Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Analiza Nieznanego Typa


lewy

Rekomendowane odpowiedzi

natchnęło mnie na przemyślenia. Jako że to off-top to wolno nam powiedzcie, kto może siedzieć po drugie stronie ekranu? patrząc na świeżego użytkownika i JEGO jakże zastanawiające posty.Nie napisał nic o sobie, kompleks czuć z daleka prawdaż aha, temat traktujcie z lekkim przymrużeniem oka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie komentujcie w tamtym temacie bo będzie niegrzecznie tam brudzić komuś taki fajny temacik jakim jest przygarnianie pań na siodełko ciekawi mnie jak bardzo jest zakochany w tej swojej alfie?
Oj nie dobrze, nie dobrze.... najpierw skomentowałam a dopiero potem zajrzałam tu ja w każdym razie uważam, że gostek albo naprawdę pomylił fora, albo jest "dobrym znajomym" jednego z nas i chce narobić obory.... jest jeszcze jedna opcja: bawi się w mesjasza ulepszając cały świat, albo ewentualnie pisze pracę dyplomową o ludzkich reakcjach w dziwnych sytuacjach... A swoją furką każdy się rajcuje, tyle że nawet jeśli robi to na forum to takim tematycznym a nie z gruchy pietruchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie komentujcie w tamtym temacie bo będzie niegrzecznie tam brudzić komuś taki fajny temacik jakim jest przygarnianie pań na siodełko ciekawi mnie jak bardzo jest zakochany w tej swojej alfie?
tak się składa że też mam AR i jestem bardzo w niej zakochany, podobnie pewnie jak kolega z posta, linia tego samochodu, ergonomia, sposób prowadzenia ,.....ale ty pewnie nie masz pojęcia o czym mówiętorszkę nierozumiem towojej ciekawości, pomijam sposób w jaki kolega "alfista" opisuje swoje auto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Zastanawia mnie, czym Ty się tak podjarałeś, że aż temat klikłeś.
napisałem że mnie natchnęło na przemyślenia przecież i zeby temat traktować z przymrużeniem oka, o takiego i nie myśl tyle o mnie okej? peaceKawasaki źle sie wyraziłem, albo mnie źle zinterpretowałeś, nie mam nic do marki alfy czy jakiego innego pojazdu czy zwierzątka Zainteresował mnie ten kontrast. Czujecie to? forum motocyklowe, wszyscy gadają lub mają conajmniej coś współnego z motocyklami a tu sie pojawia taki ktoś (nie wiadomo czy z dup... czy z pietruchy) i pociska w temacie o plecakowaniu (on pewnie ten temat zrozumiał jako łatwe wyrywanie dup przez forum) jakie to on nie ma auto. no prosze Was... coś jest chyba nie tak. No jak nie z nim to może ze mną
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.