Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Dioboł Czeci , Nadchodzi


giemul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pojde troche off-topem jesli chodzi o zajebiaszcze trailery [tez polecam HD tylko ;)]

co do samego diablo, nigdy nie potrafilem zrozumiec fenomenu tej gry , ot taka siekanka bez polotu jak dla mnie [niechce nikogo urazic !]. Nie moje klymaty poprostu chyba...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytlos moze i mlody jestem za co serdecznie dziekuje ze tak napisales [moralne urosło ;p] ale z grami od dziecinstwa za pan brat bylem . i za cholere mi ta gra nie podchodzila, zbyt banalna była ;D... o taki falout 1 i 2 ;) to byla miazga :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

giemul nie rozumiem Twojego podjarania kiepawym filmikiem po niemiecku. znajac blizzarda poczekamy jeszcze z 3 latka i wszystko sie jeszcze zmieniw diablo2 na battlenecie HC grałem dosc sporo, mase pieniedzy zarobilem sprzedajac graty na allegro, tez czekam na trójke ale wiem ze to jeszcze długo potrwa co do blizzarda i jego filmikówhttp://www.youtube.com/watch?v=GFTWDJ25zdc&feature=fvstdo dzisiaj niedoscigniony wzor jesli chodzi o muzyke, animacje i ogólny klimat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierki są jak motocykle , każdemu coś się podoba innego . Diablo II to legenda i zajebiście się w nią wkręciłem . Masę czasu na to "straciłem" . Na DIII czekam z niecierpliwością i tylko boje się ,że będzie jak z innymi na które czekałem , a się rozczarowywałem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zbiza sie niestety schyłek ery gier komputerowych... Te popłuczyny, ktore dostejemy teraz jako resztki z gier konsolowych trudno w ogole nazwac grami. Ostatnia gra, ktora przyciagnela mnie na dluzej do monitora byl Wiedźmin, pomimo kilku niedociagniec. Terez gry sa robione pod katem nastolatkow, ktore nie potrafia pisac i czytac - brak fabuly (kogo ona interesuje?), sterowanie maksymalnie uproszczone (nawet w shooterach komputer steruje za nas, wystarczy nacisnac "fire"), a cala gre mozna przejsc w jeden wieczor. Ostatnia nadzieja sa jeszcze gry online, ale tu tez rzuca sie mniej zamoznym graczom z Polski kłody pod nogi w postaci coraz powszechniejszego abonamentu. Gdzie czasy Baldur's Gate, Settlersow, czy wspominanych juz Falloutow (nowego fallouta trudno w ogole porownywac do poprzednikow, tego nawet nie wypada pisac z duzej litery)? Ba! Gdzie czasy Lotusa czy Test Drive w ktorego ciupalo sie z kolegami tygodniami, bez marudzenia ze ciagle te same trasy, czy malo samochodow? Teraz nawet strategie sa robione najpierw na konsole, a potem przenoszone (najczesciej nieudolnie) na blaszaki... biada nam oj biada ;) Moze chociaz DIII nas nie zawiedzie, bo Blizzard jest jedna z niewielu firm, ktore wypuszczaly praktycznie tylko udane produkcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mu-h to nie kłody pod nogi - abonament powoduje ze produkt jest wolny od błędów.do tego nie ma wszedobylskich 13 letnich dzieci neostrady bo rodzicie im raczej nie dadza pieniedzy na abonament.50 zł miesiecznie to jest przeciez nic, wachy w 1 dzien za tyle spalasz.Sam gram w world of warcfraft od ponad 4 lat, srednia wiekowa w naszej grupie to 31 lat i jest to fajna rozrywka. A i dobra wiadomosc, battlenet w D3 bedzie napewno darmowy, blizzard chce zarobic na zakladaniu gildii, zmianie imion itp itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grywam w Guild Wars (gra wypuszczona swoja droga przez programistow, ktorzy odlaczyli sie wlasnie od Blizzarda) i abonamentu nie ma - placisz raz za gre i grasz ile wlezie... Taki uklad podoba mi sie o tyle, ze gram wtedy kiedy chce, bez poczucia wyrzucanych pieniedzy (zakladajac ze samo kupowanie gier, ktore pochlaniaja mase czasu nie jest wyrzucaniem pieniedzy ;) ). Teraz przykladowo nie gralem miesiac bo nie mialem czasu i nie mam "poczucia winy" ze wykupilem abonament, ktory sie zmarnowal A firma podchodzi do graczy dosc powaznie bo mimo, ze gra juz swoje lata ma, nadal jest caly czas wspierana przez ArenaNET, wychodza dodatki, uaktualnienia i rozne bonusy np. z okazji "urodzin" gry. Naturalnie wszystko zalezy od tego co kto lubi, ja preferuje takie podejscie, glownie dlatego ze nigdy nie wiem kiedy bede mial czas na gre. Odmienna sprawa to MMORPG zupelnie darmowe... nie dosc ze masa chaterow to jeszcze tak jak mowisz - srednia wieku 10 - 12 lat. Ale przyznam, ze do WoW'a mnie caly czas ciagnie wiec nie wykluczam, ze tez zaczne grac, boje sie tylko ze mnie to wciagnie na tyle, ze calkowicie sie odetne od swiata... mam sklonnosci do takich nalogow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz sie nagrałem jak maniak po nocach, teraz 2-3 razy w tygodniu wieczorami chodze na rajdy z gildia i w sumie starczy.Boje sie tylko troche ze jesli diabeł 3 mi podejdzie to bede spedzal szczegolnie na poczatku wiecej czasu przed kompem. W