Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kinomania


Tazzman

Rekomendowane odpowiedzi

sherlock homes 2009 guy richie kiepski naciagany film...kilka rzeczy które mnie zastanawiajapoczatek, holmes wchodzi do jakiejs sali obrzedowej- zalattwia typa na balkonie- oczywiscie nikt tego nie słyszy, przychodzi watson, głosno rozmwawiaj o jakis pierdolołach- znowu nikt ich nie słyszy, poprawaiaja kapelusze , i ogolnie ich wyglad - mimika twarzy, oraz ubior nie swiadcza o tym ze załatwili kilku przestepców...kolejna scena- egzekucja i orzekniecie smierci przez watsona- nie zobaczył ze ten jest przyczepiony do uprzezy, przy zdejmowaniu ciałą z petli tez nie? luba homsa- wie ze juz go wykorzystała i obecnie tez sie domysla ze go wykorzystuje jednak jej pomaga...kolejna scena z jej udziałem w masarni? - wisza tudsze wieprzowe w pomiezczenieu, oni chodza i w nie z tego ni z owego pojawia sie ona, dziwia mnie urzadzenie techniczne w dobie braku elektrycnosci i silnikow spalinowych, - chodzi mi o linie do rozicinani tusz wieprzowych- pełna automatyka, trak pionowy , tasmociag, opalarki które daja płomien bez zapalnika... jaki jest sens istnienia takiej lini, hak na którym wisi baba- jewst 1 tusze sie rozcina a 2 połowye dalej wisa na 1 haku , całe uruchomienie tej lini tez jest smieszne.holmes do watsona jak odczepiał babe - zrób mi podnozek , szkoda ze jescze sobie nie poprawił kapelusza,musze przyznac ze w takiej chwili zachowuaj spokój- musza miec nerwy ze stali.wybuch tej masarni- akurat tedy musiał isc-?- paralizator elektryczny w mieszkaniu tego kurdupla- walna 1 raz kolesia odrzuciło - wsadzi ł do urzadzeni, naładował paralizator - i walił chyba z razy.- scena gdy jeden członek bractwa chciał zabic na spotkaniu niby tego maga-jak to mozliwe ze przy wejsciu został polany srodkiem łatwo palnym ktorego nie wyczuł i którego nie zmył deszcz?(przecierz płaszcz zdjałi cylinder tez) co sie podziało z kulą wystrzelonaz pistoletu? dlaczego wiedizał ze tamten koles wejdzie akurat tymi drzwami gdzie jest "konewka z benzyna", ogolnie przygotowanie takiej instalacji do tej sytuacji moim zdaniem jest mało prawdopodobne. -scena aresztowania i dostarczenie do misnistra spr wew- ten sie odraca i , holmes łazi swobodne po pokoju, zamyka komin- wcale tego nie słychac. dym z paleniska jest przezroczysty a nagle staje sie biały i taki gesty- biały jak sie palą liscie. dym jest gryzacy i duszacy a holmes sobie łazi spokojnie, zreszt co sie stało z ogniem z paleniska przez taki dym jest widoczny??? ilosc tego dymu w tak krotkim czsie tez jest smieszna...spotkanie holmsa z ta milosci w pokoju hotelowym - poszedł w paszcze lwa...scena w parlamencie - bomba - po kiego grzyba to było? przerost formy nad trescia?, korzystanie z taki wysublimowanych srodków jes t mało prawdopodobne,tajkjemniczyc facet zatrudnia babe holmsa (w jaki sposob , co na nia miał, ) która zatrudnia holmsa zeby ten znalazł tego maga aby uzyskac prad? okrezna drogaogolnie bijatyka w poblizu bomby i jej rozbrajanie jak i samam bobma jest scena idiotyczna.pozniejsza walka na moscie z baba i magiem tez jest idotyczna, po co tam poszli? dlaczego poszli w slepy zaułek?w jaki sposob most sie nie zawalil nie maja c zadego rusztowania? cała ta "budowa' jest naciagana, dziwia mnie metalowe zurawie na nabrzezu i manometry w masarni - wygladaja cholrenie nowoczesnie..napisałem troche nie spojnie ale w miare mozliwosci czy ktos moze odpowiedziec na moje pytania
Ile ty masz lat koleżanko ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

