Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Mamy Bardzo Dobrze Wyszkolonych Policjantów W Polsce


..:: JoRgUś ::..

Rekomendowane odpowiedzi

o 56 przekroczona no ładnie:) ja też miałem cos podobnego ale nie wiem gdzie;)ja bym to do Teleexpressu posłał
hehehe a wiesz że to posłałem? ale nie po Twoim poście tylko już z 4 godziny temu może pokażą w najbliższych dniach, zobaczymy no przekroczyłem w tunelu w Bielsku i tajniacy mnie nakręcili a w tunelu jest 70dobrze że jechałem z pasażerką bo gdybym jechał sam to by pewnie pisało że przekroczone o 106
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu, kolega mój w Krakowie dostał mandat od strażaków miejskich o treści wykroczenia "za lanie w parku"... Widziałem na własne oczy. Do dziś jednak nie wiemy czy chodziło o czynność fizjologiczną czy "zalanie się" czy jedno i drugie Pozdrawiam,M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha srebrna vectra o numerach st 08543? standard.. juz nieraz za mna podazali i chu*** zdzialali
nie to na pewno nie była vectra, nie pamiętam już dokładnie marki ale było to czarne auto i chyba vw ale nie jestem pewnygdybym jechał sam to też może by chu** zdziałali ale z pasażerką przecież nie będę się wygłupiał musiałem się zatrzymaćnie pokazywali tego czasem wczoraj w teleexpresie? akurat byłem zajęty i nie patrzałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joruś i Tajfun.. dla waszej wiadomosci....jak kiedykolwiek bedzie za wami podążac vectra, passat czy inne cywilne.. to wierzcie ze nie uciekniecie...maja jakies 270-300 koni, wlacza koguta i sa uprzywilejowani, moga cisnac max 260 za wami, maja kamerke ktora zawsze nagra nr rej (chyba ze zamazany) i wcale nie musza was dogonic tylko wystarczy ze nagraja zdarzenie... poza tym nie jeden cwaniaczek juz chcial uciec i nie udawalo sie ....kolega jezdzi jedna z vectr na slasku i kiedys testowalem go z moim gixerem... nie mam zamiaru narazac sie spier.. caly czas 250 na godzine po normalnej drodze z palami na ogonie....a co do mandatów to ja kiedys dostalem szejset zlotych i 15 pkt (przejazd na czerwonym swietle i wyprzedzanie w miejscu niedozwolonym)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamerke ktora zawsze nagra nr rej
akurat kamerka nie nagrała moich numerów rejestracyjnych bo miałem zagięta tablicę i pierwsze słowa jakie usłyszałem od Pana funkcjonariusza to nie było np. "Dobry wieczór" (bo było ok. 23.00) czy "Proszę przygotować dowód rejestracyjny, OC i prawo jazdy..." tylko "Proszę odgiąć tą tablicę rejestracyjna!"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.