa jak się zapisze... zapisało jako Kinga... Niby nie ważne -bo przecież treść jest,ale...właśnie chodzi o treść... inaczej się odbiera gdy czyta się od podpisanej osoby -a inaczej od nieznanej - jako "konto usunięte"... No i może niejedna osoba tak jak tamten forumowicz-i jak ja ( czasami) niby jest usunięty a w zasadzie jest nadal-tylko o tym nie wie bo po kilku nieudanych próbach zalogowania-uwierzył ,że jest jego konto usunięte... Czytałam co którąś opinię forumowiczów o zmianach Forum- i zgadzam się z niektórymi ,np.utrata wiadomości PW ( nie podejrzewam ,ze zrobiono to celowo-ale może stwierdziliście ,że jak ktoś zechce odnowić daną wiadomość od konkretnej osoby -to ja o to poprosi... tylko ,że nigdzie nie ma "użytkownicy Forum" - po drugie słyszałam ,że ludzie odchodzą z Forum ... albo zostali usunięci ... Ja miałam w wiadomościach numery telefonów do pewnych instytucji i osób i teraz nie mogąc odnaleźć forumowiczów ,którzy mi to przesłali - nie odzyskam tego co mi jest potrzebne do Akcji w "Spodku" Jeszcze raz powtarzam - nie podejrzewam ,ze zrobiono to celowo- dlatego proszę o szybkie utworzenie takowych list znajomych... inni też na pewno z tego się ucieszą ,bo z niektórymi znajomymi nie miało się innego kontaktu jak przez Was...P.S. A tak abstrachując do próśb kierowanych do Was - wiem po niejednej sytuacji,że nie zawsze są one spełniane - choćby o to by info o Akcji umieścić na głównej stronie w "Polecamy"... Dziwi mnie ,że nie ma tam też o Akcji Motoserce...nie żeby wymieniać wszystkie info o punktach Akcji -ale moglibyście dać samą nazwę Akcji Motoserce z odnośnikami do wątków o punktach tej Akcji...Nie żebym się wtrącała w organizację -ale to tylko takie moje spostrzeżenie- ktoś nowy nie znając się za bardzo na działaniu Forum-szczególnie przy utrudnieniach po zmianie-wiele czasu poświęci zanim znajdzie info o swoim terenie... o ile znajdzie bo jak watek przesuwa się do tyłu na koniec , ta nowa osoba może się nie domyśleć ,ze jeszcze gdzieś tam na końcu działu jest ten watek o Akcji Motoserce na jego terenie zamieszkania...... Z pozdrowieniami Kinga( podpisuję się -bo nie wiem ,jak się to zapisze - czy jako Kinga ,czy jako konto usunięte...( zapisało sie jako usunięte :D:):)P.S Info do moich znajomych z listy z poprzedniego Forum- o ile jesteście...prześlijcie mi na moje gg 4908118 kontakt do siebie ,bo naprawdę te numery co mi przesłaliście przy organizowaniu Mikołajów są mi potrzebne... Jeszcze jedno:gdy chce się edytować posta -wyskakuje komunikat "gdy się zarejestrujesz będziesz mógł skorzystać z tej opcji" a wystarczy się na nowo zalogować ( co uważam tez za coś niezrozumiałego bo jak się loguję raz to powinno "trzymać " dopóki sama się nie wyloguję...no i ten komunikat innych na pewno utwierdza ,ze faktycznie zostali usunięci...
.................................... no i teraz macie czarno na białym ta anomalię-czyli u góry mój post jest jako Konto usunięte" a na dole drugi jako Kinga:):):)a chciałam tylko edytować ten pierwszy post :):):) ciekawe czy teraz jak edytuję ten drugi -pojawi się trzeci i ciekawe jak będzie podpisany?:):):) no to klikam "wyślij " i zobaczymy co wyjdzie :):):) i znowu edycja:) Zwracam honor- na stronie głównej są migające informacje o nowościach itp... czyli ktoś jak wchodzi -zapoznaje się z tym co prawie się wyświetla... ale jest:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.