Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moto Garden Party Vol.2


Woytec

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

sylwek wspolny na bank odpada bo jednak mamy swoje ekipy z ktorymi na codzien jestes zżyci, spotkanie faktycznie po nowym roku...a deska... sie z Anią zgodze. W górach faktycznie ebdzie zimniej. można pojechać nawet za granice tylko że np. na słowacji to już są wyższe dużo ceny.powiem tyle.. nie ma bata. trzeba się ugadac na 100% w tym sezonie taka ekipą na dechy, najlepiej na kilka dni. a szczegóły to sie ustali. Najpierw może termin? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz ja niestety nie sram kasa. Wiec pozostane przy Polsce ja proponuje pojechac do "Małe Ciche" albo standardowo Szczyrk ale w tym roku napewno odpadam. Po 11 stycznia najpredzej. Wczesniej sylwek, 2 weekend po sylwku mam urodziny wiec nie bede w stanie gdzies pojechac wiec dopiero po 11 stycznia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wybaczcie, ze tak pozno, ale goraczka swiateczna robi swoje Ja w tym roku nowe-uzywane nartki sobie sprawilem, wiec jakies dluzsze wypady finansowo u mnie wypadaja, chyba ze dostane robote od stycznia ^^Osobiscie jestem za opcją, ze w jakis dzien - w miare wczesnie rano - wyjezdzamy (Preferuje Szczyrk, ale na Soszów tez bym pojechal ), kupujemy sobie calodniowe karnety (czy tam do 16 jakies sa bodajze), a po jezdzeniu schodzimy gdzies na dol do jakichs wczesniej wynajetych pokoi w pensjonacie, po drodze zachaczamy o monopolowy i nocke sobie przedluzamy ;Dpotem w kime i po wytrzezwieniu dnia nastepnego wyjezdzamy ^^Mnie taka opcja pasuje najbardziej, bo w sumie koszty tez nie beda za wysokie, w szczegolnosci, jakbysmy jechali do Szczyrku, bo tam moge zalatwic nocleg w pensjonacie u znajomego ;DDla Szczyrku wygladaloby to mniejwiecej tak:-Karnet całodniowy: 68zł-Nocleg: ok 20zł (powiedzial, ze cena zalezy od terminu, wiec jak sie zdecydujemy, to mamy mu dac znac)-Jakas kiełbacha na stoku: 10zl-Na paliwo do kierowcow trzeba doliczyc-Wedle uznania hajs na 'nocke' Wyjdzie cos kolo 100-150zl, w zaleznosci od wlasnych mozliwosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.