Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kierowcy Cięzarówek


DANVIELD

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

znów uogólnianie Pomijając fakt ze post nie na temat, bo tu mowa o ciężarówkach, a nie kobietach za kierownicą
dzisiaj mialem 2 niebezpieczne sytuacje.obie sytuacje spowodowane były przez kobiety za kierownicą, czyli dzis 100 % raz mi wyjechała kobieta na moj pas z podporzadkowanej i sie zatrzymala w połowie czekajac az przejade , tylko ze czekala na moim pasie ... i jej puste spojrzenie .druga jeszcze lepsza a mianowicie kobieta chciala sie wlaczyc do ruchu z pobocza na ktory stał zaparkowany sznur aut, jechalem 30 kmh i spacjalnie papatrzylem w jej lusterko - nawet na nie nie spojrzała ruszajac, oczysiwscie migacza tez nie uzyła, dobrze ze na drugim pasie nic nie jechało.uwazajcie na siebie, ta ignorancja jest chyba wieksza niz rok temu ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może z innej beczki :- jechałem kilka lat temu na Bayery przez Czechy . Za Pragą pogoniłem trochę i wyprzedzałem kilka TIRów jadących lewym pasem ,aż w pewnym momencie dojechałem do takiego właśnie gościa który wyskoczył z prawego pasa i wyprzedzał z różnicą 3 km inną ciężarówkę . Miałem 210 na budziku więc dałem po heblach i wskoczyłem w lukę przed cysternę jadącą prawym pasem , Kierowca tego TIRa dał też po heblach bo mu się wcisnołem przed auto. Wiadomo motor ma letko lepsze heble niż ta 40 tonowa beczka z benzyną . Było nieciekawie , gościu musiał się chyba spocić na maksa. Po jakichś 50 kilometrach podczas tankowania motocykla podszedł do mnie Pepik ,okazało się że to kierowca tej cysterny i pogadaliśmy sobie . I co dziwne bez zjebki sie obyło , Gościu rozumiał ,że musiałem tak zareagować ,żeby nie przywalić , ale prosił aby na przyszłość myśleć też o tym ,że taką ciężarówkę ciężej się zatrzymuje niż motocykl .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak jak ktoś już pisał bez uogólnień... jak wszędzie buraków trafisz, tak u kierowców tirów, motocyklistów czy puszkarzy.Moherowe berety, buraki, dresy - słowem polska rzeczywistość.Ja tam w sumie jeszcze przykrych przygód z tirowcami nie miałem, raczej same pozytywne ale wiadomo kiedyś trafi się na buraka;plewa w górę i bez spięć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

tirowcy jak sie wyprzedzają to mają trochę lepiej z CB radiami bo inni mówią czy czysto itp itd...problem jest z pojeb....... z Litwy!!!!! przez nic to bym parę razy w rowie wylądował..Oni to mają w d... polskie drogi i polskich kierowców!
... i w dupie mają fotoradary bo na ta chwile nie ma możliwości ich ścigania.Pracowałem kiedyś w miejscu w, którym miałem styczności z tirowcami. Najbardziej narzekali na kierowców własnie z Litwy, Estonii, Ukrainy a chwalili co dziwnie ruskich bardzo, że pomocni i normalni.Ponoć polscy kierowcy strasznie się pedalą za kasę na zachodnich parkingach więc potem gdzieś ta flustracja bolącej dupy musi wyjść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć polscy kierowcy strasznie się pedalą za kasę na zachodnich parkingach więc potem gdzieś ta flustracja bolącej dupy musi wyjść.
Osobiście trochę pozwiedzałem zachodnie parkingi i tego nie dostrzegłem nigdy a we włoszech wręcz odwrotnie bo pedałów na parkingach to polacy gonili. być może miałem takie szczęście że udawało mi się zawsze nie stawać na "pedał parkingach"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a najgorsze to są kobiety w puszkach !!1
a najlepsze jest to że mam bekę z ciebie teraz jak już wyjdziesz kiedyś z domu to nie przestrasz się jak na własne oczy zauważysz że kobiety w branży transportowej też robią.Kierowcy Cięzarówek, cwaniaki czy gnoje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć polscy kierowcy strasznie się pedalą za kasę na zachodnich parkingach więc potem gdzieś ta flustracja bolącej dupy musi wyjść.Jędrzej a skad wiesz??
przecież piszę, że sami kierowcy mi opowiadali!! weź mnie nie tu bez takich rzeczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez o tym slyszalem z pierwszej reki od kolegi ktory przez ktotki okres jezdzil po europie.on jezdzil samochodem do 3,5t wiec raczej po parkingach nie stal ale czasem trzeba bylo czekac na fracht pare dni to widzial co sie tam dzialo.Prym wioda wlosi. parkingowe pedalstwo dzieli sie tam na activ i passiv. czyli przychodzi pedal wloch (szuka i placi) a passic (jemu placa).Ogilnie temat zycia kierowcow to jest dlugi i ponury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.