Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Policja Na A4 Duuuzo Za Duzo Km/h Na Filmie :d


hakalele

Rekomendowane odpowiedzi

chyba troszke pierdoły piszesz, milicjant na służbie chciałby odreagować? chciałby sprawdzić auto?powtórze jeszcze raz - na służbie...gdyby tak było to proponuje zmiane pracy ...To mnie właśnie wkoorwia na maxa, jak moją nędzną tojką polece sobie w porywach 147/80 to jestem kryminalistą, i nie ma dyskusji bo nagrane jest ... ale w drugą strone to nie działa już jak widać ...
Z tym kryminalistą to nie przesadzaj. A jak tak zazdrościsz to moze trzeba prace zmienić ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie odpowiedział na moje pytanie: najważniejsza hierarchia znaków to znaki i polecenia policjanta. Jeśli w samochodzie siedzą dwaj policjanci i jeden drugiemu nakaże jechać z prędkością 190 km/h to ten drugi ma obowiązek jako uczestnik ruchu (kierowca) jechać 190 km/h trochę to kontrowersyjne ale myślę, że do zastosowania w praktyce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie odpowiedział na moje pytanie: najważniejsza hierarchia znaków to znaki i polecenia policjanta. Jeśli w samochodzie siedzą dwaj policjanci i jeden drugiemu nakaże jechać z prędkością 190 km/h to ten drugi ma obowiązek jako uczestnik ruchu (kierowca) jechać 190 km/h trochę to kontrowersyjne ale myślę, że do zastosowania w praktyce
Polac koledze ma chłopak racje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie odpowiedział na moje pytanie: najważniejsza hierarchia znaków to znaki i polecenia policjanta. Jeśli w samochodzie siedzą dwaj policjanci i jeden drugiemu nakaże jechać z prędkością 190 km/h to ten drugi ma obowiązek jako uczestnik ruchu (kierowca) jechać 190 km/h trochę to kontrowersyjne ale myślę, że do zastosowania w praktyce
Prowadzenie radiowozu z prędkością 190km/h nie można porównywac do wydawania polecenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszne rzeczy. Wielkie oburzenie bo pały jechały 190. Najwięcej zawsze do powiedzenia mają Ci świętojebliwi, którzy "nie łamią" przepisów.
swietych na tym forum raczej nie ma. chodzi tu raczej o przyklad jaki maja dawac zawody zaufania publicznego a za razem sluzby mundurowe.Jedna z rzeczy ktora najbardziej mnie drazni jest cynizm. Jak mozna karac za cos co samemu sie robi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietych na tym forum raczej nie ma. chodzi tu raczej o przyklad jaki maja dawac zawody zaufania publicznego a za razem sluzby mundurowe.Jedna z rzeczy ktora najbardziej mnie drazni jest cynizm. Jak mozna karac za cos co samemu sie robi?
każdy zawód ma swoje prawa i tak: w realu na grillu czasami dostaje się mięsko, w serwisie samochodowym czasami pojezdzi się autem klienta, w biedronce dostaje się talony, w straży pożarnej ma się darmową wodę a w policji można pojeździć inaczej niż wszyscy. Każda praca ma swoje przywileje więc wrzućcie na luz i oglądnijcie sobie jakieś fajne foczki na necie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tandeta.. totalna tandetaDebilów jara sie tym, ze policja przed nimi jedzie ciekawe jaki finał był dalej.. bo z tego co wiem..kamery sa i z tyłu..Komentarze na poziomie... albo i mniej. Raz jeszcze napisze:tandeta

każdy pies to przekręt, handlarz, łapówkarz i ch... wie co jeszcze.... [..]
tak..i każdy motocyklista to dawca, szatany gwałcace staryszki i okradające banki, a dzieciom lizaki zabieramiA proboszcz z Twojej parafi i wszyscy nasie ksiedza to pedofile A lekarze to łap..... a w Sosnowcu to mieszkaja same piiiip...piiiiip.... a nauczyciele z geografi..Uogólniać dalej?
[..], sa to tacy sami ludzie jak my i może po prostu chcieli odreagować , sprawdzić auto...[..]
Zgniotłeś mnie tym tekstem Odreagować to on se może po pracy w domu w łózku z zona/kochana..nie na ulicySprawdzać, to se można..ale nie w takim miejscu..Troszkę obiektywizmu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy zawód ma swoje prawa i tak: w realu na grillu czasami dostaje się mięsko, w serwisie samochodowym czasami pojezdzi się autem klienta, w biedronce dostaje się talony, w straży pożarnej ma się darmową wodę a w policji można pojeździć inaczej niż wszyscy. Każda praca ma swoje przywileje więc wrzućcie na luz i oglądnijcie sobie jakieś fajne foczki na necie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomą rzeczą jest że władza może więcej od obywatela i każdy normalny obywatel powinien to wiedzieć i nie ma co się burzyć że jakiś tam policjant pocisnął te 2 paki po autostradzie i nic mu nie zrobili a gdyby to był biedny Jasiu to dostał by mandacik a idealiści którzy myślą że prawo jest równe dla każdego to niech lepiej pójdą pooglądać telenowele które przepełnione są miłością i równością bliźnich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

caly czas zaznaczam ze to zawod zaufania publicznego i sluzby mundurowe a takie zawody maja jedna wspolna ceche - etyke zawodowa.
taki sprzedawca kebabów lub pracownik grill również jest osobą zaufania publicznego, Ludzie muszą im zaufać, że nie walą gruchy do głównego zbiornika albo leją do frytek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.