Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Uwaga Pirat


DioboL88

Rekomendowane odpowiedzi

dzis na tvn turbo w uwaga pirat byl dos ladny poscig za moto najprawdopodobniej 600rr abo 1000rr chlopak zajebiosci ubrany i wogule . byly to okolice katowic a wydawalo mi sie niedaleko chudowa. jak bedzie powturka polecam popaczec i pozdrawiam pana nistety chyba drogo go to kosztowalo:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widziałem. Żenada. Kolejny raz media przez jednego dresa, z mózgiem odpowiedzialnym tylko za to, żeby nie moczył się w spodnie, przykleją łatkę całości społeczności motocyklowej.No kompletny brak rozumu. Szkoda, że nie jechał w samych majtkach, lepiej by to wyglądało.Kolejny raz policja udowodniła, że ucieczka to pomysł bez jakiegokolwiek sensu.A wracając do gostka to ciekawy jestem jak się sprawa zakończyła.Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten program jest ogolnie na poziomie Drzyzgi i jej rozmów w mroku (szczegolnei te idiotyczne komentarze pseudo narratora), ale fajna akcja kiedys byla jak zatrzymali goscia puchą, srutu tu tu o mandacie, a obok w tle koles ladnie na gume poszedl przy nich Kamerzysta w smiech, miśki też sie smiac zaczely ale zeby nie bylo zglosili przez radio ze wykroczenie, bo w koncu TV ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten program jest ogolnie na poziomie Drzyzgi i jej rozmów w mroku (szczegolnei te idiotyczne komentarze pseudo narratora), ale fajna akcja kiedys byla jak zatrzymali goscia puchą, srutu tu tu o mandacie, a obok w tle koles ladnie na gume poszedl przy nich Kamerzysta w smiech, miśki też sie smiac zaczely ale zeby nie bylo zglosili przez radio ze wykroczenie, bo w koncu TV ;)
no dokładnie to było dobre i teks że motocyklista zostanie zatrzymany przez następny patrol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem dziś program.... co za debil i to u nas! może nawet czyta to forum. A w tym tisherciku podwinietym pod szyje jadąc za 1000rr ponad 2 paki pokazał tylko ze jest jeszcze wiekszym ciu*em i pozerem. Szkoda sprzęta który wylondował w polach:(. Powiedzcie mi skąd tacy ludzie się biorą z ich genialnymi pomysłami? Sam jego ubiór świadczy że gość nie umie jeździć a co dopiero uciekać... Porażka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.