Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

New World Order


179274_1449834468

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem jak z kontrolowaniem wódki, ale póki co na szczęscie jest dostępna, także ja proponuję w wolnej chwii pomiędzy śmiganiem się
Komuniści odurzali nas tanią wódką ,a kiedy zaczynało jej brakować i drożała zaczęły się strajki i protesty co spowodowało obalenie rządów Gierka i Jaruzelskiego.Historycy trochę to przekręcają ale prawda jest oczywista.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ministerstwo Zdrowia przygotowuje kryteria dopuszczania do sprzedaży suplementów diety. To rynek wart 2 mld zł rocznie.Wiele suplementów diety, czyli m.in. witaminy, preparaty odchudzające, a także dermokosmetyki, które zawierają substancje lecznicze, 1 stycznia 2010 r. będzie musiało zniknąć z rynku....teszta tu:http://www.stopcodex.pl/2009/08/wiele-wita...tycznia-2010-r/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie po katolicku rozwaliłeś mnie rysunkiem:) po części zgadzam się z Madzia,to ze istnieje taka grupa to fakt mnie akurat bardziej interesuje teoria na temat świńskiej grypy i tego ze ileś procent szczepionek jest celowo zakazana żeby dalej roznosić wirusa . Zresztą temat świńskiej grypy to dłuższy wywód bo jak wiadomo nie jest to wirus naturalny w stworzony w laboratoriach zresztą jeśli ta teoria spiskowa będzie prawdziwa przekonamy się tej jesieni . jako osoba chorująca przewlekle doskonale widzę jakie metody stosują koncerny farmaceutyczne i ze nikomu nie opłaca się wyleczyć wiec i w to jestem w stanie uwierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz głośniej o Codex Alimentarius (CA) i jego założeniach. Informacje o CA możemy już odnaleźć w mediach np. w NieznanymŚwiecie, Kurierze Szczecińskim, Zielonym Rynku, Radiu Park i TOK FM, Szamanie,innych. Faktem, że nie są to media głównego nurtu, ale informacja dociera jużdo szerszego grona społeczeństwa. Jeszcze panuje ogólne niedowierzanie, chociaż fakty świadczą o czyminnym.Każdego zachęcamy do rozsyłania informacji zawartych na naszych stronachi dzielenia się z innymi! Szczególnie polecamy ulotkę: CODEX ALIMENTARIUShttp://www.stopcodex.pl/wp-content/uploads..._1_strona-1.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

magdzia masz racje i popieram Cie ale co z tego?Połowa osób w to i tak nie wierzy albo ma to w D bo woli widziec własny ogródek.Naprawde szkoda zycia żeby sie przejmowac ta cała machiną.Ważne jest to co wypracujemy i kim bedziemy w zyciu nad tym możmey się skupic.Całej reszty nie zmienisz naprawde. Brudu na świecie jest więcej niz myslisz a to tylko wierżchołek góry lodowej:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magdzia masz racje i popieram Cie ale co z tego?Połowa osób w to i tak nie wierzy albo ma to w D bo woli widziec własny ogródek.Naprawde szkoda zycia żeby sie przejmowac ta cała machiną.Ważne jest to co wypracujemy i kim bedziemy w zyciu nad tym możmey się skupic.Całej reszty nie zmienisz naprawde. Brudu na świecie jest więcej niz myslisz a to tylko wierżchołek góry lodowej:D
niech każdy myśli co chce, ja tylko informuje, nie narzucam niczegomimo tego wszyscy ze mnie drwią
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee a ja mam w d** spiski....i tak swiatem rzadza koncerny i ich rady nadzorcze...... a ze zyjemy w owczesnych czasach to jedynym sposobem byloby wyprowadzic sie do lasow tropikalnych, zyc z jedzenia owadow i tamtejszych borowek.. dzisiaj srednio czlowiek w ciagu dnia ma tyle opcji do wyboru ile czlowiek pierwotny przez cale zycie...najprosciej byloby cofnac sie do ery gdy ludzie biegali w majtach z lisa, łosia, czy mamuta i zastanawiali sie w ktora dziure zapedzic stado mamutow..zyjemy teraz i takie przeciwstawianie sie systemowi nie ma sensu...nawet Ci ktorzy twierdza ze pier.. system ...nawet w prehistorii byl system.. byl wodz, szaman, wojownicy, kobiety itp itd.. to tez byl system hehe.... hehe, pieniadze od czasu fenicjan to tez system i placac za towary/uslugi sa w tym systemie..sory to to taki moj oftop pokazujacy ze sikam na wszystkie spiskowe rzeczy bo i i tak w dzisiejszej globalizacji chocbysmy nie wiem co robili, to przed tym i tak nie uciekniemy Magdzia.. jestes wielka fanka MOTOGP.. a to dopiero jest jeden wielki spisek umow koncernow ktore zarabiaja na takich biedaczkach jak my wlasnie takimi akcjami z 1 linku w 1 Twoim poscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.