Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Antyradar Do Puszki


Tazzman

Rekomendowane odpowiedzi

sporo jeżdżę puszką i używam na codzień CB Radia.Fajna sprawa ale czasem gdy nikt nie odpowiada, czlowiek jest zdany sam na siebie.Czy ktos wie jak dokladnie działają antyradary?Czy wykrywają fotoradary stojace przy drodze?Czy lapia suszarki?Vectry juz wiem, ze nie podchodzą pod antyradarary bo mają po prostu zwykle kamerki.Chodzi mi glownie o fotoradary stacjonarne i przenosne?zastanawiam sie nad zakupem takiego modelu (nie chcę dawać więcej niz 200 zł):http://allegro.pl/item724842167_antyradar_...wszy_model.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie jezdzicie zbyt wiele w trasy co? Nienawidze tego pikania z autoampy co 500 m ( bo ktos cos kiedys widzial i wgral do automapy)na trasie, ktore niekoniecznie swiadczy o tym czy cos jest, czy nie ma (dlatego tej opcji nie uzywam)Wole realne ostrzezenia o "niebezpieczenstwie" i CB radio to podstawa, antyradard fajny dodatek, tylko czy ten model dziala jak powinien?..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy z elektroniki na agh wytłumaczył mi, iż niektóre fotoradary "rozpoznają" antyradary, jak i jakieś dziwne urządzenia policyjne. Jest to uwarunkowane w jakiś sposób, ale szpecem elektronicznym nie jestem. Zanim zdecydujesz się na takie pudełko, może sprawdź czy może coś w tym jest. Uprzedzając pytanie - wszystko dzieje się za pomocą fal, niektóre anty radary wysylają zakłócenia do radarów, a tamte jak na złość znają tą zabawę... a jak już jest dokonywany pomiar, o czym informuje niejeden antyradar to już jest po ptokach, bowiem to namierzanie jest już szybsze. Niektóre fotoradary ( te z holandi co znam ) działają na zasadzie płyt umieszczonych w nawierzchni, więc z tym już nic się nie da zrobić, poza minięciem płyt ( na moto lekko ), bądź odnotowaniem ich w automapach. Jak ktoś zna szczegóły "anty-radarów" lecz nie te reklamowe, mógłby się nimi podzielić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antyradar fajna sprawa , ale tylko na dalsze trasy , jesli bedziesz z tym jezdzic na trasy miastowe to m.in. bedzie wychwytywac Ci tez bramy automatyczne ( te na pilot ) i inne rozne urzadzenia wysylajace fale , ale czasem lepiej zwolnic na daremno niz niezwolnic i zaplacic jedno jest pewne - jezdzisz - zakup sie oplaca

Ten z linku to cienizna, nie patrz wogóle na cobry.Chyba wiesz co grozi za uzywanie antyradaru, ...tak przy okazji napisałem.
Anty mozesz miec w aucie tyle ze nie moze byc zalaczony i nie moze byc podpiety do zrodla zasilania ( ze niby sobe go ladujesz )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten z linku to cienizna, nie patrz wogóle na cobry.Chyba wiesz co grozi za uzywanie antyradaru, ...tak przy okazji napisałem.
eh.. czytajcie uwaznie...wiem jak dziala antyradar w miescie i ze caly czas piszczy (fotokomorki, kamerki przemyslowe itp id)... jezdze w trasy.. srednio raz na dwa tygodnie objezdzam osobowka cala polske i szukam alternatywy na CB, gdy nikt nie odpowiada.Jesli cobra jest cieniutka to co innego mozesz polecic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie jezdzicie zbyt wiele w trasy co? Nienawidze tego pikania z autoampy co 500 m ( bo ktos cos kiedys widzial i wgral do automapy)na trasie,
Zalezy to od wgranej bazy - zawsze mozna wrzucic baze samych fotoradarow. Faktycznei po wgraniu pelnej bazy pika to co chwile, ale na mom terenie który znam bardzo dobrze i wiem, w ktorym miejscu mam sie spodziewac zagrozenia WSZYSTKIE PUNKTY SIĘ ZGADZAJĄ. Co poradzic, ze akurat o danej godzinie nikt nie stoi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy to od wgranej bazy - zawsze mozna wrzucic baze samych fotoradarow. Faktycznei po wgraniu pelnej bazy pika to co chwile, ale na mom terenie który znam bardzo dobrze i wiem, w ktorym miejscu mam sie spodziewac zagrozenia WSZYSTKIE PUNKTY SIĘ ZGADZAJĄ. Co poradzic, ze akurat o danej godzinie nikt nie stoi?
no widzisz.. a ja w czasie pracy 99% jezdze po terenie, ktorty nie znam i jesli mam wlaczone info o radarach, to srednio co 500 m pika.. poza tym czesto nie pokazuje miejsc, gdzie sie ustawiaja z fotoradarami i to potrafi zaskoczyc (dobrze ze mam CB)..Chce zeby w razie czego antyradar mnie poinformowal o np celowaniu w pojazd poprzedzajacy...dosc pisania o automapie, bo to naprawde wg mnie nie dziala w porownaniu do CB i AR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz.. a ja w czasie pracy 99% jezdze po terenie, ktorty nie znam i jesli mam wlaczone info o radarach, to srednio co 500 m pika.. poza tym czesto nie pokazuje miejsc, gdzie sie ustawiaja z fotoradarami i to potrafi zaskoczyc (dobrze ze mam CB)..Chce zeby w razie czego antyradar mnie poinformowal o np celowaniu w pojazd poprzedzajacy...dosc pisania o automapie, bo to naprawde wg mnie nie dziala w porownaniu do CB i AR
tanie mieso psy jedza. Co do antyradarow kiedys, ( jak to jeszcze dinozaury zyly 9 uzywalem jakiegos tam modelu, nawet dobrze dzialal, potem Cobry ( symboli nie pamietam ).Obecnie jezeli mialbym kupic to tylko i wylacznie Valentine I Drogi ale warty kasy ktora predzej cy pozniej sie zwroci a i PJ zostanie dluzej w lapkach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.