Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ocena Strony...


youngcolor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,Założyłem nie dawno stronę o moto i skuterach, na razie się rozwijamy, mamy juz kilka ciekawych artykułów, opisów moto na forum itp.Ale nie o tym mowa. Oto link do strony: www.dwakola.com.plMam pytanie: Co byście zmienili na stronie? Jak już napisałem na razie się rozwijamy, więc każda opinia jest dla Nas ważna.Lewa w Górę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,Założyłem nie dawno stronę o moto i skuterach, na razie się rozwijamy, mamy juz kilka ciekawych artykułów, opisów moto na forum itp.Ale nie o tym mowa. Oto link do strony: www.dwakola.com.plMam pytanie: Co byście zmienili na stronie? Jak już napisałem na razie się rozwijamy, więc każda opinia jest dla Nas ważna.Lewa w Górę!
Zrób mały wysiłek i najpierw się przywitaj jak nakazuje staropolski obyczaj a potam pytaj bracie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pobieżnych oględzinach trzeba stwierdzić, że:-strona na gotowcu, w tym przypadku php-fusion wygląda dosyć biednie, zwłaszcza jeśli ma to być poważna witryna a nie strona domowa jakiegoś gimnazjum-kolorystyka przeleżałej kawy z mlekiem od chorej krowy też nie pasuje, nagłówek nie odcina się wystarczająco od tła, plus za to, że całość jest stonowana, jednak kolory źle dobrane-adsense bym przeniósł na prawy panel, chyba, że nie chcecie na tym zarobić. Mało kto zjeżdża na sam dół-"Artykuły, Testy, Akcesoria, Ciekawostki" wtf? Oo nie może być tak wszystko wrzucone na kupę - posegregować i posortować- no i przede wszystkim domena! dwakola - super pomysł, wpada w ucho, łatwo zapamiętać, ale com.pl? Po niczym nie mogę wnieść, że działacie komercyjnie, a teraz na rynku liczy się praktycznie tylko domena z końcówką .pl lub EWENTUALNIE .comPozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.