Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Fotoradar Na DtŚ


emilek17

Rekomendowane odpowiedzi

1) Na DTŚ, a jeżdżę tamtędy prawie codziennie o różnych porach , jeszcze nie zauważyłem aby aparat znajdował się wewnątrz2) Przy wjeździe do Bytomia radar bardzo często jest aktywny. Problem w tym że nietypowy kształt budki uniemozliwia stwierdenie czy faktycznie jest wewnątrz.1.04 pstryknął mi zdjęcie, mimo że jechałem przepisowo. Gdy zawróciłem i zapytałem się ludzi akruat montującyh aparat, z jakiego powodu, padła odpowiedź: Prima aprilis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwietniu mówili właśnie o tym na dts że podobno od rana ładnie błyskał może coś wsadzili na dzień lub dwa???.
weż chłopie nie strasz bo trzeba bedzie puszką zwalniać A jeśli chodzi o miśki - ostatnio zauwazyłam, że upodobali ten źle wyprofilowany zakręt na DTś - już w Katowicach (nad starym Kawalerem). Stoją na samym łuku i mierzą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o miśki - ostatnio zauwazyłam, że upodobali ten źle wyprofilowany zakręt na DTś - już w Katowicach (nad starym Kawalerem). Stoją na samym łuku i mierzą
potwierdzam, widuję ich czasem jak wracam z pracy, dodam że stoją na łuku od strony Chorzowa jadąc w kierunku centrum Katowicnie ma to jak spierdzielić wiadukt, postawić ograniczenie 70 a potem kasować na radar,dżizus ale pięknie~|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoją na tym zakręcie i kiedyś baaardzo mi kopara opadła na szczęście gość przedemną zwolnił nagle i ja też wytraciłem prędkość...na tym zakręcie można polecieć i więcej, ale na całej długości wiaduktu są dwa albo trzy podbijające łączenia i szczególnie dla moto mogą się okazac zgubne...także uważajcie i na ten wiadukt (jeżdżę tam codziennie w dwie strony i przez ostanie 2 lata widziałem już chyba z 30 wypadków) i na niebieskich co się czają po wewnętrznej - a swoją drogą odważni są, bo przeważnie jak już tam coś leci to odbija się od zewnętrznej i wali do środka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i że ja Cie jeszcze nie spotkałam! też jeżdżę codziennie w obie strony Od teraz bedę wypatrywać R1
Ale ja codziennie jeżdżę puszką, bo pracuję w Katowicach, mieszkam w Chorzowie a garaż z moto i gratami mam za granicą póki co to wypatrzeć będzie mnie można (choć nie ma co oglądać tak na prawdę jutro na Mc Shicie(shell) o 10 w Sosnowcu - zbieramy się jak na razie w 4 ścigi na całodniową wycieczkę (wiem że są zloty w tym czasie) ale jak co to zapraszam - przewidywana trasa: Kace - Kraków - Tarnów - Bochnia - Brzesko - Wzdłuż Jeziora Rożnowskiego - Nowy Sącz - Limanowa - Rabka - Kraków - Kace oko 350 km. (sorki za OT) i pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.