To ja tak na szybko jako, że jestem fanem filmów wojennych mogę wam polecić:- Szyfry Wojny (Windtalkers) - fajna kreacja Nicolasa Cage'a no i reżyseria John Woo[....]- Sztandar chwały (Flags of Our Fathers) - dobre męskie kino w rezyserii Clinta Eastwooda- Demony wojny wg Goi - polski akcent :-) moje ulubione hasło: "A ja to wszystko serdecznie pierdolę, panie pułkowniku" :-D
No i "Pluton" oczywiście Tylko nie mów, że nie widziałeś...;)Bardzo dobry jest tez "Ofiary Wojny" (Casualties of War) z Michalem J.Foxem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tak na szybko jako, że jestem fanem filmów wojennych mogę wam polecić:[...]
Wtrącę swoje 3 grosze:- Pearl Harbor , film bezpłciowy, nudny, typowy amerykański przeciętniak, jedynie co w tym filmie podobało mi się to muzyka. - nie polecam.- Szyfry Wojny - Nicolas Cage w filmie wojennym, zdecydowanie nie. Film cierpi na brak, można by powiedzieć realizmu, niektóre sceny wzywają o pomstę do nieba, także nie polecam .- Szeregowiec Ryan - ciekawy jedynie desant w Normandii, reszta filmu wieje nudą, ale da się obejrzeć ;).Co do reszty, to się zgodzę, bardzo dobre kino, Sztandar Chwały może także przynudzać, ale znośny film Dodał bym kilka swoich propozycji:- Idź i patrz - film jest brutalny niezwykle przejmujący, arcydzieło.- Most na rzece Kwai, wiekowy i genialny.- W księżycową jasną noc, , nie znajdziemy w nim mnóstwa scen walki, wybuchów itp., adaptacja książki, film myślę, że nie dla wszystkich. Dobre kino.- Na tyłach wroga, także polecam, dobra muzyka , ciekawa historia.- Stalingrad, surowe dobre kino.- Ciemnoniebieski świat - film od naszych południowych sąsiadów, bardzo dobry film, polecam.- Zaginiony batalion, film "I wojenny", naprawdę dobre kino, ciekawe dialogi. Mogę polecić jeszcze takie filmy jak: Kraina Tygrysów, Listy z Iwo Jimy oraz Dolina wilków: Irak.Także jestem fanem filmów wojennych nie pogardzę też dobrym westernem Dużo by tu jeszcze wymieniania było, ale to jak znajdę trochę więcej czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanko Czy ktos z Was kupil lub widzial jak wyglada film pt. "oszukac przeznaczenie 4" na dvd w ver. 3D ? czy oplaca sie wydawac te ~70zł czy lepiej kupic sobie normalna ver. Chodzi mi o osoby ktore widzialy ten film w akcji na TV w 3D, nie w kinie ;) i bez spekulacji mi tu prosze ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanko Czy ktos z Was kupil lub widzial jak wyglada film pt. "oszukac przeznaczenie 4" na dvd w ver. 3D ? czy oplaca sie wydawac te ~70zł czy lepiej kupic sobie normalna ver. Chodzi mi o osoby ktore widzialy ten film w akcji na TV w 3D, nie w kinie ;) i bez spekulacji mi tu prosze ^^
Tego filmu w ogóle nie opłaca się kupować. Jeżeli jest ktoś komu się ten obraz podoba to fajnie się ma...Wierz mi na słowo daruj sobie. Jedyna rzecz jaka za każdym razem jest taka sama jak poprzednio i jest fajna to wytrysk ale nie film...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego filmu w ogóle nie opłaca się kupować. Jeżeli jest ktoś komu się ten obraz podoba to fajnie się ma...Wierz mi na słowo daruj sobie. Jedyna rzecz jaka za każdym razem jest taka sama jak poprzednio i jest fajna to wytrysk ale nie film...
Prezes dzieki za odpowiedz, ale nie takiej oczekiwalem. Bo film i tak kupie, bo chce miec cala serie, a tylko tego "odcinka" mi brakuje. Lubie zbierac orginalne filmy na dvd. Wiec mial ktos doczynienia z ta ver. 3d na dvd ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis sobie zapodalem film pt. "PANDORUM" nie spodziewalem sie wsumie niczego fajnego ot kolejny film sf... ale zostalem mile rozczarowany. Nie jest to film pokroju ALIEN, ale trzeba przyznac ze film broni sie klimatem i to dosyc sprawnie, jest nawet nawet, ale mozna bylo jeszcze lepiej ;)... no i te prawie ze standardowe zakonczenie z happy endem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.