Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Widzieliscie Whoja?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

ale fajny temacik. Ja już chłopaki nie jeżdżę - za bardzo się boję takiej kinematografii, a nie chciałbym takich sytuacji doświadczać... Sprzedam esfałe za flaszke wódki, by opić smutki. maj gad, spać się nie da przez takie przygody.Ktoś chce na chama zaistnieć pośród forum, jako mędrzec ulicy. Na szczęście ma to nagrane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się któremuś z Was przytrafi jakieś nieciekawe zdarzenie lub zderzenie na drodze i będzie Wam ciężko udowodnić Waszą niewinność to będzie żałować że nie macie tego nagranego
no, ja moglbym zalowac... ale tylo tych nieciekawych zdarzen..krecenie wg mnie wszystkiego i wrzucanie na forum jakichs zdarzen niedotyczacych realnego wypadku jest bez sensu..jak cos sie nagra i faktyczne jest to "niezgodne z prawem" to ide z tym na policje, a nie wrzucam na forum i pokazuje ze jestem rycerzem milosierdzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brosik - nie wrzucam bzdur co chwile (to raz) . Mialem do wyboru wykasowac to albo pokazac jaknajwiekszej liczbie ludzi ktorzy przeciez moga znac ktoregos z poszkodowanych w zdarzeniu. Wysylajac ten film na mail komendy miejskiej w Chorzowie naiwnie myslalem ze ktos sie ze mna skontaktuje ale widac oni mandat juz wystawili i sprawa zostala zakonczona. Nie spodziewam sie za to pokojowego Nobla ale tez nie bede przejmowal sie docinkami kilku ignorantow ktorzy maja wszysto w dupie oprocz konca swojego nosa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki - teraz oficjalnie wiadomo, że nie jest to legendarny bezinteresowny altruizm z Twojej strony. Szukasz poklasku, pokazania się ze strony wolontariusza, który pokazuje dzięki taktykom ulicznym zapisanym na video - "Jak przeżyć". Doceniamy Twoją wrażliwość na tak szkodliwy czyn społeczny, taki jak wymuszenie pierwszeństwa. Każdego z nas to denerwuje, lecz po co się tak unosić? Ile jeszcze nagrań musi minąć, i ile docinek na forum aż dasz nam z tym spokój ? Nie unoś się teraz bezsensownie, i daj spokój z tematem. Nie jestem odosobniony z moim tokiem myślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem do wyboru wykasowac to albo pokazac jaknajwiekszej liczbie ludzi ktorzy przeciez moga znac ktoregos z poszkodowanych w zdarzeniu.
Wytłumaczę Ci coś Misiu Kolorowy: Gdyby zależało Ci żeby komuś pomóc, to poświęciłbyś chwilę, zatrzymał byś się i sprawdził na nagraniu czy przypadkiem nie widać całego zajścia. Wtedy podszedłbyś do rzekomego sprawcy i powiedział, że masz dowód na jego niewinność.Co robisz Ty: umieszczasz nieinteresujące nas pierdoły pod pretekstem poszukiwania biednego niewinnego okrzykniętego sprawcą wypadku.Przestań pierdo..gadać głupoty, przecież byłeś na miejscu i mogłeś dać swój numer, wziąć numer i zadzwonić do gościa jeśli będziesz coś miał... znajdziesz tysiące wymówek, dlaczego tego nie zrobiłeś, ale czy kogoś to interesuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowaleon - namiastko czlowieka- dopisz sobie jeszcze do sygnaturki ze oprocz absu i kamizelki nie masz kamery - bedziesz bardziej zalosny.Rozczulaja mnie te twoje smieszne rady po szkodzie. Juz pisalem wtorny analfabeto o tym ze nie nie mialem pojecia co sie stalo do poki nie zobaczylem tego jeszcze raz na filmie. Jestes najlepszy - dopisze cie do nastepnego tematu obok Tazzmana i LPT pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczyna się robić co najmniej nie smacznie. Więcej luzu Panowie, młodzież to też czyta...A co do tematu, to po głębszym i dłuższym zastanowieniu pozostawię to bez słowa komentarza z mojej skromnej strony bo po primo i tak mnie nikt nie słucha, po drugie primo i jeden ma trochę racji i drugi, trzeci z kolei to ma zawsze rację lub się zwykle myli. Po trzecie primo i po ostatnie idą święta i czas planowania imprez itp A nie... gal boksu słownego. Momentami to aż kipi od wewnętrznego fuj. pozdrawiam jednych, drugich, trzecich i Was drodzy czytelnicy tego kabaretu. (bez przypisywania kolejności osobom pisałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.