Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pytanie Do Pań


Peterman

Rekomendowane odpowiedzi

jak jakieś nadzieje to... to już sam musisz ocenić
To oczywiste że ma nadzieje bo inaczej by się tak nie przejmował prezentem dla kumpeli i nie robił halo na forum. Błyskotki typu kolczyki i wisiorek to dobry pomysł. Ale nie ma uniwersalnego pomysłu bo jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego ;). Na wyczucie chłopie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biżuteria chłopie! Biżuteria! Jak kumpela, to wisiorek, jak jakieś nadzieje to... to już sam musisz ocenić. Sugerowałbym Swarovskiego
A ja nie. Biżuteria tak, ale jakaś drobna. Pamiętajcie, drodzy panowie, że kobieta to taki wynalazek, który łatwo adaptuje się do obecnych warunków. Daj jej Swarovskiego za 300 zł, za rok daj jej broszkę za 400 i potem samemu już będzie Ci głupio dawać jej jakiegoś słonika za 25 zł...Poszukaj na necie albo na allegro jakiegoś ładnego wisiorka czy coś, ale żeby nie był drogi. Ona i tak nie doceni tego, że wypierniczyłeś na to kilka stów, a Ty będziesz miał o kilka baków paliwa mniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej coś oryginalnego? Kiedyś zleciłem rysownikowi zrobienie portretu (A2) dziewczyny, chyba dobry pomysł. Albo jak biżutterię to może jakąś, której nie da się normalnie kupić (handmade od kogoś, kto robi to naprawdę dobrze). Pewnie cena będzie do przyjęcia, tylko dziewczynie może nie zrobić różnicy, że to co dostała jest unikatowe. W każdym razie szedłbym w tym kierunku, a nie dawał oklepane prezenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz ktos wcześniej wspomniał, trudno doradzić nie wiedząc czym sie ta osoba interesuje , czy tez jakie są zamiary autora tematu wobec "kolezanki" . Czy jest to przyjaciółka, czy kumpel-baba, czy tez obiekt westchnień.Ale do rzeczy. Jezeli znasz gust tej dziewczyny , jezeli lubi bizuterię , mozesz jej kupic coś z bizuterii.Ja bardzo lubię na przykład jezeli dostaje od kumpli coś zwiazane z moim hobby : modele motocykli, ołówki rysownicze , pastele , jakaś dobra płyta CD.Można sie pokusić o zlecenie wykonania jakieś fajnej karykaturki ( ale takiej zabawnej, nie wyszydzającej) z nawiazaniem do czegoś, na punkcie czego ta koleżanka ma bzika.Z bizuterii poszłabym w kierunku raczej jakiegos wisiorka czy tez bransoletki, a kolczyki czy tez pierscionki - odradzałabym ( ale to moja subiektywna opinia)Kiedys zrobiłam dobrej kumpeli prezent , kupując bardzo prostą srebrna bransoletę i zlecając w srodku grawer ( dla kogo od kogo i data )- bardzo sie ucieszyła i nawet będąc daleko za granicą ma ze sobą te bransolete i wspomina ster dobre czasy To na razie tyle co wpadło mi do głowy pomiedzy przygotowywaniem paierów do ksiegowej a odpisywaniem na maila. Jak cos mi wpadnie do głowy - to dopiszę.Pozdrawiam,Sylwia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MadJack: I nagle zza winkla wybiega kochany piesek jej matki - marki York - ujadając na potencjalne zagrożenie. Podpalasz, rzucasz kamień, a piesek aportuje kamień lecąc prosto w piekielne płomienie w kształcie jej imienia. Fruźka wygląda przez okno na parterze i widzi na starannie wypielęgnowanym przez ojca trawniku jakiś pożar i biegającego w kółko palącego się żywcem Pimpusia... A nad całą tą sceną Ty z uśmiecham i kwiatami. Fajny motyw ;)Ja też nigdy nie wiem co kupić na prezent dla koleżanki. A to że się nie spodoba, a to że za odważne, a to zobowiązujące, a że za drogie, a że za tanie. Najlepsze że ja nawet nie potrafię rozpoznać ładnej biżuterii... Tak samo kwiaty: które odpowiednie, czy świeże, czy nie zwiędną w drodze, czy szybko nie uschną w wazonie. Eh... W tym temacie jestem upośledzony Edit:W sumie patrz co się dzieje, kryzys, ludzie szukają oszczędności, lokaty jeszcze nie pewne więc zaproponuj taką inwestycje wg. znanego ekonomisty dr. Durexa: http://www.naluz.net/2009/07/11/durex-mowi-prawde/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.