D2 bylem w gildi "bop" , w d3 tez zamierzam byc w jakiejs dobrej grupie ;)kurde trzydziecha na karku a ja w gry gram jak jakis młokos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojj... ale fajnie popatrzec na taki trailer, az mysl sie robi, kiedy film powstanie na miano takich trailerow a nie bajki komputerowo stworzone [nic do nich nie mam, bo sam z checia chodze na te produkcje]... ale taki konkretny powazny film pelnometrazowy w tej technice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojj... ale fajnie popatrzec na taki trailer, az mysl sie robi, kiedy film powstanie na miano takich trailerow a nie bajki komputerowo stworzone [nic do nich nie mam, bo sam z checia chodze na te produkcje]... ale taki konkretny powazny film pelnometrazowy w tej technice.
są takie filmy np . Vexille , Resident Evil, Appleseed, Final Fantasy i inne . Polecam jak ktoś lubi animacje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Diablo to była gra życia - granie po kilka... kilkanaście godzin dziennie. W szkole dyskusje tylko na jeden temat - Diablo. Po powrocie do domu znowu granie. Do tego zloty komputerowe, na których grało się po sieci w Diablosa (wtedy net mało kto miał, a u nas nikt). Tylko później Battle Net zabił mi opinię o tej grze - wszędzie cheaty, boty i ogólnie gra pozbawiona sensu. Lepiej żeby w D3 się tym porządnie zajeli. No i dobrze jakby był abonament, tym sposobem większość smarkaterii która grała by tylko po to żeby psuć zabawę innym odpadnie.Chociaż zdaję sobie sprawę, że jakie D3 by nie było, to dla mnie nie ma szans już być takim hitem. Życie tereaz wygląda całkiem inaczej - wtedy nie bardzo było co robić i na D2 świetnie mijał czas.Polecam blog WTF? http://whereisthatfire.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się tutaj troszkę pochwalić . Jestem założycielem największej europejskiej ligi klanów w D2 - Polish Clan League, przez długi czas działałem na oficjalnej polskiej stronie D2 Karczma Diablo 2 i Imperium Diablo. A gościu, który robi WTF rósł na scenie D2 pod okiem moim i kilku moich kolegów ;) .To były czasy...D2...Ale D3 to już nie będzie to samo. Wiecie, to tak jak z D1 i D2. Jak ktoś zagrywał się na Battle.necie w D1 np. w 98/99 roku, to dla sporej ilości takich osób D2 było fajną grą na miesiąc czy dwa. Ich świat to było Diablo I i grają w to nawet dzisiaj. Trochę tak samo ekipa z D2. Są przyzwyczajeni do tej gry, lubią ją, ok, trochę się znudziła już, ale wiedzą o niej bardzo dużo, a w D3 trzeba będzie zaczynać wszystko od początku.I jeszcze jeden, dosyć ważny, element. Nie wiem jak wy, ale ja zaczynałem grać w D2 jak miałem coś 15 czy 16 lat (kupiłem gierę w dniu premiery). Grałem dzień i noc, prawie każda chwila przy kompie to D2 było. Ale teraz czasy się zmieniły. Jest praca, są obowiązki itp. i po prostu ochota na gierki przechodzi. Na pewno część z was też tak ma. Niemniej jednak D3 zapowiada się fajnie. Tylko że... gra nie jest w ogóle mroczna! Blizzard idzie cały czas w kierunku wyznaczonym przez Warcrafta 3 - kolorowe ludziki na kolorowym tle pięknych, zielonych drzewek. To nie klimat Diablo. Tu powinien być mrok, zło, śmierć i zniszczenie, które czuje się z każdej strony. Już D2 trochę zatraciło ten klimat, ale jeszcze dawało radę.Polecam wam tą petycję. Zobaczcie sobie jak tam goście w opisie poprzerabiali istniejące screeny z D3 na takie, które ich zdaniem powinny być odpowiednie do gry takiej jak D3. Zrozumiecie o co mi chodzi.Ale i tak D3 będzie wymiatało . Swoją drogą dziwię się, że na forum motocyklowym tyle osób grało w D2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem to nie gry stają się nudniejsze, ale my jesteśmy coraz bardziej wybredni. Ostatnio z nudów poszarpałem sobie w NFS 3... 0 fizyki, 0 estetyki i ogolnie do niczego....ale wtedy niczego innego na rynku nie bylo.. a jak ktos mial 8mb na karcie graficznej to byl gosc. Dzisiaj trailery wygladaja prawe jak filmy (polecam trailera do Assasins Creed 2), w wyscigowkach samochody maja odwzorowane z dbaloscia o szczegoly nadwozia i wnetrza, fizyka jazdy jest super, a jednak nam ciągle jest mało Kiedyś szczytem swobody była jazda w ruchu miejskim w Midtown Madness, przyrównajcie sobie do tego np. Test Drive Unlimited, gdzie nie dość że mamy całą wyspe odwzorowaną z rzeczywistą to do dyspozycji jest multum samochodow, kilka moto i nawet można se własną chate kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 postaci i ilu wśród nich RIPów?
ripów nie liczyłem był taki czas ze 6 postaci bylo na koncie zywych z takim leveluale pamietam smierc baby w pełnym IK, wtedy tydzien chodziłem jak struty w sumie to bylo z 5 lat temu jak nie wiecej , jeszcze przed pierwszym wielkim włamem mielismy swoja grupe od krów a potem od torch runównie wiem kiedy wyjdzie D3 ale mam nadzieje ze niepredko to zdarze lekko dziecko odchowac przed premierą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.