Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Gra W Moto-siatkówkę - Znajda Sie Chętni ?


Benzin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 550
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli mi tylko nie będzie kolidowało z zajęciami to się dopasuje. Co prawda bliżej mam do Mysłowic, ale tam już chyba jest pełen skład uzbierany więc zostaje Bytom
U nas nikt nikoga nie wygoni. Co do składu to jeszcze pełnego nie mamy skoro bytom odpada.Ale co jakiś czas robić rozgrywki między drużynami to dobry pomysł.Czekamy na wieści od Benzina co z salą?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam że nie pisałem ale nie było mnie w domu cały weekend. o koszulkach juz gadałem i czekam na projekt. nie podoba mi się że został zmieniony dzień i godzina. nie pasuje mi to niestety. jak nie będzie Mysłowic w takim razie to ja odpadam niestety. Benzin daj znać co z salą bo szkoda żeby się skład rozpadł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam że nie pisałem ale nie było mnie w domu cały weekend. o koszulkach juz gadałem i czekam na projekt. nie podoba mi się że został zmieniony dzień i godzina. nie pasuje mi to niestety. jak nie będzie Mysłowic w takim razie to ja odpadam niestety. Benzin daj znać co z salą bo szkoda żeby się skład rozpadł.
No i zrobił się bałagan...Re5pect nie patrz na tamta listę bo to jest lista osób na Bytom a my czekamy na Myslowice, stara ekipa jest za Mysłowicami (bardziej to wszystkim pasuje) termin ten co był więc bez obaw nie rozpadnie się Po prostu albo będą 2 listy i trzeba będzie uważać gdzie się wpisuje, albo założymy nowy temat "ekipa Mysłowice..." No i czekamy na projekt koszulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czwartek godz. 18Piszą się:1.Daro2.MałaMI3.Edisiewicz4. Ar2rM + 15.marecki21-jesli oczywiscie mozna sie dołączyć smile.gifOczywiście każdy może no chyba, że grasz lepiej nogą ode mnie ;) żartujeByłem przed chwilą, pytałem, w czwartek sala jest wolna o od 17 do 19 więc jak ???Zaczyna się mętlik robić więc po południu podam terminy które można wybrać i każdy wybierze jaki mu pasuje. Ja się dostosuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA UWAGA SPRAWY ORGANIZACYJNE1. Najbliższy piątek 13.11 - jest sala w Mysłowicach - ul. Bończyka 32 (naprzeciwko Reala)w godzinach 18-20 - cena 95zł/2hsala wygląda tak:http://www.fothost.pl/thumb/09/46/thumb_fb71316e.jpga tu dojazdMysłowice Bończyka 32z2. Od grudnia tą sale mamy na stałe3. po grze integracja tutaj: http://www.braks.pl/PSProśba do Dowódcy GRUPY BYTOM czyli DaroZX o założenie tematu Siatka w Bytomiu wtedy troche porzadkuje sie bałągan jaki teraz powstał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA UWAGA SPRAWY ORGANIZACYJNE1. Najbliższy piątek 13.11 - jest sala w Mysłowicach - ul. Bończyka 32 (naprzeciwko Reala)w godzinach 18-20 - cena 95zł/2hsala wygląda tak:http://www.fothost.pl/thumb/09/46/thumb_fb71316e.jpga tu dojazdMysłowice Bończyka 32z2. Od grudnia tą sale mamy na stałe3. po grze integracja tutaj: http://www.braks.pl/PSProśba do Dowódcy GRUPY BYTOM czyli DaroZX o założenie tematu Siatka w Bytomiu wtedy troche porzadkuje sie bałągan jaki teraz powstał
Mam nadzieję że z punktu 3 nikt się nie wymiga No i tym razem o kaskach nie zapomnieć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek 13.11, w godzinach 18:00 - 20:00, Mysłowice ul. Bończyka 32 (naprzeciwko Reala)1. Re5pect2. Jarek3. Benzin4. Diablica7175. Msiek CBR6. Mała MI7. Buba8. Kasia9.Grizzly na 99% (jak będę miała czym dojechać)10. Szymon11.Kicia12. Sławek13. Iwona (ta od Sławka )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek 13.11, w godzinach 18:00 - 20:00, Mysłowice ul. Bończyka 32 (naprzeciwko Reala)1. Re5pect2. Jarek3. Benzin4. Diablica7175. Msiek CBR6. Mała MI7. Buba8. Kasia9.Grizzly na 99% (jak będę miała czym dojechać)10. Szymon11.Kicia12. Sławek13. Iwona (ta od Sławka )14. BurstMiejsce i godzina mi odpowiada, ale widzę że już nadkomplet jest. Zapisuje się na wypadek jakby ktoś nie dał rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.