Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pan Kaczyński


Kuba SH

Rekomendowane odpowiedzi

Pokazuje tylko fobie , skłóca ludzi i szuka wroga.w tym poscie postepujesz identycznie, przy kazdej mozliwosci pokazujesz fobie odnosnie kaczynskich i KK , starszz sie sklocac zwollenikow i przecziwnikow, chcesz pokazac jaki to jestes liberalny i modny (celowo uzyłem modny, poniewaz w ostatnim czasie krytyka Kaczynskich jest na topie, osoby ktore tak nie twierdza nie sa COOL, sa wrecz zacofane).Zastanawia mnie jedna kwestia odnoszaca sie do ciebie ezechielu (chyba nie masz nic przeciwko gdy bede uzywał twojegop prawdziwego imienia). dlaczego taka osoba o liberalnych pogladach, sprzeciwiajaca sie na kazdym kroku kaczynskim i KK ,posiadajaca (o zgrozo) niemiecki paszport pod łozkiem nadal siedzi w tym "chorym kraju"? Dlaczego nie wrocisz do swojej "wspaniałej ojczyzny"

NPK - idź ty lepiej sie pomodlij Synu , może ci to przejdzie .40% za pierwszym razem .Drugi raz nie dałem rady .Nie mogę patrzeć na tych panów bez emocji .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazuje tylko fobie , skłóca ludzi i szuka wroga.w tym poscie postepujesz identycznie, przy kazdej mozliwosci pokazujesz fobie odnosnie kaczynskich i KK , starszz sie sklocac zwollenikow i przecziwnikow, chcesz pokazac jaki to jestes liberalny i modny (celowo uzyłem modny, poniewaz w ostatnim czasie krytyka Kaczynskich jest na topie, osoby ktore tak nie twierdza nie sa COOL, sa wrecz zacofane).Zastanawia mnie jedna kwestia odnoszaca sie do ciebie ezechielu (chyba nie masz nic przeciwko gdy bede uzywał twojegop prawdziwego imienia). dlaczego taka osoba o liberalnych pogladach, sprzeciwiajaca sie na kazdym kroku kaczynskim i KK ,posiadajaca (o zgrozo) niemiecki paszport pod łozkiem nadal siedzi w tym "chorym kraju"? Dlaczego nie wrocisz do swojej "wspaniałej ojczyzny"
PIERD*LISZ JAK POPARZONY !!! W Kaczki nie wierzę , bo nienawidzę zakłamania i wpierdal*nia się państwa we wszystko , a najważniejszą dla mnie wartością jest wolność . Modę mam w dupie ( tak samo jak twoje opinie , panie niewiadomokto ) . Paszport mam Polski . Jedyny aspekt twojej wypowiedzi pod którym się podpisuję to ten o chorym kraju . A fobie ( twoje ) to akurat wspaniale pokazuje twój powyższy post . Fajnie że wyciągasz ode mnie informacje o mnie samym , a może też byś się w końcu sam publicznie określił kim to jesteś ( chodzisz w czarnej kiecce czy w gaciach ?? - mister Incognito !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIERD*LISZ JAK Fajnie że wyciągasz ode mnie informacje o mnie samym , a może też byś się w końcu sam publicznie określił kim to jesteś ( chodzisz w czarnej kiecce czy w gaciach ?? - mister Incognito !
Tak jak w "braci motocyklowej" trafi sie czarna owca tak i rzadzie i KK, jednak nie generalizuj bo nie kazdy ksiadz i członek rzadu to złodziej, dlaczego nie dopuszczasz do siebie mysli ze sa osoby w KK i rzadzie ktorzy napraawde chca coś dobreg zrobic Ojczyznie , aby ludziom zyło sie lepiej.Zebys wiedziałze sie pomodle za dusze rzadzacych i Twoja aby Pan Jezus skierowałCiebie na drogę prawości aby w głebi Twojej duszy zaistniało zródełko miłości do Blizniego. mam wrazenie ze przezywasz teraz trudny okres w ktorym przydałoby Ci sie wsparcie dobrym słowem , uczynkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak nie generalizuj bo nie kazdy ksiadz i członek rzadu to złodziej
a gdzie ja to robię odnośnie rządu ?? Bądź chociaż obiektywny . Co do księży , moje zdanie znasz ( są to żołnierze i nieważne czy dobrzy czy źli . Są w armii , która ma u podstaw kłamstwo , więc ich ocena jest dla mnie jednoznaczna .znasz nauki twojego Jezusa dość dobrze , więc wiesz co myślał o takiej strukturze jak kościół .Ja mam podobne zdanie ) .
mam wrazenie ze przezywasz teraz trudny okres
tu masz rację . Codziennie macam moją Basieńkę i pozostaję w nadzieji że ta pierd*lona zima się wreszcie skończy .ps .Ja na twoje pytania odpowiedziałem , a ty ? Jak tam ? Noszisz czasem kiecki ??? Tylko pamiętaj ,że nie wolno kłamać !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zebys wiedział ze sie pomodle za dusze rzadzacych i Twoja aby Pan Jezus skierowałCiebie na drogę prawości aby w głebi Twojej duszy zaistniało zródełko miłości do Blizniego.
Myślałeś o zostaniu księdzem? Pisiorów nie popieram i na nich nie głosowałem... a w Polsce ciężko o dobrego kandydata Zazwyczaj jesteśmy zmuszeni wybierać "mniejsze zło"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.