Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Gry Komputerowe


Tazzman

Rekomendowane odpowiedzi

To ja wyjdę na zbokola ale uwielbiam symulatory (wszystko co jeździ, lata lub pływa)Polecam na przykład genialną gierkę Il-2 Sturmovik z dodatkami. Cała seria Silent Hunter (U-boot!!) z szczególnym uwzględnieniem III:) Flight Symulator (nie ma to jak awaryjne lądowania "Jumbo"). Ostatnimi czasy natchnęło mnie na Modern Warfare II i szczerze warto Do giercowania w "simy" najlepiej konkret joystick. Wydatek niemały ale warto http://www.allegro.pl/item839904774_joysti...rol_system.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

oj toytoy dobrze prawisz . Il-2 Sturmovik klasyka gatunku i zajebiscie grywalna . Nie ma to jak dog-fighty po necie i proby odstrzelenia skrzydła bądz walenia w silnik zeby olejem po szybie polalo . Piekna gra, az sobie odswieze chyba ja ponownie .Teraz jestem na etapie Operation Flashpoint [po raz n-ty ;)]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja wyjdę na zbokola ale uwielbiam symulatory
nie masz czym sie przejmować bo z tego co wiem to kilku fanów rożnego typu symulatorów sie tu znajduje na forum ;)
Cała seria Silent Hunter (U-boot!!) z szczególnym uwzględnieniem III:)
Silent Hunter III with GWX 3.0 więcej nie muszę mówić ;) a już w pierwszym kwartale 2010 roku zapowiedziany jest Silent Hunter V
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś preferuje na meczyk z osób zarejestrowanych na FśM w CoD MW lub MW 2,ustawic sie na daną godzine,danego dnia,na ugadanym gruncie (serwerze) i sie troche pon.......lać wirtualnie (do końca nie wiem jak to jest ale cza chyba ustalić IP serwera i hasło)dla zainteresowanych.Jak bedzie zainteresowanie to pisać w temacie.Może sie ugadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i po 3 tygodniach walki z oryginalna wersja GTA IV poddalem sie i nie mam czasu na dlubanie w tym... Moze w czasie swiat cos zrobie.Na razie bede sie bawic w call of duty modern warfare 2 i pacific war.A co do kiery, to jakbym kupowal to momo racing ale na razie nie biore bo cholerka czasu brak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tazzman wydaje mi sie ze Momo Racing to już przeżytek jak masz teraz kupować to kup DFP, DFGT lub G25
Czemu przeżytek ? Ja braku dźwigni zmiany biegów i pedału sprzęgła wcale nie poczytuje za wadę. Praktycznie żaden nowoczesny samochód wyścigowy czy rajdowy obecnie nie ma manualnej skrzyni biegów także w rezultacie i tak będziesz pewnie korzystał z sekwencji. Kolejna sprawa to kąt obrotu, który może fajnie się sprawdzi w TDU, ale podczas prawdziwego ścigania i tak wypadało by go ograniczyć do zakresu momo. Różnica może być w feedbacku ale nie miałem okazji porównać więc się nie wypowiadam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu przeżytek ? Ja braku dźwigni zmiany biegów i pedału sprzęgła wcale nie poczytuje za wadę. Praktycznie żaden nowoczesny samochód wyścigowy czy rajdowy obecnie nie ma manualnej skrzyni biegów także w rezultacie i tak będziesz pewnie korzystał z sekwencji. Kolejna sprawa to kąt obrotu, który może fajnie się sprawdzi w TDU, ale podczas prawdziwego ścigania i tak wypadało by go ograniczyć do zakresu momo. Różnica może być w feedbacku ale nie miałem okazji porównać więc się nie wypowiadam.
mi tam starczy momo racing.. i tak zawsze biego zmienialem na łopatkach.. zreszta kierownice odwlekam w czasie bo na razie nie mam czasu na granie, jak gram to w strzelanki, a jak pewnie znajdę czas to nie będzie sniegu i bede wolał w terenie polatac...a jescze potem to będzie sezon w pełni i będe dodatkowo na drodze wiec... czasu za mało..a u Tytusa pogrywałem na takiej i było git.. ale jak Burst napisał.. sprzęgło i biegi się rzadko uzywa.. chyba, że tak jak tytus na jakies super hiper symulacje i jego mistrzostwa swiata w F1, gdzie ma chyba 59 miejsce na milion graczy.. Swoja droga raz przejechalem sie na jego ustawieniach w tej symulacji F1 z 69 roku i albo ruszyć było ciężko albo bolid rozwaliłem na 1 zakręcie hehehttp://files.simracing.pl/obrazki/artykuly...G25/skladak.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu przeżytek ? Ja braku dźwigni zmiany biegów i pedału sprzęgła wcale nie poczytuje za wadę. Praktycznie żaden nowoczesny samochód wyścigowy czy rajdowy obecnie nie ma manualnej skrzyni biegów także w rezultacie i tak będziesz pewnie korzystał z sekwencji. Kolejna sprawa to kąt obrotu, który może fajnie się sprawdzi w TDU, ale podczas prawdziwego ścigania i tak wypadało by go ograniczyć do zakresu momo. Różnica może być w feedbacku ale nie miałem okazji porównać więc się nie wypowiadam.
Ja Momo użytkuje już od kilku lat na przeróżnych simach np NR2003, RBR, rFactor i na nią tez nie narzekam ale gdybym kupował teraz na pewno zastanowił bym sie nad tymi produktami które podałem MomoZakres:240 stopni, potencjometr analogowyplusyshifter z opcją wyboru strony zamocowaniasolidnie wykonany, precyzyjny układ kierowniczybardzo mocny, wyraźnie odczuwalny FFwiększy opór hamulca - 2 sprężynyminusywysoka wadliwość pedałówwymaga dodatkowego oprogramowania dla prawidłowej kalibracjiskrzypiąca dźwignia biegówDFPZakres:900 stopni (regulowany), potencjometr optycznyplusyDo 900 stopni obrotu, który można regulowaćWysoka jakość wykonania kierownicyDuża ilość przyciskówBardzo trwała konstrukcja kierownicy, łożysko kulkowePedał hamulca posiada 2 sprężynyminusyJest głośnaKalibruje się przy każdym podłączeniuG25Zakres:900 stopni (regulowany), potencjometr optycznyplusyDo 900 stopni obrotu, który można regulowaćWysoka jakość wykonania kierownicy oraz zastosowane materiałyUsunięto mankamenty DFP (luz na kierze oraz szybkość obrotu)Bardzo trwała konstrukcja kierownicy, łożysko kulkoweTrzy pedały o różnym stopniu twardościminusyKalibruje się przy każdym podłączeniuZa mało przycisków na kierownicyWysoka cenapsMomo posiada dźwignie zmiany biegów a co do wyścigów to w NASCAR stosuje sie manualna 4 biegowa skrzynie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

