Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Gry Komputerowe


Tazzman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja teraz dorwałem Uncharted 2MIÓD !!! Gra masakra. Miażdży gałki oczne. 3 dni siedziałem non stop ! Kiedy tylko mogłem. To jest seria dla której warto mieć PS3. A z innych gier GTA4, Resident Evil 5 ( choć imo gorszy od poprzednich ), GRID - dobre wyścigi no i moje ukochane UFC 09 Undisputed. Obijanie mordy rządzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Richard Burns Rally najlepszy symulator rajdow super gra, swego czasu scigalem sie w mistrzostwach polski na necie ;)Forza 3 gierka wypas pod wzgledem realistyki i mozliwosci tuningu w LFS nie bawilem sie dluzej niz godzinke takze nie mam porownaniaCM dirt strasznie daremna ta gra, realistyka jest smieszna, najlepsza czesc to 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z symulatorow na zime (nie bede grac we wszystkie, ale ktore z tych tytulow warto)Reed for Speer ShiftCollin mcrae dirtCollin mcRae 5Toca race driver 2NASCAR RacingRichard Burns RallyRally Trophy,Ultimate Race ProFlatOutGT-R racing Gran turismo 5 prologueProject Gotham racing 4Reed for Speer pro streetBurn out paradiseForza motorsport2
z symulatorow to moge polecicGrand Prix LegendsNascar Racing Season 2003rFactorRichard Burns RallyGTRGT LegendsLive For SpeediRacingreszta to typowe arcadowki nie mające nic wspólnego z symulacjaco do rabanek to ostatnio nie mam czasu by w co pograc ostatnia byla Frontlines - Fuel of War ale zapewne ArmA2 i Modern Warfare 2 trzymaja dalej poziom no i S.T.A.L.K.E.R. z jego klimatem a dla leniwych polecam Quake Live niezly fun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się z offtopa trochę z pytaniem do forumowych szpecjalistów od kompów :-mianowicie podczas grania na nowszych grach przelatuje mi taki pasek centymetrowej mniej więcej szerokości z połowy ekranu tak mniej więce w dół .Tak jakby woda jakaś w rurce to wygląda , albo błąd w Matrixie . I nie ważne czy jest rozdziałka na 640x480 czy 1600 x 1200 , ustawianie detali też nic nie zmienia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie parametry? W jakich grach Ci się to dzieje? Prawdopodobnie karta graficzna się przegrzewa, stąd te artefakty... Bawiłeś się w podkręcanie? Nowsze sterowniki do układu nie pomagają?/ Napisz jeszcze jaki masz monitor (LCD czy kineskopowy), możliwe że masz źle ustawione odświeżanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iMac 24 LCD 1920 x 1200NVIDIA GeForce GT 130Ram 4 GBnp w PREY tak się dziejemaki są kompami zamkniętymi więc może rzeczywiście to problem w temperaturze, chociarz nie alertuje mi nic program diagnostyczny ,i wtedy przy niskich ustawieniach by się to raczej nie działo a się dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz dorwałem Uncharted 2MIÓD !!! Gra masakra. Miażdży gałki oczne. 3 dni siedziałem non stop ! Kiedy tylko mogłem. To jest seria dla której warto mieć PS3. A z innych gier GTA4, Resident Evil 5 ( choć imo gorszy od poprzednich ), GRID - dobre wyścigi no i moje ukochane UFC 09 Undisputed. Obijanie mordy rządzi
