Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wyzwanie Dla Palaczy...


mała*

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie wielu się znajdzie , którzy Ci pomoga ale pierw musieliby sie nauczyć palic by rzucić.A tak po prawdzie to idąc Twoimi krokami, nie rzucisz palenia bo to że ktoś z Toba odłozy faje na bok nic nie znaczy bo musisz miec mocne "NIE" żeby rzucic i zaparcie. a tak to bedziesz szukac potem "sytuacji" żeby zakopcic, czy to stres czy zdenerwowanie;)Życzę Ci rychłego rzucenia fajek! Szkoda kasy, tym bardziej jak mozna zalac do baku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie rzucam dzięki temu, że ktoś rzucił.... mam cel, jasny i sprecyzowany- jest opisany na 1stronie... a temat założyłam, bo tak sobie pomyślałam, że pewnie gdzieś jest jeszcze ktoś, kto też chce tym ciepnąć..... poza tym temat jest taki sam jak każdy inny- sprzedaż moto, kupno kasku, zdjęcia na pogrzebie, czy instrukcja obsługi manetki przed dzwonem a sytuacji do zakopcenia- szczególnie weekendami jest od zaje%$#^a i trochę, co mnie dobija, ale jestem twarda.Przynajmniej na razie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli 30 sierpnia powiesz mi, że nie paliłeś od 17.06.2009 to zatankuję Ci do pełna. ;)
Dobra... sprawdzam... chyba wyszło... a w kwestii urodzin- ja zatankuję, a Ty polejesz tak będzie sprawiedliwie
Gwoli wyjaśnienio . Wyjeżdżom 20-tego , a nazod byda 28-tego .29-tego o godz 6.24 byda dusił jakiegoś gostka z roboty co bydzie mioł szlugi w kapsi .Jak bydzie twardy , to kończa z kurzeniem .Co do paliwka , jak już chcecie mi naloć i poloć , to mom 3 sprzęty .Bez obawy , żodnego tira .No i termin kontroli byście musieli przesunąć(mnie jeden dzień pasuje ).W kwestii urodzin to wszystkiego naj .Mało* Trzim sie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.