psMomo posiada dźwignie zmiany biegów a co do wyścigów to w NASCAR stosuje sie manualna 4 biegowa skrzynie ;)
Wiem bo też się na niej wyżywam od ponad 3 lat Trzeba jednak dodać, że jest to skrzynia sekwencyjna nie posiadająca nic wspólnego z tą w np. G25. Co do NASCAR to oczywiście masz rację, ale tam jest to sztucznie wymuszone przepisami. Nie wiem jak Ciebie, ale mnie ta seria wyścigowa jakoś nigdy do siebie nie przekonywała. Jedyne co mi się w niej podoba to poziom transmisji tv, który IMO stoi na nieco wyższym poziomie niż u nas w europie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak napisałem.. kiery jescze nie kupiłem bo brak czasu.GTA4 to jakas ch.. na maxa bo normalny człowiek nie potrafi zainstalować i trzeba z netu ściągnąć podobno 2gb patchówCOD5 word at war - szału nie ma, zacząłem grać wczoraj i dzisiaj w nocy skończęCOD6 zainstalowałem i bedzie sie działo jak ogarnę się z COD to zacznę instalować GTA4 po raz n-tySTALKER i tego typu podobne są niezłe (zainstalowałem) ale nie gram bo osobiście wolę realne strzelanki a nie naparzanie do potworów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam pykam juz od dobrych 2 miechow w klasyka jakim jest Fallout 2 oczywiscie Fallout 1 tez obowizakowo do zaliczenia jesli ktos nie gral Gry stare ale zajebiste IV juz mnie tak nie wciagnela, a bratherhood of steel zmienili mechanike gry. Nie ma juz turowej rozgrywki przez co dla mnie porazka. Polecam Fallouta 2 juz 2 razy przeszedlem. Za kazdym razem w inny sposob i inaczej zbudowana postacia teraz gram 3 raz i znow zmienilem budowe postaci. Zrobilem kolejna postac i pewnie bede przechodzil 4 raz, zaraz po tym jak przejde 3 i mam w planach jeszcze sprobowac przejsc gre (dla wtajemniczonych) postacia z wymaksowanym intem i charyzma i sprawdzic czy da sie przejsc gre z prawie zerowa iloscia walk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie napisał o grze dziesieciolecia, która jest bardzo znaną klasyką i jedna z leprzych jakie powstaly na rynku a mianowicie:Commandos: Za linią wrogaCommandos: Zadania Specjalne - dodatek do części 1Commandos II: Ludzie OdwagiCommandos III: Kierunek BerlinCommandos Strike ForceWg mnie najleprze są pierwsze 3 części, 4 część Strike Force nie jest juz tak pasjonująca jak poprzednie.Aktualnie gram w nią po raz drugi i naprawde polecam ją Moim zdaniem najleprza gra strategiczna.Na rynku pojawiła się ostatnio Commandos Antologia posiadająca wszystkie części na 1 płycie ogólnie dostępne chyba wszędzie.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam RAINBOW SIX VEGAS 2 na PS3 - jesli ktos chcialby wymienic sie na jakis inny tytul to czekam na propozycje - gra wartosci okolo 100 pln ,kompletna z pudelkiem i opisem .moge opylic tez , lub wymienic na tytuly z PS3 , RINBOW SIX VEGAS 2 i FRONTLINES FUEL OF WAR na PC --gry sa otwarte ale kompletnie nowe nie uzywane , wersje PL. Kupilem je dla siebie ale moj komp jest za cienki do nich .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.