Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Qlimax 2010


defQ

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni koledzy/kolezanki. Chodzi mi o imprezke w holandii [wtajemniczeni beda wiedziec]. Moze jest tu ktos kto mysli juz tak daleko w przyszlosc ? Bo ja ciagle sie wybieram i nie potrafie sie zmobilizowac na wyjazd na tak owy event . In Qontrol 2012 [2005r] zaliczone, a to mi tylko podsycilo aptetyt. Wiec... mozna by sie razem jakos zorganizowac na taki wyjazd za rok ? [duuuzo czasu, ale roku 2010 nie odpuszcze ! ]. a patrzac na to co teraz sie dzialo to ... az zal mi serducho sciska ;(. Wiem ze sa tu zapalency co sluchaja Hardstylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,Kolego masz racje, zdecydowanie lepiej jest poskakac po sobie na koncercie grupy rockowej.Pewnie jesteś wściekły słysząc jak ludzie szufladkują motocyklistą mówiąc, ze wszyscy motocykliści to wariaci, mordercy i dawcy, prawda?To samo teraz zrobiłeś z miłośnikami muzyki klubowej/hardstylu peace Odnośnie samej imprezy za daleko jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to lubie takie klimaty, ale od kilku lat znajomi jezdza na qlimax i twierdza ze wyglada to coraz gorzej, w sensie muzycznym...Lubie takie brzmienia ale tez bez przesadyZ tych imprez w Pol polecam:Global Gathering (jezdze co roku) i namiot hardstyleKapelusz w styczniu/lutym HardstyleMayday (lodowisko)Polska na swiecie i tak jest podobno najlepszym klimatem do hardstyle (najwiecej ludzi slucha zwlaszcza na slasku).Ja z takich imprez (lagodniejsza nuta) polecam:global gathering (inne namioty)gods kitchen (w tym roku nie bylem bo byla Czestochowa na moto)no i oczywiscie Ibize ) *bylem w tym roku na kilka dni i w 2010 wybieram sie na 2 tyg Amnesia Club - Cream partyThe privilidgeBora Club i inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chetnie w 2010 wybiore sie na QLIMAX Od kilku lat przymierzam sie do tej imprezki i zawsze cos wypadnie, do tego tydzien przed jest Mayday na ktorym jestem obowiazkowo od chyba 7 edycji. W tym roku jednak strasznie sie zawiodlem w spodku wiec polowa listopada 2010 jest wolna... to okazja i pretekst wybrac sie do Holandii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widze mój temat ;) heheqlimax qlimaxem... ale mnie bardziej powoli ciągnie na Defqon 1 Festivel (też event Q-dance).nawet osobom które nie przepadają za tą muzą polecam te 3 filmy:defqon 1 2008 ending (by deepack & luna):http://www.youtube.com/watch?v=6gB6cYA4BSI wytrwajcie do 7:25 ;)i 2 filmy z defqon 1 2009:official after movie Q-dance:

defqon 1 2009 ending (by headhunterz):http://www.youtube.com/watch?v=Ref-OGIZszIaha... i part2: http://www.youtube.com/watch?v=9nDgSniIXgQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze Qlimax idzie jakoscia w dol to niestety slychac ;/ ale poki co jeszcze daje rade to musze sie tam pojawic . Zreszta co by nie bylo, czy Qlimax, czy Q-base, defQon, In qontrol ... byle spod znaku Q-Dance ;). Ale na Qlimax'a jestem najbardziej napalony i kurcze musze na tym byc w roku 2010. Wiec mysle ze jak bedziemy sie zlizac do listopada to trzeba bedzie zmobilizowac sie ;)A to ze w polsce ludzie kochaja HS'a to juz swoja droga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.