Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Dyskoteka


Leon

Rekomendowane odpowiedzi

Jako ze czlowiek skonczył studia to(glupek) postanowił sie wybrac na dicho .Jako ze ostanio byłem ,jak jescze byłem mlody i piekny(teraz niestety tylko piekny mi zostało).Wiec na poczatku trzeba bylo bo takie rytmy to na trzezwo sie nie da.Wchodze.Patrze.I pierwsze spostrzezenie ło matko po co ja chodziłem piec lat na studia,przecież 3/4chlopaków tam obecnych te piec lat bylo na siłowni .Wiec postanowilem pojsc po wypijam i patrze nadal.Srednia wieku lachonów w granicach no moze 17-18,dekold zauwazyłem najczesciej musi łaczyc sie z koncem spodnicy mini ,a najwiejsze maja laski co biustu nie maja(ciekawa sprawa) .Posumowując kurw.a chyba za stary jestem na takie zabawy i zaraz mi rozerwie glowe i wypije reszte wody.Pozdrawiam.Wiec tak koncze nic nie wnoszacy temat ,głupi i wogole, ale musiałem sie podzielic tym z wami drodzy forumowicze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hehehe a średnia wieku tych dziewczyn to zapewne było 14-15 lat, one tylko tak wymalowane były i na starsze wyglądały chłopaki wcale 5 lat na siłce siedzieć nie musieli, kilka miechów z dobrą metką, decą czy tam omką i można już prawie jak Pudzian wyglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te dekolty dlatego są aż do spódnicy, nic bluzki nie wypełnia. Gdyby bluzka leżała na piersiach, dekolt kończył by się JUŻ przy pępku Nie wiem gdzie byłeś, ale ja miałem okazje jakieś 3-4 tygodnie temu być na kawalerskim w 2B3 i tam średnia nie była chyba aż taka niska...Pozdrawiam i zdrowia życzę... bo pewnie żeby się zaaklimatyzować wypiłeś sporo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'Te dekolty dlatego są aż do spódnicy, nic bluzki nie wypełnia. Gdyby bluzka leżała na piersiach, dekolt kończył by się JUŻ przy pępku Nie wiem gdzie byłeś, ale ja miałem okazje jakieś 3-4 tygodnie temu być na kawalerskim w 2B3 i tam średnia nie była chyba aż taka niska...Pozdrawiam i zdrowia życzę... bo pewnie żeby się zaaklimatyzować wypiłeś sporo
Wiesz kazde piersi sa fajne nawet małe ale ubaw na sali miałem.Pomijajac to ze co drugi"kolega"mial jakis problem.Oj aklimatyzacja byla trudna dlatego teraz cierpie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy gdzie się pojdzie bawić ;) bo są kluby dyskotekowe gdzie wpuszczają wszystkich jak leci a są kluby gdzie są ograniczenia wiekowe i np. nie wpuszczają w strojach sportowych Z twojego opisu wynika, że zaliczyłeś należący do tych 1szych.polecam ranking polskich klubów: http://www.ftb.pl/ranking_klubow.asp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Leon było "spiżowo" hehe... Też nie chodzę, nie lubię, próbowałem i nic z tego. Ale po sesji chyba coś odwiedzę, z czystej ciekawości, najwyżej wyjdę i pójdę się zniszczyć w najbliższej Piwiarni Tylko gdzie? Wole polegać na opiniach forumowiczów niż rankingach.offtop:Woytec skąd żeś dorwał Yoshiego do swojej masziny?! ;) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ale to za starych czasów na wiejskich imprezach ponoc sztachety i siekiery ...no ale to Sosnowiec wiec..... chyba wszytsko wyjasnia.
Jakoś mi nic nie wyjaśnia , poza tym pewnie chłopaki z siekierami sądząc po zachowaniu z Twoich stron przyjechali i to wszystko by wyjaśniało wnioskując z twoich wypowiedzi o koksach i laskach bez cycków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leon to miało być śmieszne? Jak dla mnie bardzo średni dowcip..Swoją drogą gdzie była policja? Nikt nie pomyślał żeby zadzwonić... a może się bali przyjechać
Jak zawsze policja przyjeżdża jak już jest spokój tak jest bezpieczniej poza tym pewnie byli wtedy zajęci spisywaniem kogoś za picie w miejscu publicznym albo za przejście w niedozwolonym miejscu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mi nic nie wyjaśnia , poza tym pewnie chłopaki z siekierami sądząc po zachowaniu z Twoich stron przyjechali i to wszystko by wyjaśniało wnioskując z twoich wypowiedzi o koksach i laskach bez cycków
Wjesz napisałem ponoc wiec u mnie nie;)hehe no dobrze zostawie ten sosnowiec Kurde sie zbulwersowali a ja nic złego nie miałem na myśli w ramach rozejmu zawsze możemy w czwartek pociskami do siebie postrzelać na Chudowie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giemul, zawsze mówisz otwarcie więc teraz też to zrób, ciekaw jestem
No dobra , instynkt samozachowawczy wyłączam na chwilę . Laseczką jest moja sąsiadką , cud-różowa-landryna-expulchniutkateraznażygaczcechudziutka lasencja na rysorach ( obcasy na których nie potrafi się przemieszczać ) , po każdym jej przejściu po korytarzu zostaje zapach fiołków gdzieś na 3 godziny .Nawet w mroźne zimowe dni - pempol na wierzchu ( na Lucyfera , czy te laski nie mają korzonków ? czy jak??? , ja bym zaraz po takim wyskoku miał miesiąc z życiorysu wyjęty , jak bym wyskoczył z gołymi plecami )!. Jadąc dalej - ofkors mejkap na fullu cały czas , nawet tylko przy wyjściu na chasiok . Wiek w granicach pełnoletności , ale nie dam się zabić za to , może na granicy . Generalka - cała rodzinka to full lanserka , fajni ludzie nawet , tylko lekko zagubieni w nowych czasach( kaska jakaś tam jest , no to cza się pokazać ) . Pokazówa to sens życia. Wojownik który podjeźdza po córuchnę , idealnie wpisuje się w ich kanon - Muskle , napastowana bryka , bass na full przy każdym przechwycie spod chaty itp , wiecie o so chożi . A generalnie to też spokes gościu jest , jak się zagada , uczynny , niekonfliktowy ,tylko z lekko inaczej nakierowanymi celami w życiu . Ja się mogę dziwić ,czy nawet podśmiechiwać z nich lekko , a oni też na pewno mają zlewę ze mnie , taki jest świat . Każdy robi to co lubi . To co mnie martwi , to fakt , że ja rozumiem ich podejście do życia , a oni niestety postrzegają świat i ludzi w bardzo specyficzny sposób - nie ma tam miejsca na obiektywizm , jest tylko i niestety przede wszystkim egoizm .ps.Ale pojechałem po całości ps2. Swego czasu jak się rodziło takie "profesjonalne" Dicho w Polsce , ja już byłem zatwardziałym metalowcem z przeszłością hipisowską , i na pewno mam jakoś tam spaczony punkt widzenia przez to , więc proszę wszystkich diskouczęszczaczy o wyrozumiałość , bo byłem w Polsce na dyskotece tylko 4 razy z musu . Bywałem też w klubach, min. Angielskich, Niemieckich czy Holenderskich , ale to lekko inna bajka niż nasze polskie Dyskobudy ,więc jak ktoś to porównuje , to nie wie lekko co czyni ( takie jest moje zdanie, co niekoniecznie musi się pokrywać w prawdą ) .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.