Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moze Sonda Przekona Modów Do Wprowadzenia Zmian


kawasaki

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej moje zdanie mało się będzie liczyć bo sam jestem nowy, ale jako jedyny (na razie) zagłosowałem na nie.Nie wszyscy co wchodzą to totalne złooo, niektórzy też się zarejestrują, żeby ktoś na forum pomógł im rozwiązać jakiś konkretny, trapiący ich problem . Takim ludziom możecie wtedy zablokować dostęp, co będzie jednoznaczne z tym, że forum przestanie spełniać jedno ze swych podstawowych zadań - pomocy przy rozwiązaniu konkretnego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie głosuję, bo g*wno wiem o tym co się tu dzieje - za krótko jestem i dopiero rozwijam skrzydła. Z doświadczenia z innego forum, wiem że przy 15tys userów 7 modów to trochę mało - chyba ze ktoś im za to płaci i nie maja innego zajęcia w domu ;)kwarantanna jest dobra, ale na działy które tego wymagają - ochrona danych osobowych etc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to nie dotyczy (nie jestem nowy), posty nowych userów, jakie by nie były, mnie nie ruszają (bo mam dystans do siebie, mojej godności nie jest w stanie zmieszać z błotem byle dzieciak czy sfrustrowany frajer, który anonimowo jest w stanie napisać wszystko na każdego, byle wzbudzić zainteresowanie)Z powodów powyższych nie zamierzam głosować...Szkoda tylko, że jak się rejestrowałem kilka lat temu, to nick "kowal" był zajęty, chociaż chyba żadnej wypowiedzi takowego jegomościa nie spotkałem... jakoś z tym żyję, wierze że oni wszyscy się tu logują od czasu do czasu, żeby pooglądać reklamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś, będzie chciał coś napisać to w mojej opinni i tak napisze to.... nie ważne czy odrazu po zarejestrowaniu czy dopiero po 2tyg. Ale jeszce poczekam na opinnie innych. Co do moderatorów to napewno będzie zwiększana ich ilość.a i ankieta jest tendencyjna w 2 pytaniu

FŚM to nie nasz sejm i w głosowaniu nie jest potrzebna bezwzględna większość.Wystarczy zobaczyć aktualne wyniki.Teraz następny ruch powinien wykonać Admin.
Tu nawet demokracji nie ma
czemu 2 tyg to przesada? wielu tu sie rejestruje tylko do napisania w 'ku przestrodze' a potem milczą, a część wogóle sie nie odzywa. można zrobić 'kwarantannę' na niektóre działy tylko.
Często to są rodzinny poszkodowanych i piszą w sprawie pogrzebu, nie wydaj mi się aby to było złe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeszce poczekam na opinnie innych. Co do moderatorów to napewno będzie zwiększana ich ilość.Często to są rodzinny poszkodowanych i piszą w sprawie pogrzebu, nie wydaj mi się aby to było złe.
To od razu proponuję potem podzielić modów na konkretne działy a nie tak jak teraz, że każdy moduje gdzie chce, czyli czesto nigdzie...a co do rodzin poszkodowanych to i owszem.. ale czesto to sa osoby ktore tylko zrobia bydlo i znikna..zastanawiam sie ile z tych 15 osob jesy naprawde aktywnych? wg mnie piszacych aktualnie (min raz na miesiac) jest max 1000 osob.Piszacych raz do roku max 1000 osob.Zalogowanych i niekorzystajacych cala reszta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie usuwać konta po 3 miesiącach bez logowania.
A co jesli ktos nie bedzie mógł się zalogować w ciagu 3 miesiecy bo mu net padnie albo po prostu nie bedzie miał ochoty????Znam tu prarę osób które bardzo często zaglądaja na FŚM, żeby się dowiedziec o zlotach imprezach co w trawie piszczy itd. I nie wiem naprawde co komu przeszkadzaja mniej aktywni użytkownicy???? Bo ja mam to osobiście w d*** kto jest aktywny , a kto nie, kto się udziela , a kto nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.