Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Był Ghost Rider Czas Na Tego Gościa ( Marat Kankadze ?)


I/JG53_Pogo

Rekomendowane odpowiedzi

Był temat o Ghost Riderze a co sądzicie o tym kolesiu może nie ryzykuje życiem tak jak w/w ale w jego jeździe i popisach jest to coś ta gracja panowania nad motorem no i kapitalnie zmontowany i nakręcony filmik ukazujący jego talent .Kurcze chyba nr 1 jaki widziałem w tej tematycehttp://www.vimeo.com/user2079650/videos/sort:dateStare ale jare ale co mnie dziwi że nie mogę zbytnio znaleźć więcej informacji czy filmików z jego autorstwem .Choć nie wierze że z takim talentem się ukrywa no i gdzieś wyczytałem w necie że w Rosji w tym środowisku jest bardzo rozpoznawalny i szanowany za to co robi …

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film ładny ale co do samej jazdy to na tle innych stunerów nic chyba ciekawego nie widać a jeżdzi na leciutkim supermoto więc jak by nie patrzeć dużo łatwiejszym w opanowaniu moto od cbr .
No niby nic niezwykłego ale...Jak by się tak przyjrzeć to większość stunerów tak naprawdę robi to na boiskach szkolnych lub w innych podobnych miejscach a on na ruchliwej drodze i z ciut większą prędkością .A opanowanie to kwestia tego co chcesz zrobić na danym motorze i na co on pozwoli sorry ale CBR się po prostu do pewnych rzeczy nie nadaję .Tak samo jak na SM nie wykonasz takich bajeranckich tricków jak na trial bike proste .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do trick'ow to sie nie znam,ale wydaje sie ze rzeczywiscie bez szalenstw. Chociaz ja to nawet wheelie nie zrobie a co do filmu to zajeiscie zrobiony, fajnie zmontowany etc. no i motyw jak policje na gumie mija jest kozacki nie wiem czy jest gdzies taki temat lub dzial, ale pomyslalem ze moze chlopaki i dziewczyny z forum pochwaliliby sie swoimi umiejetnosciami?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

i fajnie jak milicje w rosji wyprzedza.....hehhe oni jak tam widza kogos jakas lepsza fura albo lepiej ubranego to boja sie zatrzymywac bo ch.. wie na kogo trafia i jescze robote straca czy cos heheh
Kiedyś gdzieś słyszałem anegdotę że milicjant w Moskwie zapytany dlaczego nie zatrzymuje samochodów bez tablic odpowiedział "że jeśli nie mają tablic to lepiej z nimi nie zaczynać". Gościu ładnie wymiata

Hmmm ciekawe czy aby raz w życiu zmienił inną oponę niż tył
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.