Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

MLM


Tazzman

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wycofuję się z mojego zdania, że MLM daje możliwości każdemu. Jednak rok pracy w FM zweryfikował trochę moją wiedzę. I teraz wiem, że nie każdy chce dużo zarabiać. Tzn. każdy mówi, że chce, ale to są słowa bez pokrycia. A w MLM, jak w każdej pracy- bez konsekwencji i systematyki nie ma wyników. I teraz wiem, że ludzie dochodzą do zarobków od 100-1000zł na miesiąc (dorabiają sobie w ten sposób do tego, co mają) i na tym kończą swoją pracę. Po prostu zostawiają temat w tym miejscu, coś tam tylko dziubią, żeby to nie umarło. Dlatego teraz mówię, że zaledwie kilka procent ludzi zrobi tu prawdziwy biznes, ponieważ tylko kilka procent podejdzie do tego tak poważnie. A nie dlatego, że tak ogranicza system...Druga sprawa- ja pracuję teraz dużo (walczę o awans). Czyli koło 4 godzin dziennie. Nie jestem stworzony do machania łopatą i rzeczywiście wolę siedzieć w knajpkach, pić kawę, jeść ciacho i pokazywać ludziom FM. A przy okazji- ktoś tu wyśmiewał wiedzę, jaką przekazuje się w MLM. Ja widzę sam po sobie, że może nie zawsze ta wiedza jest pokazana w odpowiedni sposób, bo tak jak pisałem- przy takiej rzeszy ludzi spotkamy różne owieczki, ale jednak rozwijamy się w kierunku, który jest pominięty przez szkoły czy uczelnie... Zwiększamy ludziom świadomość na temat tego, co robić z kasą, którą już się zarobi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na trzeźwo nie mogę takich rzeczy oglądać , bo mi ciśnienie skacze . Nie wiem kto jest większym frajerem , ten co nawija , czy ci go słuchają . Najlepsze w tym jest to , że paru na tej sali naprawdę wierzy że odkrywają Amerykę bawiąc się w ekonomię dla ubogich .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film w drugiej części jest cienki. Ale chodzi mi o sam początek- gość daje 50zł, a pomimo, że każdy by chciał- nikt nie bierze :) Ludzie zamiast korzystać z okazji, szukają wszędzie haczyków...Aaa... Teraz posłuchałem tego do końca. To nie jest filmik o MLM. Tylko szkolenie z NLP (neuro-lingwistycznego programowania)- takie językowe sposoby wywierania wpływu. Do MLM porównałem tą akcję z 50zł, bo tak się czuję czasami gadając z ludźmi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.