Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Forumowicz "nie Po Katolicku"


giemul

Rekomendowane odpowiedzi

Był kiedyś temat o mnie , był o Zugusiu . A jako , że zima jeszcze jakaś tam jest , to teraz może weźmiemy na tapetę imć szanownego pana Incognito - Nie Po Katolicku . Tak jak wkur*ia mnie ten gostek to chyba żaden inny . Jestem raczej bardzo tolerancyjny , ale wieczne PW z zapytaniami o moją rodzinę , życie , poglądy , idą mi już na jajca . Macie też tak , czy tylko ja mam uczulenie na anonimowych nibyforumowiczów ?? ps . A na twoje ostatnie pytanie na PW , odpowiadam ci publicznie :- Nie mam objekcji tylko uważam cie za skończonego kretyna , oraz osobę która ma problemy z samooceną i samoidentyfikacją . Moje córki , jako ,że mają rozum , też by cię za takowego uważały , więc szanse masz marne . Ponadto, co by ludzie powiedzieli , jak by cię z panną widzieli ? A jak tam te kiecki ?, bo do dzisiaj się nie określiłeś ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie mam objekcji tylko uważam cie za skończonego kretyna , oraz osobę która ma problemy z samooceną i samoidentyfikacją . Moje córki , jako ,że mają rozum , też by cię za takowego uważały , więc szanse masz marne . Ponadto, co by ludzie powiedzieli , jak by cię z panną widzieli ? A jak tam te kiecki ?, bo do dzisiaj się nie określiłeś ????
To bardzo ciekawe hmmm pozwól, że zapytam: Ile lat mają Twoje córki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopy, a wy nie macie o czym pisać i narzekac na co?? Jak małe dzieci w piaskownicy "bo on mi łopatke zabrał, pse Pani". Idździe do garażu zajmijcie się swoimi sprzetami i na droge jazda kapke se ulżyć.
Przecież to normalne, że faceci jak dzieci. Byle co się stanie i zaraz zadyma. A kobity to lepsze? Też jak dzieci: co do rączki to do buzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

giemul... problem ino w tym ze ni ma ło kim pisać. ani o czym.
Racja Kosma . Na długości tematu też mi nie zależy , bo chciałem tylko wiedzieć jakie mają zdanie inni o anonimach na forum . Już wiedzę zyskałem i widzę , że nie tylko ja nie lubię "dziwnych nieznajomych" .
Nie bój sie Miriam, my ci sprzęta z garażu nie jeb..iemy.
powód tej zabawy w ciuciubabkę jest inny .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo ciekawe hmmm pozwól, że zapytam: Ile lat mają Twoje córki?
jeszcze paragraf ( 15 i 13 )
..nie schodźmy z tematu o Miriam
coś się chopak nie chce za bardzo udzielać w temacie . Dekonspiracja dla niego wiązała by się z pewnymi ( jego zdaniem ) niedogodnościami ( w firmie by się działo , na dywanik do szefa i zjebes , a ludzie co by mieli gadane ) . To może inaczej . ZGADYWANKI !!!! ... Kim ten Pan jest ????? Będą nagrody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.