Grałem ostatnio trochę w Uncharted 2 i śmiem stwierdzić, że jest to jedna z najlepszych gier akcji jaka wyszła na jakąkolwiek konsole.Resident Evil 5 - gra dobra ale bez szału lepsza już była druga część tej serii GRID - grałem wczoraj i jak dla mnie totalna beznadzieja.A i witam fana UFC 09 Undisputed jest to gra która na długo zapadnie w pamięci Po za tym polecam Ninje Gaiden 2 mimo, że jest to gra bardzo trudna i gryzie się przy tym pada to... i tak wciąga.Fable 2 jak dla mnie bardzo dobra i rozbudowana gra, idzie tam chyba zrobić więcej niż w GTA4 Pro Evolution Soccer 2010 niezła zabawa przez sieć jak i w domu w gronie towarzystwa.Gra ktoś w Dragon Age:Origins ? Ciekaw jestem czy jest tak dobra jak o niej piszą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmz fajnych gier to zalezy jaki gatunek ale :Resident Evil 5 - dla mnie lipa ( ta kamera mnie wkurzyla ! ) GRiD- fajny arcade mozna sie poscigac chociaz czasem jest trudno Forza 3 - o tak to co lubie duzo aut i fajnie sie gra gears of war 2 - przechodze 3 raz gra wciaga jak bagno Fight Night 4 - piekny boks , ale krotka kariera oraz Modern Warfare 2 - Szczerze jedynka byla super , ta to poprostu dobra strzelanka ! moim zdaniem usiedli na laurach bo fabula nie trzyma sie niczego.Multi bez szalu . jednak 1 warfare jest piekna ,a multi to juz klasyka klasyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeeee tam, te dzisiejsze superealistyczne gierki. Przesłodzone grafiką i dźwiękiem. Pojazdy mają więcej pikseli niż ich realne odpowiedniki atomów.Rada na zimowe wieczory: ściągnąć emulator atarusa i grać w burdel desza. Ja tak zrobiłem. Do sezonu czas mi zleci szybciej niż Wam bo ... ma tą miodność, której dzisiejsze gry nie mają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak oldskool to : transport Tycoon deluxe albo Open transport Deluxe Duke Nuken , quake 1 , doom , postal , wolfenstein . :>
eee to w miare swieze tytuly...a kto pamieta czasy ZX Spectrum i green beret?Pozniej Atari i wychodzenie z pokoju zeby sie gra wgrala heh,Commodore C64 i gierki z tamtych czasow?Pamietam jak dostalem Amiga500+ i zapuscilem Another World i WOW!!!! ale to byla grfika jak na tamte czasy.... albo Mortal Kombat I jak robiło się Fatality i trzeba bylo 3 razy dyskietke zmienic zeby sie pokazało jak sie przeciwnika dobija..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa Commodore i te cud miód ustawianie głowicy jeszcze jak error przy wgraniu gry wyskoczył to była bajka ale czego się nie robiło żeby pograć w Turicana Amiga i tytuły takie jak sensible soccer, cannon fodder, czy kajko i kosz lub cytadela to były gry Jakieś gry na te dwa komputery posiadam, są mi nie potrzebne także mogę komuś zapodać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"GRID - grałem wczoraj i jak dla mnie totalna beznadzieja."Nie wiem czemu ;> Ale według mnie jedna z lepszych gierek samochodowych na PC...Jak za łatwo, to zwieksz poziom wtedy ABS, ESP i inne dupsy są wyłanczane.Już nie wspomne że bije wszystkie NFS w realistyce prowadzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"GRID - grałem wczoraj i jak dla mnie totalna beznadzieja."Nie wiem czemu ;> Ale według mnie jedna z lepszych gierek samochodowych na PC...Jak za łatwo, to zwieksz poziom wtedy ABS, ESP i inne dupsy są wyłanczane.Już nie wspomne że bije wszystkie NFS w realistyce prowadzenia.
nie grałem w to na PC...w realistyce prowadzenia przebije DIRT 2 ? ;) na rynku jest wiele lepszych gier niż GRID
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierownice kupuje koncem roku, tymczasem teraz sobie pogrywam w call fo duty i jest zajebioza i... zakupilem GTA4 oryginalne w sklepie i... dupa.... instaluje to juz od 7 rano i nie dziala... pierwsze wyskakiwal mi jakis blad (ktory usunalem) i teraz gra sie wlacza i po chwili zawiesza.. podobno jakies patrze sa potrzebne czy cos.. ktos moze mi pomoc w temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tazz jezeli to oryginal jak piszesz to dzwon na pomoc techniczna polskiego wydawcy.tam ci pomoga. ps. im wiecej czegos takiego czytam tym bardziej jestem zadowolony z zakupu konsoli.wciepujesz plyta i grasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.