Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

NOWE FORUM FSM


rotinger

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z racji że administracja tego forum nie liczyła sie z jej uzytkownikami wprowadzając bez pytania nieprzemyslane zmiany postanowilismy zaradzic wszelkim źle wpływającym zmianom na dotychczasowym forum, tworzac własne niezalezne forumZorganizowalismy server i w pełni bezpłatne, funkcjonalne forum które gwarantuje stabilny kontakt, szybki server bez komercji i reklamChcielibysmy aby to co stare klasyczne i dobre powróciło, http://www.forum.motocykle-slask.pl/index.phpp.s. nie przewidujemy destrukcyjnych w skutkach zmian i destabilizacjiZAPRASZAMY!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danvield a jednak rotinger to Twoje konto :)I po co sie ukrywac ? :)Lawka nie trzecie..... piate ktore ktos zalozyl :)ehKto jest na Forum Nasi użytkownicy napisali 1 wiadomość, tematów 1Srednia postów na jednego użytkownika: 0Mamy 3 zarejestrowanych użytkownikówOstatnich 5 zarejestrowanych: DANVIELD, test, Anonymous, smith

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co .....Mam to gdzieś.Wszystko.....całe te forum już....Wy sie teraz wykłucajcie które lepsze a userzy i tak osądzą.... i Nie prędko tu zaglądnę chyba...mam to w dupie !I możecie mi bana pieprznąć 4ever.Ps.A ty retinger zawsze byłeś dziwny jak danvield dupczok romantyk.więc to by nawet pasowało że jesteśćie jednością :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się trocha wkur..ł na miejscu naszego admina, bo to proponowane forum siakimś klonem jest. Ale dobrze, że tutaj sie czysto zrobi. Jestem w stanie przyjąć wszelkie zmiany, byle pozbyć się z tąd motłochu. "Witamy na Nowym stabilnym i Funkcjonalnym Forum Śląskich Motocyklistów, po ostatnich Zmianach jakie nastąpiły na Starym Forum, mając dobry dostęp do Stabilnego Serwera Stworzyliśmy Nowy funkcjonalny System Forum,...."Co to kur... za jawne podszywanie się? Piszesz tak, jakbyś sam był założycielem oryginalnego. Łatwo jest zrobić jakąś podróbę, niż samemu coś wymyślić!Zaproponujcie coś ekstra, coś co przyciagnie ludzi, coś nowego.Widzę Danvield, że nie tylko jesteś pokręcony , ale k...wa że takim perfidnym złodziejem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie spinajcie się tak. Odnośnie złodzieja, to po prostu zadałem pytanie Danvieldowi, czy nim jest. Napisałem też co budzi moje zniesmaczenie :POdnośnie motłochu... chodzi o dzieci neo, jednopostowców i innych troli.Napewno nie chodzi mi o ludzi przechodzących na nowe fora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie spinajcie się tak. Odnośnie złodzieja, to po prostu zadałem pytanie Danvieldowi, czy nim jest. Napisałem też co budzi moje zniesmaczenie :POdnośnie motłochu... chodzi o dzieci neo, jednopostowców i innych troli.Napewno nie chodzi mi o ludzi przechodzących na nowe fora*.
Chyba że kwalifikują się do wyżej wymienionych.To ja pisałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi.Ludzie przestance z tymi Epitetami! wyzywaniami i grozbami.Do przypomnienia:To jest Forum Slaskich Motocyklistow a nie Tajne Stowarzyszenie Gospodyn Wiejskich.Jezeli sie wam nudzi to spotkajcie sie gdzies w knajpie i oprzyjcie caly problem o Bufet,pogadajcie o moplikach ,himoridach,wyciskaniu piklow itd.Qucpa,jak sie to nie zmieni to sprowadze goscia ktory zaprowadzi tu Porzadek!!!Postrach Calego Swiata!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rotinger i Motonit-67 napisali w temacie w odstępie 3 minut po tym jak Danvielda wyzwano od złodziei... to odpowiedź na Twoje pytanie giemul.Złodziej to ktoś to kradnie, obecnie mówi się o kradzieży praw autorskich, więc ktoś kto kradnie prawa autorskie. Jeżeli wydaje się Wam, że należy coś zarejestrować aby przysługiwały prawa autorskie, to się mylicie.Jeżeli uważacie, że forum (pomysł, nazwa, układ tematów itp) nie może być uznane za utwór, to... też się mylicie.Jeżeli właściciel będzie chciał to może się ubiegać o naprawienie szkody i zwrot nieosiągniętych przez naruszenie jego prawa autorskiego dochodów... nazywacie się Forum Śląskich Motocyklistów, oczywiście tym lepszym... itd- kwestie dowodowe pomijam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rotinger i Motonit-67 napisali w temacie w odstępie 3 minut po tym jak Danvielda wyzwano od złodziei...
ach zuu, czyli jest " jeden bóg w trzech osobach boskich " .Ciekawe , ciekawe . Tylko dziwi mnie letko , po co tu ten imć jeszcze zagląda i sieje zamieszanie , skoro tak mu tu nie pasuje ? Na "tamte" forum zajrzałem z dwa razy dla zaspokojenia ciekawości i jak zobaczyłem kto jest Adminem to tylko lacha puściłem i dwa bąki w fotel . To tak jakbym ja sobie założył forum dla kosmonautów . Przecież ten chopak na motorze siedział kilka razy w życiu ! Co do praw , to Pcheła jak by chciał to by im mógł nieźle chyba dupska przypalić .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.