Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

NOWE FORUM FSM


rotinger

Rekomendowane odpowiedzi

Endschuldigung .Leider spreche ich nichts gut - to jest Polskie Forum Herr Rottinger , więc pisz po polsku , bitte . ps. wiesz .... , ja trochę za stary już jestem na takie teksty i raczej się nie wystraszę . Mogę ci też pograć na tą melodię jak tak to lubisz , tylko dobrze się zastanów czy tego chcesz (jako nadziany gość jeźdzący na BMW mam dużo dużych kolegów co lubią dużo bić ) . Daj więc na luz , wybierz sobie forum , jeden nick i nie siej propagandy . Co chcesz udowadniać ? Świata nie zmienisz Kolo !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rottinger -chopak , co ty chcesz mi udowadniać pisząc mi takie PW ? Że znasz niemiecki lepiej ode mnie ? Że masz kumpli w Tychach ? Czy to że mieszkasz w Reichu ? Ja jestem w Reichu bardzo często i uwierz mi że mnie to już nie kręci , ani nie robi na mnie wrażenia . A miasto które podałeś jest akurat niedaleko Heidelberg , gdzie czasem zaglądam , więc możemy się spotkać . Ale bić się z tobą nie będę nie dlatego że pękam , tylko dlatego że wiem z swojego doświadczenia jakie są konsekwencje kozaczenia i lania się po gębach a nie mam zamiaru garować za kilka postów pisanych na forum . Powiedz tylko , o co ci tak naprawdę chodzi ? Co ty chcesz ? Masz jakiś problem do tego forum to nie wchodź tutaj . Wolisz forum prowadzone przez małolata który ślini się jeszcze do plakatu motocykla na ścianie - twoja brocha . Kilka osób pomyliło trochę pisanie na internetowym forum z celem życia , zrobiło wojenkę i mają nadzieję że świat teraz zawojują bo sobie forum założyli . Mi to osobiście wali kto zakłada i jakie fora , ale wypadało by uszanować pracę innych i nie małpować bezczelnie jeszcze przy okazji besztać tego kogo się małpuje . A do pana smith'a - szanowny panie , moja groźba o kolegach i gadka o szmalu była żartem . Jeżeli tego nie załapałeś w kontekście całego mojego posta to twój problem . W dodatku dorobiłeś sobie swoją ideologię , nic tylko płakać. Fajnie też że w końcu dotarło do ciebie , że plagiat może się źle dla ciebie skończyć . Zabezpieczasz się teraz przeprosinami , no przynajmniej tyle . Wiesz ja ci naprawdę życzę wszystkiego najlepszego Stary na tej nowej drodze życia . Tylko szkoda że zacząłeś ją od robienia bajzlu w swoim gnieździe , plując na coś co tak naprawdę zmałpowałeś . Nie można było tego zrobić bez tego wszystkiego ?? Założyć forum bez besztania i szczucia ? He ? Ale tu właśnie kolego widać różnicę pokoleń w podejściu do życia . Jesteś jeszcze młody i chyba nie zdajesz sobie sprawy że poprzez swoje zachowanie demolujesz coś co stanowi ( albo chyba już stanowiło ) serce naszego środowiska , a mianowicie poczucie więzi i jedności . Produkujesz sztuczne problemy tworząc tym samym niepotrzebne rozłamy . Nie poznasz chyba tak naprawdę nigdy tej więzi motocyklowej bo ona się zatraca , i kiedyś sobie może uzmysłowisz że się do tego przyczyniłeś . Ale paru kolesi którzy ją znali będzie za nią tęsknić . No ale może to ja już rzeczywiście pierdole trzy po trzy i nie wiem o co w tym świecie chodzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zorganizowalismy server i w pełni bezpłatne, funkcjonalne forum które gwarantuje stabilny kontakt, szybki server bez komercji i reklamChcielibysmy aby to co stare klasyczne i dobre powróciło, http://www.forum.motocykle-slask.pl/index.phpp.s. nie przewidujemy destrukcyjnych w skutkach zmian i destabilizacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cwaniaku z pod azetu nazywasz sie motocyklista ponieważ masz motocykl? robisz 5 tyś w sezonie dojazd do pracy i piaskownica.. Zapamietaj jestes "użytkownikiem" motocykla nie motocyklistą.Giemul ty masz jakiś, Piszesz na forum o kolezkach co lubia duzo bić i niewiadomo czym. Spotkajmy sie w Tychach porozmawiac o "chłopaczku i innych tematach. Tutaj każdy ma duzo do powiedzenia. Zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

giemul - no wiesz ja mam dopiero 15 lat, dopiero się uczymy, a widzisz swoje jakoś już przeżyłem, a kto tu robi problemy ? to ja chce wszystkich być ? no kurde ludzie wyluzujcie, giemul jesteś w tym raju czy jakoś tak chętnie bym się z tobą kiedyś spotkał i porozmawiał (nie odbieraj tego jako groźby) chodzi mi o to ze pewnie nie wiem ale może znasz ludzi z którymi kiedyś działałem, o powiedział bym ci o co naprawdę chodziło fakt sam zawaliłem, miałem ku temu trochę powodów i w twoich słowach jest troszkę racji pozdrawiam i do zobaczenia na drodze kiedyś tam mozę zrobia prawko kopia se moto wiesz jak jest ;-)PS. forum zamknęliśmy bo namieszałem z modułami muszę naprawić, ;-) ja mam tez inne forum w necie bardzo doże ponad 2000 użytkowników które konkuruje z innym forum o tej samej tematyce, żyjemy w zgodzie forum to prowadzę już 4 lata wiec no znam się na temacie, dopilnuje wiec aby tak jak pisałem żadnego plagiatu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh... tamto forum założone przez chłopaczka, który miesiąc temu nie wiedział co to motocykl, to forum założone przez Danvielda (mechanika, wymiatacza na 600rr a teraz wielkiego obrońcy uciśnionych mc, naklejko maniaka i wielkiego prezesa sbl z którego pouciekali ludzie bo nie chcieli mieć z kolesiem do czynienia) i co?????Na nowych forach po kilka postów hehehe.....Proponuję jescze aby kolejne forum założył niepokatolicku, do tego ten koleś który zamiatał ronda, kuzyn bobika co miał blejda, i zamiast tutaj w każdym temacie pisać po 5 postów, niech sobie piszą po 100 postów u siebie...A rotingera czy danvielda zlać ciepłym polskim moczem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z czarną. Siedzę na tym forum(a raczej poprzednim) od dobrych 5-6 lat i przeżyłem tu już wielu zadymiarzy i intrygantów.Sądzę tylko że czasami modzi i admin są zbyt pobłażliwi. Jak jest degenerat co tak sapie to od razu kasować konto,blokować IP i co tylko.Sądzę że jest tu tylu motocyklistów że jak się wyplewi chwasty to ci którzy chcą się czegoś dowiedzieć a nie czytać o niesnadzkach nawet nie zauważą nieobecności jednego z drugim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.