Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moto Garden Party Vol.2


Woytec

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to byla przenosnia ;p ogolnie pogadac tyle ciekawych akcji bylo Bibe u mnie powspominac i wgl
no wojtek. a biba u ciebie byla jak trza. Najlepsze bylo jak twoj tata przyszedl i powiedzial ze jutro dostaniesz wpier*ol za to ze u niego na posesji ludzie piwwa piją i że bałagan zrobiles. hahaha. Biba roku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w quazarze jest fajnie. vip jak dla mnie odpada, bo to to samo co gwarek w gliwicach.a zbyszek nie przyjdzie i tak, bo on teraz ciezko pracujacy czlowiek jest.wojtus, nie wstydz sie najazdu taty. Tylko skoda ze taki posiniaczony byles przez tydzien potem...
ze niby czemu to samo co gwarek? w vipie jest elegancko ;)a z tym tatą to... jasne i co jeszcze potem kazał Ci twoj wstawac bo juz 12 ;>
Popieram. Zreszta Woytec ch*i z sprzętem. Przeciez nie idziesz grac tylko sie zabawic ja jednak mysle ze quazar to jest best opcja fajny lokal i zawsze jakies fajne laski sa
ale dobre naglosnienie i oswietlenie moze sie bawiacym przydac a w promilu takowego nie ma niech bedzie ten quazar ciekawe co tadziu na g-ce ty go jacuś przekimasz
fajny lokal i zawsze jakies fajne laski sa
dobrze myslisz chlopcze Ale Vipa nic nie pobije pod tym względem ;)
mi tam fajne laski do szczescia niepotrzebne ja proponuje nastepny weekend.Jacek - zawsze masz Wojtka on do tanca i do rozanca jest. hi hi
No ty już jedną masz ;>nastepny weekend... odpada z góry bo gram na imprezie yyyyyyy! hola! jakieś doswiadczenia? czy co? ;> ha? ja 1000% HETERO! bez jakichś tu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przekimania jednej osoby to mysle, ze nie bedzie klopotu Czyli przyszly weekend odpada. Na za 3 tyg. ni baldzo bo to bedzie juz okres przedswiateczny (okolice 20 grudnia). W takim razie zostaje nam wspolny sylwek, albo 2 stycznia czyli sobota a i jeszcze... VIP Zabrze = omg po raz kolejny co mi tu gadasz, ze VIPa nic nie pobije jak jeszcze w quasarze nie byles?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ten weekend tez nie moge i seba tez nie...w czasie swiat to nie bardzsylwek tez odpada, bo ja juz mam jako takie plany,a w soboote po sylwku to jeszcze bede trzezwiec <lol>Wiec po nowym roku chyba dopeiro sie spotkamy.a o do deski, to co ze +8 stopni. W gorach zawsze jest zimniej a jak bysmy na krzeselka gdzies pojechali albo na gubalowke czy gdzies, to tam snieg na pewno bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.